Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 58

  • 20 219
  • 746
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 28 722
Начи и аз така ще правя, няма ич да го откажа...

# 721
  • София
  • Мнения: 4 141
Начи и аз така ще правя, няма ич да го откажа...
Хайде, хайде, то в името на красУтЪта си трябва.
Джулка, 😘 ми ти само у петък и събота, ама нас ни подклаждаш и в други дни 😘😘😘.
Демчо, 😘 стискам ощИ 🍀🍀🍀🍀
Скайче, 😘😘😘 жива и здрава, щастлива, а обичана знаеш, че си от всички в тази тема! Целувам те и дано да стигне мократа ми целуФка до теб и през океана! 😘😘😘😘.
Бела,😘😘😘  и ти да си ни здрава и дано скоро се разпишеш, че те мислим всички!

# 722
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Привет, бандичка Simple Smile
Много ми е хубаво като се прибера вечер, отворя тук и видя, че има писано Hug
Белче, да си мнооооого здрава, все така леко щура и много обичана - липсваш ни, дано си добре:gift_heart:Gift HeartGift Heart
Скайче, да си жива и здрава Hug
И друго имаше, ама кво беше - нИ поВня

# 723
  • София
  • Мнения: 4 141
Привет, бандичка Simple Smile
Много ми е хубаво като се прибера вечер, отворя тук и видя, че има писано Hug
Деско, 😘😘😘! Ох, как те разбирам! Аз на път за вкъщи чета и трия всичко негативно от ума си! Психотерапия си е това !

# 724
  • Мнения: 28 722
Нещооо не виждам УчетИ, само тънта мънта! Wink

# 725
  • София
  • Мнения: 4 141
Нещооо не виждам УчетИ, само тънта мънта! Wink
Ми, как да споделя като днес не е петък, камо ли събота 😂не пих Ф, а беше кехлибарено 50-грамово и си мезих с пиле със зеле, но така ми отпусна душичката, че ми се прииска още едно, но се спрях.
В общи линии при мен зеле, карфиол, броколи и само сменям протеина. Скука!

# 726
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Нещооо не виждам УчетИ, само тънта мънта! Wink
Аз бях на обяд с австрийската посланичка и ... не беше съвсем режимен Stuck Out Tongue Winking Eye
в - спаначена супа и прясно сиренье

# 727
  • Мнения: 28 722
Добре,  прощавам кехлибареното и обяда на Деси, все пак не може да се развалят международните отношения... Joy
Лека банда! Nature Moon

# 728
  • София
  • Мнения: 3 833
Добро утро мили мои. Минавам тука да ви нагледам как сте се вталили в тоя студ.

Аз оня ден щях да падна от кантара. Вярно оттогава не съм виждала тия цифри пак ама ми трепна едно такова.

Скрит текст:

# 729
  • Мнения: 28 722
Мори, сладурче, можем само да ти да завиждаме... Hug
Добро утро
Днес противния плодов...
Силици да имаме!

Последна редакция: чт, 15 окт 2020, 10:10 от mimi.7299

# 730
  • София
  • Мнения: 2 008
Добро утро !
Мими, чудно кафе, гледката е това, от което имам нужда Heart
Мори, браво!
Днес плодовита ще го боря с чистене и проверка на есета Stuck Out Tongue Winking Eye

# 731
  • София
  • Мнения: 3 833
Оу и аз бих си пийнала кафето на тази гледка.

То беше само 1 ден тоя резултат. С га съм си около 59

# 732
  • София
  • Мнения: 11 120
Добрутро

Отчитам, че съм на плодове - грозде и ядки и може би салата зелена за вечеря.
Кантара не е особено послушен тези дни. Disappointed

# 733
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
Здравейте, банда!

След като здравния министър препоръча никой да не идва в Търговище, реших да си направя един фаст днес (воден ден). Не че не е сериозно положението, ама чак пък да ни затворят..... Само ми създават излишна работа - три включвания, две на живо, национална програма, регионална .... ще се побъркам....

Сега отивам на мястото от снимката на МИМИ и ритуално ще се удавя в чаша кафе Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 734
  • Мнения: 2 844
Здравейте, прекрасни ! Heart

БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА ПОЖЕЛАНИЯТА ВИ, ВИЕ СТЕ НЕПОВТОРИМИ, ПРЕКРАСНИ И ДОБРИ!!!!!!ОБИЧАМ ВИ!  Heart Heart
Скай и Белла честити да сте мили момичета! Здрави, много щастливи , обичани и обичащи! Kissing Heart
Опитах се да ви изчета, стисках палци на Демс , радвах се за Джулс , че се е освободила от присъствието на пернатите Stuck Out Tongue Winking Eye , разбрах за много красиви кума и мама на кумата , но искам снимки на лични ако може Иринита.Радвах се на хубавата почивка на Мими и прекрасните снимки.Тан се е справила с приложението Kissing Heart и чака почивката! Стрелчка Kissing Heart доста е увеличила работата, но дано скоро има време и за почивка! Деска Kissing Heart стигна ли до Блеоградчик? И да ти кажа , че децата успяха да получат от НАЦИД Апостил в електронен вариант за дипломата на снаха ми. Имаше и друго, но емоциите и всички преживявания малко ме отнесоха Stuck Out Tongue Winking Eye
Изживях едни прекрасни , неповторими дни, отпразнувах един  РД с децата заедно и със сватовете.Вчера като изпратих децата на летището , устисках и не се разплаках, после и аз се прибрах със самолет, нооооо, като се прибрах у дома и всичко ми напомняше за тях и се наревах едно хубаво Cry Но такъв е живота, важното е да са здрави и щастливи! Моят син е удивен от промяната в БГ, явно ние не я виждаме.И той се среща с много негови приятели, всички са доволни, имахме и спорове относно това.Но успяхме и на плаж да ходим заедно, и на разходки в есенен Балчик, който е много красив.Изобщо се движехме в пакет почти през цялото време и беше прекрасно.Изморена съм много, но е хубава умора.
Ще се опитам да слижа няколко снимки за бандитките, които нямат сурат тефтер Sunglasses

Последна редакция: пт, 16 окт 2020, 10:00 от Indji11

Общи условия

Активация на акаунт