Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 58

  • 20 187
  • 746
  •   1
Отговори
# 15
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747

# 16
  • Мнения: 28 493
Добро утро!
Ир, чудно кафе...къде ще го пием?

# 17
  • Мнения: 2 844
Жгмъц Kissing Heart благодаря! То не останало, весело да ви е!
Тан Kissing Heart и на теб приятна отпуска!
Вангоби Kissing Heart радвам се и добре си решила за второто мнение!
Иринита Kissing Heart маман с нов телефон ли е вече?
Стрелчика Kissing Heart 
Заната Kissing Heart всичко ще е наред с децата!
Деска Kissing Heart прекрасно време е на моренцето, нали?
Ир Kissing Heart ни е поднесла чудно кафенце, а Мими Kissing Heart прекрасно местенце за кафепиене Simple Smile
Скай Kissing Heart и ти скоро отиваш на твоя остров!
Прекрасен и усмихнат ден да имате!

# 18
  • София
  • Мнения: 2 008
Добро утро  Heart
Прекрасно кафе, на перфектното място Heart  Това до кафето ще се опитам да си въобразя, че не съм го видяла...ооооммммм....
Аз досега се вихрих пред печката, сега мисля да се наградя с разходка !
Дано денят ви е хубав и спокоен Heart

# 19
  • Мнения: 3 347
Благодаря за темичката Blue Heart!
Аз съм затрупана от работа.Колегата излиза в отпуск,и аз поемам и неговите задължения,които са много по-различни от моите.Ако сгафя някъде задължително ще има негативни последствия,почти сигурно финансови за фирмата...Всяка година го замествам за седмица/две,но до другата година не помня почти нищо.Та сега се обучавам отново,за кой ли път  Laughing.Другата седмица ще ми се стопят лагерите...
Скрит текст:
Stuck Out Tongue Winking Eye
Сватбата мина,не можах да се оттърва да не ходя.Едното дете вдигна еднократно температура предния ден,а другото докато бях в ресторанта.Ами тръгнах си,без дори да се обаждам,защото беше супер рано.Докато се прибера и той си я беше смъкнал сам,без да разбере Grinning.Не доумявам-на закрито /вярно че беше огромно помещение,но все тая според мен/-и като хукнали масово да играят като невидели Flushed!И аз обожавам да играя хора,но не беше подходящ нито момента,нито мястото заради вируса!Да пръхтят и хвърлят секрети един срущу друг...пак че масата ни беше крайна и не бяхме заобиколени от всякъде,както и не играеха покрай нас.
Така,мисля да спра да ви товаря с моите разсъждения вече Blush,прекрасен ден ви желая Heart Eyes Hug Heart!

Последна редакция: сб, 08 авг 2020, 15:23 от Мамекс

# 20
  • София
  • Мнения: 2 008
Мамексита Heart ще се подобри положението, убедена съм! Но лошо , че се налага пак да минете през това!

# 21
  • София
  • Мнения: 11 116
Здравейте!
Остана ден и половина до отпуската!
Подкарала съм я през просото... вече нямам търпение.

Мамексче, много се тормозиш. Отпусни душата, ще се оправи малчо! Blue Heart

Заната, децата са добре, само девойката, която беше най-зле още се влачи...

Ей този гмеч по морето най ме притеснява по кръчми и плажове. Аз по принцип не ги понасям а сега и с този ковид. Нашата компания се надявам, че няма да напира много за заведения, на мен хич не са ми изтрябвали, стига ми плаж, море, барбекю, диня, книжка и джин с лед. Innocent На морето ще сме от 15-ти, сега първо при мама и дядо, минаха и 40 дни откакто баба я няма... и така. Аз влача някаква инфекция в очите повече от месец, смених н-капки, вчера ми взеха проба и чакам резултат от антибиограма. Ядененто е много далече от диетично, супер несериозно от моя страна, ще я мъча диетата след морето.

Поздрави и целувки на всички! Kiss

# 22
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Ух, да драсна и аз два реда между мъченията на плажа до обяд и следобяд, Trollface

Благодаря за темичката! Flowers Hibiscus

Следя ви изкъсо, Sparkling Heart Sparkling Heart

Дееемс,  Heart Heart Heart

Мамекс, пожелавам много скоро да се види резултата от усилията, много неприятно, че трябва да минавате пак през това, но ще успеете! Hug Kissing Heart

Нашето жабче не мож гу изкара от морето, ей сега едвам седи, дудне през 10 секунди за плажа...
Разредени са чадърите на плажа и няма да ви казвам какви войни се водят,  май ММ ще спи на плажа, да пази 😁

Много солени целувки на всички! Kissing Heart Kissing Heart

# 23
  • Мнения: 28 493
Ох Джулс, видях я малката фръцка на плажа, станала е голяма красавица. Да си изкарате добре. Мойто милУст пак медийна звазда, но ич не питах кога ще е, да не стане като предния път? Дали го вечерта в 18 , а нии го чакахме сабахлен! Joy

# 24
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747
Flowers HibiscusHeart Exlhttps://

   Мамексче, стисна ме за гърлото с думите си. Прегръщам те и се надявам искрено детенце да се справи и всичко да е наред. Знам, че ти ще направиш всичко необходимо, майче. Кураж и сила. Flowers Hibiscus

# 25
  • Мнения: 28 493
Добро утро мацки и Курдов!
Мамекс ще се повлияе детето, такива изкривявания с подходяща рехабилитация и спорт показват добри резултати!
Снощи бях на кулинарен ивент със Севда от Мистър шеф, познайте дали не ядох...че и сладко-солени мъфини...! Wink
Хайдеее, петък е, едва го дочаках...цветно да ви е!

# 26
  • София
  • Мнения: 2 008
Добър ден Heart
Мими, чудно местенце Heart
И аз празнувам петък!
Малката го отбеляза със сладолед. Аз го пиша плодов днес!
Хубав и спокоен ден да имате Heart

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
За питащите: "Кодовото име" на Маман е "Претенция Томова" Laughing Телефона купих вчера, а днес малката й внучка ще има честта да я запознае с него. Smiling Imp

Девойките продължават ставане по обяд и  за да не избухна тази сутрин изми прозорците в хола и изпрах пердетата.
Не ми се мисли, че е петък....
Скрит текст:
Цялата русенска рода е решила да почива на  нашата вила от тази вечер
 до понеделник Frowning1 Ха, познайте,бясна ли съм?????

Ако оживея ще пиша.......Оооооооооооооммм. Защо не  продават мента, глог и валериана в бидони???

Мамексче, разбирам майчиното ти сърчице. Сама знаеш, обаче, че спорта  и правилната рехабилитация вършят  чудеса.

Аз отивам на плаж.

# 28
  • Мнения: 28 493

Не ми се мисли, че е петък....
Скрит текст:
Цялата русенска рода е решила да почива на  нашата вила от тази вечер
 до понеделник Frowning1 Ха, познайте,бясна ли съм?????

Ако оживея ще пиша.......Оооооооооооооммм. Защо не  продават мента, глог и валериана в бидони???
Оф, как издържаш, след цяла седмица блъскане не искам да чувам за гости през уикенда...той е за мен да си почина! Imp

# 29
  • Мнения: 1 617
Бандичка, привет! Hug
Насмогнах ви! Hug Че и нова тема имаме! Жгмъцко, мерси!  Hug Приятна да е отпуската ти!
И моята започва! Прибирам се да оправям багажа за морето. Познайте кой не успя да си намери бански в последния момент...ми ще си ходя със стария.
Курдов, мислих те и ти пожелавам сили и кураж! Hug
Занатка, ще има време и за танци, нека сега се оправи коляното! Hug
Деско, разкошна тераса! На нея само с книжка, кафенце или коктейл! Hug
Мамексче, душицо, не се измъчвай, ще се наредят нещата с правилната рехабилитация. Hug
Ничия, Стреличке, браво за свалените килограми! Hug
На всички отпускари - наслаждавайте се на почивката! Hug
А работещите - да намалят темпото! Hug
Бандичка, да имате хубав уикенд!
Прегръщам ви всички! Hug

Общи условия

Активация на акаунт