Бъдещата мама започва да се пита, кога ли ДЕКЕМВРИйче ще започне да я рита ? {тема 5/2020}

  • 28 819
  • 767
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 19
Здравейте ,момичета. Днес мина и моята фетална морфология всичко с бебо в наред. Аз съм от Поморие на 25г. Първа бременност ми е с термин 05.12 и очакваме момиченце !🎀

Последна редакция: вт, 21 юли 2020, 22:39 от Marielaa

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 3 485

Излезнаха ми резултатите. Притесних за левкоцитите в кръвта. Какво значат те,някаква инфекция ли? На ръба са на горна граница.
Моите са 9 . Нормално е да са повишени сега . Щом са в референтни граници значи няма проблем Simple Smile

# 32
  • Мнения: 2 484
Благодаря ти Жанинче за бързия отговор. Дано е добре.Ще ги следя обаче. Четох току що, че може да е проява и от Алергия, а последните два дни ме побърка носа. Но не е изключено и инфекции.Вече се филмирах яко,но няма да се дам. На фона на изписания профилактично АБ....

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Благодаря ти Жанинче за бързия отговор. Дано е добре.Ще ги следя обаче. Четох току що, че може да е проява и от Алергия, а последните два дни ме побърка носа. Но не е изключено и инфекции.Вече се филмирах яко,но няма да се дам. На фона на изписания профилактично АБ....
Мисля, че няма за какво да се притесняваш. Антибиотикът не беше за системна инфекция или се лъжа? Не би трябвало да ти се отразява на кръвна картина ако имаш гъби примерно Simple Smile

# 34
  • Мнения: 3 597
Изгубен , моите са 12 . Матев каза , че при бременност нормата е до 15 . Личната АГ също не им обърна внимание . При мен има и още един фактор , но мисля , че ти нямаш никакво основание за притеснение . Супер ти е ПКК Simple Smile

# 35
  • Мнения: 2 484
Аз АБ не съм го почнала,ще питам на феталната,и на частно където ходя и тогава.АБ го изписа вчера този по ЗК за всеки случай. А днес тези левкоцити..... Но щом казвате, че е нормално ще дишам дълбоко.

# 36
  • Мнения: 86
Изгубен, моите са 13.69 дори, също ми каза АГ, че всичко е точно,нормално било да са завишени...ти си коментирай така или иначе с докторите..

# 37
  • Мнения: 3 597
Спокойно , 10 е идеално ... , а хемоглобина ти е чудесен за бременна , приемаш ли нещо за него ?

# 38
  • Мнения: 609
По време на бременност е нормално да има изменения в кръвната картина, които са напълно физиологични. Освен това тези референтни стойности са приблизителни и дори и да има минимални отклонения под и над тях не винаги има причина за притеснения, особено, ако е на единичен показател и то когато няма бременност. Това, което ни се случва в момента е много специфично състояние на организма, безброй неща се променят и всичко това е напълно нормално. изгубен, стига се шашка за всичко! Дай по-позитивно, нали док казва, че всичко е добре при теб, това е най-важното. Не търси под вола теле Blush

# 39
  • Мнения: 2 484
Абе то добре да съм спокойна,добре че сте вие, те докторите са по- шашнати от мен като ме видят. Явно се презастраховат някои и това ме вкарва във филми.
За желязото пия феро фолгама сутрин по едно, че имам анемия, и Б12.

# 40
  • Мнения: 128
Здравейте ,момичета. Днес мина и моята фетална морфология всичко с бебо в наред. Аз съм от Поморие на 25г. Първа бременност ми е с термин 05.12 и очакваме момиченце !🎀
Добре дошла, Мариела. Снимката на бебка е чудесна. Моят термин е 06.12 и също с момиченце. Пожелавам ти лека бременност!
Изгубен, аз също се бях ошашкала с моите изследвания, че нали съм със тромбофилия, а и трепах гъби, но док ме успокои, че при бременните референтните стойности са по различни. Не се притеснявай и дишай спокойно.

# 41
  • Мнения: 507
Здравей,
Аууу какво сладко момиченце, ама много яка 4D снимка!!! Честито.
Аз също имам момиченце, термина ми е на 20 декември. Обаче не ми дават такива снимки, а по - обикновени Grinning

Здравейте ,момичета. Днес мина и моята фетална морфология всичко с бебо в наред. Аз съм от Поморие на 25г. Първа бременност ми е с термин 05.12 и очакваме момиченце !🎀

Здравей,
Не се притеснявай относно левкоцитите, при мен също са високи. Обясниха ми, че е заради бременноста Simple Smile


Излезнаха ми резултатите. Притесних за левкоцитите в кръвта. Какво значат те,някаква инфекция ли? На ръба са на горна граница.

# 42
  • Мнения: 104
Привет, момичета!

Понеже следя и ноемврийската група, попаднах на един списък с необходимите принадлежности за мама и бебе, който си позволявам да споделя и в нашата група - https://docs.google.com/spreadsheets/u/1/d/1OSlFFuH1Wy-gNmqaXPrx … YnPVKDcc/htmlview

# 43
  • София
  • Мнения: 2 093
Ава, мерси. Flowers Hibiscus
И аз го видях там.
изгубен и тя беше пуснала някакъв списък.
Слагам ги и двата в първия пост да си ги имаме. MemoHands V

Последна редакция: ср, 22 юли 2020, 11:14 от rave

# 44
  • Мнения: 256
Привет, момичета!

Понеже следя и ноемврийската група, попаднах на един списък с необходимите принадлежности за мама и бебе, който си позволявам да споделя и в нашата група - https://docs.google.com/spreadsheets/u/1/d/1OSlFFuH1Wy-gNmqaXPrx … YnPVKDcc/htmlview

Идеята е супер, но този списък е доста "напомпан" така да се каже. Половината неща са излишни и може изобщо да не ви потрябват. Ако искате да си направим наш списък с основните неща Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт