Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през юли

  • 41 369
  • 1 288
  •   1
Отговори
# 1 230
  • Мнения: 35 144
Мишо още хрипка с нос, но е по- скоро от това, че е с рефлукс и връща мляко през носа. Ходих при една чудесна лекарка УНГ и му предписа капки за нослето.
Обаче е станал голям Топчо. Добре пълни крачетата , че като го видях на изписването каква е хърба ми беше жал. Преди това беше повит и не го бях виждала.

# 1 231
  • Мнения: 14 811
Хайде да минават тези болести вече! 🤗
Зоопарка няма да избяга,ще отидете.
И аз мисля да не ги тегля,ама знам ли. 😁

# 1 232
  • Мнения: 12 066
И аз казвам, никакви болести!
Уморено и отпаднало ми е. Не знам къде ми се намира главата. На всичкото отгоре ме заляха с куп работа и то с краен срок вчера. Трябва и нещо да сготвя, а нямам сили.  Мрън.
Ай стига толкова,  че омрънках орталъка.

# 1 233
  • Мнения: X
Обиколих днес половин София пеша, че още не съм шофьор. Дадох точно 62лв. за да мога си турна подписа след десет дена на нещо дето не съм убедена, че нема да е най тъпата ми постъпка в тоз живот, минах през още 100 места, но ММ е герой че си е мръднал Д-то да отиде за две минути до кварталното магазинче.
Искам бира, плаж и море... Или поне пържени картофи и цаца, без киселини после... Ама нема...

# 1 234
  • софия
  • Мнения: 4 180
Навън е адска жега. Ходих до преди малко с една приятелка да хапнем в близко заведение -сварих се от жега. Ама пък си похапнах Grinning Сега съм полегнала вкъщи под климатика и обмислям какво да вечерям.

# 1 235
  • Мнения: 18 572
Сготвих от “Happy” аз, за сметка на ММ. Тази вечер щял да закъснее, а аз съм с гърлобол и с деца. Поне една вечеря ще черпи. Joy Не ми е отпаднало де, само ми е неприятно. И съм пуснала климатика за пръв път това лято, че започнаха да ме обливат вълни.

Нямаме вода. Имам чувството, че всяка седмица я спират. А днес точно излях една кофа от банята, защото ми пречеше.

# 1 236
  • тук и там
  • Мнения: 11 613
До вчера уж работеше климатика,но аз не го пусках,щото не беше голяма жега.От вчера хванаха жегите и едва се стои в къщи,пуснах климатика и след половин час  се развали.Сега в най-големите жеги,ще сме без климатик.

Голям карък съм.По принцип си го знам.Когато играем със децата и ММ на някакви игри  със зарчета,всички знаят че ще завърша последна.10 пъти да играем,10 пъти завършвам последна,Не съм печелила и 5 стотинки от  лотария  или друга хазартна игра -където се иска късмет.От 100 буркана с маслини без костилка,като купя аз-винаги има една "изтървана" и останала с костилката и винаги на мен се пада.

# 1 237
  • Варна
  • Мнения: 10 633
Ох, Кайсийке, посмях се с теб.
Искам на плаж, да, от Варна съм, обаче днес някой беше снимал морето, тампон и водорасли.

# 1 238
  • Мнения: 1 114
Аз съм от София и цял живот мечтаех да живея до морето. Е, от 12 години живея на 5 минути пеша от там и тази година още не съм отишла на плаж.

Сега искам да купя къща в Тоскана и ми предлагат все някакви до плажа, но са скъпи. Казх на агента, че не ми пука, ако е на 30-40 километра. Я отида, я не.

# 1 239
  • Мнения: 2 166
Брутална жега е, но сме свикнали. Пуша на терасата и хвърлям 3 кила пот. И ние си "наготвихме" от едно заведение-пици и хапки.

# 1 240
  • Мнения: 4 893
Навън е адска жега. Ходих до преди малко с една приятелка да хапнем в близко заведение -сварих се от жега. Ама пък си похапнах Grinning Сега съм полегнала вкъщи под климатика и обмислям какво да вечерям.
Сега? В разгара на заразата! Ти на заведение!? Добре ли си?

Не се вайкате и на морето е топло.Много топло.И Естела ви е казала има водорасли!
Бегайте у Перник!

# 1 241
  • Мнения: 2 166
Топло, топло, ама друго си е да те духа бриза. Дай ги тези водорасли, искам ги Sad

# 1 242
  • Мнения: 35 144
Това било то мръсната жега Wink
Детето е с обрив от претопляне.

Последна редакция: чт, 30 юли 2020, 22:27 от PeacockLove

# 1 243
  • Мнения: 4 893
Топло, топло, ама друго си е да те духа бриза. Дай ги тези водорасли, искам ги Sad
Кой бриз? То шумка не шумва,писмо по вятъра не мога да ти пусна.А...мога да потренирам гълъбите! По това време е мор при нас,до средата на август и пак се връщаме климат балкан.

# 1 244
  • Мнения: 2 166
Ади ся, вечер поне ви е ладнО. При нас само кочан и жега, няма средно.

Общи условия

Активация на акаунт