Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през юли

  • 41 395
  • 1 288
  •   1
Отговори
# 1 215
  • Мнения: 1 114
Не се притеснявай. Аз обикновено пътувам дълго, но гледам да е само с една или две смени. Сега ще е по-лесно, защото наистина няма трафик и се минава бързо. Има и шанс да има свободни места и да си полегнеш.

# 1 216
  • Мнения: 9 971
Бабри, стискам палци! Всичко ще е наред!
А след това направи така, че много да пишеш в темата "Какво направих днес за себе си" Grinning

# 1 217
  • Мнения: 2 188
Добро утро! Нас с малкото ни лепна някакъв летен вирус, той успя в понеделник да спи на яслата и от вторник си е у дома. За един месец, сумарно му се събраха 2 седмици на ясла. Егати, знаех си, че ще боледува и отсъства, ама не мислех, че ще е от началото още. В понеделник се връщам на работа, колегите ми заминавят на море, аз -в офиса. Имам един месец обучение и изпит. Егати и живота..

# 1 218
  • Мнения: 14 822
Бабри,всичко ще е наред и те чакаме да пишеш от родна земя! 🤗
Цифричке,и аз не мислех,ама и при нас беше така. Два-три дни на детска,10 дни вкъщи. 😔 Подготви се. Неизбежно е.
Хубав и прохладен ден на всички. 🤗

# 1 219
  • Мнения: 35 168
Ужасно е това с ходенето на ясла/ детска градина. Тъкмо си отдъхнеш, че детето е там и хоп-то пак у вас

Последна редакция: чт, 30 юли 2020, 22:32 от PeacockLove

# 1 220
  • софия
  • Мнения: 4 180
Добро утро, момичета. Изпуснах ви вчера какво сте писали, ама е сега си заформих едно кафенце и сядам да ви изчета. Но първо да ви се оплачам, че се измъчих последните 2 вечери с прибирането от работа. Толковяа кръстовища са затворени, транспортът къде върви къде не, с кола ептен зор...мъка. Миналата вечер се прибрах в 23:30 чак- час и половина път от Цариградско до центъра. Снощи колегата ме закара на метрото на Парадайз, та оттам си хванах метрото и се прибрах благополучно, ама голяма мъка тия прибирания вечер.

# 1 221
  • Мнения: 35 168
А тези протести всъщност, само на обикновените хора ли се отразяват или и на тези срещу които са протестите?? Защото изглежда на тях не им пука особено какво се случва по улиците...

# 1 222
  • Мнения: 61
Пийк, що не го оставите сам да си избира дрехите? И той ще е доволен и вие ще се посмеете от крайния резултат 😀

# 1 223
  • Мнения: 14 822
За сефте реших да подам документи за детски. Нали уж бяха отпаднали бележките от ЛЛ за ваксини? Върнаха ме. 🙄😖 В жегата така ми се обикаляя... На косъм бях да се откажа,ама така вече 3,6 години отлагам.

# 1 224
  • Мнения: 35 168
Не са отпаднали. На мен ми искат и за двете деца бележки. За 40 лв на месец за дете не знам дали ми се занимава в момента... Тия хора какво си мислят, че покриват тези пари.
Оставям го да си избира дрехи, като му предлагам 2 варианта.. иначе ще отиде цял ден.

# 1 225
  • Мнения: 14 822
Е то и аз “за 40 лв не ми се занимава” си казвах,но пък за година си се събира добра сума. Та с 300 зора успях! Подадох ги. 🤣
Адска жега е! Ще се покажа към 16 да взема детето и после вътре на хлад.

# 1 226
  • Мнения: 3 025
Направо ще се изпаря от тая жега. Щом и апетита ми се изгуби, значи наистина е много топло.

# 1 227
  • Мнения: 2 188
Ени, ще те бия! Как няма да си вземаш детските досега?! То е ясно, че 40 лв.нищо не са- 1 пакет памперси, ама няма само циганорките да се редят и да вземат!

# 1 228
  • Мнения: 14 822
А чак бой ли да ям сега?! 😁 Ми точно заради тия разправии,редене,носи това,извади онова... Ама мина де,от другия месец ще съм с 40 лв по-богата! 😂🤗
Как е Цифричко?
Пийк,Мишето оправи ли се?

# 1 229
  • Мнения: 2 188
Ясна ми е хамалогията с бележките, ама е един път в годината. Аз мисля да не ги тегля детските, нали ще бъда работна, да си имам малка сума за черни дни. Малката цифра спи, егати сополите, егати чудото..щяхме да го водим в събота в Ловеч, в зоолог.градина, ама май ще му се размине.

Общи условия

Активация на акаунт