Слънчевите дни бягат надалече, в Плевен есента пристига вече!

  • 12 845
  • 289
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 9 862
Честито и от мен,Шнолка!  bouquet
Момичета,ако утре вали  newsm78 къде ще се чакаме.ако е лошо времето ние ще дойдем с колата.А като съберем дрешките коя от нас ще ги вземе?Все пак това си е доста багаж.И друго,дрехите ,които аз приготвих са прани и така съм ги прибрала в спалнята,обаче сега не ми се занимава да ги пера и да ги гладя,та мисля така да ги донеса.Иначе са запазени.Е,не са много,но все е нещо. Hug

# 46
  • Мнения: 57
И аз съм навита за дрешките , но няма да дойда утре, че с тоя вирус съм много заразна Sick. Дано другата седмица когато ще ги събираме да съм на линия.
Шнолка пожелавам ти щастлива годишнина, а белите нощи са бели кахъри  Laughing.
Толкова засега отивам да правя оризова вода. Скорошно оздравяване на Miria  Hug

# 47
  • Мнения: 2 070
Валенце, то май по-добре само ти да донесеш утре и който няма да може другата седмица, а останалите в неделя да ги натоварим в на Деси колата или направо, когато ще ги носим. Аз ще донеса и играчки, ще видя и за други работи, ако имат нужда от количка може да им дам зимната стара на Яна, че едва ли и ще мога да я продам, а не е лоша...

# 48
  • Мнения: 2 070
Ей, изникна ми нещо днес и може и да не дойда или да дойда за малко в 17:30 - до към 18... Нали остава, ме днес не носим нищо? само Валя, но тя може да е разбере с Деси или Петя да се видят из квартала, за да не разнася до центъра... Сетих се, че може да им занесем балони, тебешири, пластелин...

# 49
  • Мнения: 35
Шнолка, Честита годишнина и от мен.  bouquet Дано да сте си изкарали чудесно.  Извинявам се, че днес честитя, но малкия звяр вече  е близо до категорията здрав. Вчера можа да се изтърси 2 пъти от хол.масичка(където се беше качил за да си стига разни работи от секцията) и да си прищипе пръста. Сега съм заклещила масичката да не може да я мести  Mr. Green и той върви из стаята и вие от безсилие... с лошото чувство съм, че ще измисли скоро нещо друго  newsm78
Eminka, благодаря за пожеланията.  Grinning За какво ти е оризова вода? На нас за разтройство ни изписаха Hidrasec.

# 50
  • Мнения: 35
Искам да запиша курс по английски. Можете ли да ми помогнете с информация къде, колко струва и колко е ефективен  даден курс Praynig

# 51
  • Мнения: 801
Miria,аз карах курс в училище европа,ама мноооого скъпичко.........
една позната в БГПЦО изкара два курса в зависимост от нивото е цената,но мисля,е някъде ок.120 лв. средно за ниво и може да се плаща разсрочено.......
от училище европа аз съм доволна,но ми излезе някъде ок.800 лв. без учебниците обаче - тях отделно към стотина лв. сега вече не мога да си позволя пак там д аизкарам и аз някой курс......по-натам,малко радост да порасне,ще изкарам и аз един,но в БГЦПО......аз просто така за опресняване,че се забравя.........като не практикуваш

# 52
  • Мнения: 922
Здр, момичета
ние за поредна нощ не спахме - Деничка стана 6-7 пъти да яде Tired...
За днешната среща - днес няма да събираме дрешките, нали? Само ще се уговаряме - кога и къде...
Щото има малка вероятност и да не мога да дойда - семейни дела... Но ще разбера за уговорката тук...
Валенце, ако искаш може да се уговорим за вашите дрешки...
Дес, идеята за кестените е чудесна, но щом се ръсят през лятото, не е ли по-добре да изчакаме с акцията до пролетта?! А и още - за каква сума става въпрос?!
Хайде чао засега от мен

# 53
  • Мнения: 262
Аз ще се включа към 18 ч.
Днес ще се разберем за следващата седмица къде и как.
Може би е хубаво на всички дрешките да приготвени. Само ги събираме и носим директно.

# 54
  • София
  • Мнения: 9 862
Момичета,аз ще гледам да се уговоря с daisy  за моите неща-един плик с дрехи и един с играчки.Сигурно ще наминем семейно към Градската градина,ще се постарая,но зависи от времето. Grinning

# 55
  • Мнения: 27
Здравейте на всички!
Незнам дали е тук мястото да питам /още съм новичка  Grinning /, но ако не става ме препратете! Аз живея в гр.Свищов, но ходя в Плевен на консултации. През декември ще раждам - та се интересувам как е в Акушерогинеколочното и какво трябва да си нося!
Предварително Ви благодаря!

# 56
  • Мнения: 262
За мен в родилното
лигнин, дамски превръзки, 2 нощници, тоалетни принадлежности, сапун, кърпи, чаша, прибори за хранене.
за бебето:
2 комплекта пелени (така ми искаха, използвах само единия), дрехи за бебето (ританки, бодита, в зависимост от сезона, в който ще раждаш), памперси (бях си купила един пакет от 24 бр.), мокри кърпи ( на Памперс от малките разфасовки), ръкавички за бебето ( едни такива памучни, тънки, за да не дере по лицето с нокти, а не да не му е студено Laughing) Имах и едни терлички, но аз раждах ноември и беше вече студено, ти си вземи ако искаш чорапки.
Още:
термометър, чаршафи за твоето легло.
Това се сещам.

# 57
  • Мнения: 35
Благодаря furor  Grinning
За след родилното : по едно време трябваше да ми донесат за малкия цялата му козметика - олио, шампоан  newsm78 и помпичка за кърма (не че не бях си ольоскана нон-стоп де  Mr. Green), фотоапарат ако искаш... не се сещам друго. Списъкът се подмяташе до скоро тук ама малкия го "прочете"  Laughing

# 58
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
За мен в родилното
лигнин, дамски превръзки, 2 нощници, тоалетни принадлежности, сапун, кърпи, чаша, прибори за хранене.
за бебето:
2 комплекта пелени (така ми искаха, използвах само единия), дрехи за бебето (ританки, бодита, в зависимост от сезона, в който ще раждаш), памперси (бях си купила един пакет от 24 бр.), мокри кърпи ( на Памперс от малките разфасовки), ръкавички за бебето ( едни такива памучни, тънки, за да не дере по лицето с нокти, а не да не му е студено Laughing) Имах и едни терлички, но аз раждах ноември и беше вече студено, ти си вземи ако искаш чорапки.
Още:
термометър, чаршафи за твоето легло.
Това се сещам.
Аз ще добавя да вземеш за бебето:
бебешки сапун; олио или мляко; хавлийка-кърпа, а не халатче; някои носеха и биберона залъгалка, чорапки, ако ще раждаш в по-студено време; бебетата по мое време ги къпеха два пъти на ден (= камизолка, блузка, ританки и долни гащички *2 на ден); комплект за изписване от родилния дом.
За теб: повече лигнин,  помпа за кърма, подложки (памперси) за гърди.

# 59
  • Мнения: 35
furor, къде е това БГЦПО и какво значи? 

Общи условия

Активация на акаунт