Слънчевите дни бягат надалече, в Плевен есента пристига вече!

  • 12 843
  • 289
  •   1
Отговори
# 30
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Ако имах бих ти го подарила, но не съм си купувала чадърче, Вики и до сега носи шапка и не я сваля, а и наистина лятото е към края. Във форума някой предлагаше едно здраво и едно счупено чадърче.

# 31
  • Мнения: 262
За дарението. Аз съм за. Дайте да се уточним за един ден и да ги съберем тези дрехи. В нашия дом за деца винаги има нужда от дрешки.
А ако не успеем , който и да отиде да занесе дрехи винаги е добре дошъл. Една моя приятелка занесе там няколко кашона преди известни време. Много добре са я посрещнали. Даже са я поканили да види бебетата.

# 32
  • Мнения: 922
атерг, аз съм за. Днес подредих и сортирах дрешките - 4 малки кашона + 1 плик. Не е много, но все  е нещо. Едното кашонче е само с елечета. За зимата ще са им в полза. Аз нямам представа къде се намира този дом (за срамотите). Но ако се уговорим 2 или повече мами, ще съдействам с транспорта (е, няма да е камион, наш`та кола ще е, но пак е нещо Wink )
Хайде, очаквам предложения. Преразгледайте гардеробчетата, старите дрешки Grinning
Момичета, пазете се здрави. Поздрави Grinning

# 33
  • София
  • Мнения: 9 862
Включете ме и мен Grinning.Проблема е,че тук нямам почти никакви малки дрешки,всичко съм си прибрала във Враца на тавана на нашите.Ние ще си ходим другата седмица и тогава ще донеса някои нещица. Peace

# 34
  • Мнения: 801
за съжаление аз няма как да се включа....една мама ми подари повечето от дрешките на Радост,които носи в момента,но си ги иска пак обратно,понеже снаха й ще ражда октомври и аз днес събирах тези,които вече не й стават,ако си иска и другите.......ужас.......а аз на толкова мами отказах,понеже тя ми напълни скрина на радост......и тепърва ще трябва да почна да купувам....не знам.......колко големи са тези деца?...........аз преди да родя бях с 10 кила по-малко и са ми останали един плик с дрехи от тогава, по принцип всеки сезон си чистех гардероба и с мъжо давахме дрехите в социални домове за сираци,но по-големички бяха децата, не сме пропускали досега,но намерих един плик останал - вероятно сме го забравили през пролетта.....

# 35
  • Мнения: 2 070
Предлагам да се видим в четвъртък следобед и в петък или в понеделник да отидем до домовете, аз може да звънна предварително да ги предупредя.. Деси, супер ще е да вземеш колата.  В този на Дружба /Дом майка и дете/ са малки деца и бебта.. В този на Сторгозия- детелина май също. Ако съберем и по-големи дрешки може да ги занесем в ПУ, трябва да видя къде беше..  newsm78  Аз преди няколко години събрах всичко от вкъщи старо и го занесох в Червен кръст с едни чували и колата на приятел. Ако имате и играчки, които ще ви се откъснат от сърцето, книжки, лигавчета, всякакви джунджурии, за които се сещате... Предлагам в четвъртък да се видим в 17:30 - 18...Или да оставим за другата седмица, за да прочетат и се включат повече майки....

# 36
  • София
  • Мнения: 9 862
Ако ще събираме дрешките в четвъртък аз няма да донеса много неща,защото както писах повечето ми са във Враца.Поне тези ,които имам обаче,ще донеса,а също и играчки,основно гумени и плюшени.При всички случаи обаче до събота трябва да ви ги дам,че после отиваме на Враца за една седмица.

# 37
  • Мнения: 262
Хайде да се видим в четвъртък, но да съберем дрехите следващата седмица. Има мами на море или на друга почивка, да ги изчакаме и тях.
И аз нямам много дрехи, че моите са от двете ми племенници, но все нещо ще събера. А и да кажем на всичките си познати с деца. Може и от там да се събере нещо.

# 38
  • Мнения: 922
Е, чудесно
В четвъртък - в 17,30-18,00 в началото на Гр. Градина - на фонтана...
А за колата - през седмицата мъжо взима колата, пътува и няма как да го ангажирам, но събота и неделя - няма проблеми...
Но това ще го уточняваме допълнително...
Хайде, чао засега Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 2 070
Здравейте , ще ме извинявате за поредните разсъждения за кестените и за поредната идея за спасителна акция... Прочетох в Посредник от вторник, че проблема е в някакви организми, вид молци, както и Петя каза... За сега не е предприето нищо по случая - журналистите попитали в регионалната инспекция по опазване на околната среда и водите, но от там им казали - забележете - че кестените не са диворастящи, посадени са в парк и алеи и министерството не може да отпусне пари за препаратите, които да ги спасят...Трябва да си се погрижи Общината, сдружение Кайлъка и т.н.... Петя, Драго чрез Посредник може ли да проучи каква сума е необходима за тия препарати, доколкото разбрах е добре да се пръска през лятото, така че може и да не стане за това...Чудя се ние какво може да направим.. Освен да го включа във второто писмо и разговорите с общината, може да отида да говоря с тези от Сдружение Кайлъка, там са хора с пари, да измислим някаква кампания за събиране на средства ако трябва... Иначе кестените са обречени, няма д а има сянка за децата, Кайлъка си го представете оголен целия , а докато се посадят и порастат нови дървета ще мине мн време... Ама ние няма от къде да извадим таквиз пари...Иначе за децата - и аз съм съгласна другата седмица да съберем нещата....

# 40
  • Мнения: 77
  Ох, пак имах от "белите нощи"!!!
 Мартин ми разказа играта и тази нощ!!!!  Заспахме към 1.
Събуди се за хранене в 4 и не затвори очи  до 7.30!!  smile3556 ей така беше!!! То се въртя, то се смя, мята си ръцете, застана напреко на леглото, на една страна и ме гледа през решетката, после взе да мрънка, да църка, най-накрая го взех при мен на леглото и понеже от снощи спи в торба си викам я да видя какво става вътре, да не е пропуснал памперса и да е мокър и затова неспокоен. И какво да видя - някак си е успял да си събуе ританките изритал ги е на топка и отвътре ми лъсва един тумбак, а той доволеееен!!!! Хили ми се сякаш голяма работа е направил!!!  ppp
 Сега умирам за сън morning  а днес имаме годишнина!!!  1dating ама не мога да му се и разсърдя - като ми се ухили с тази беззъба уста ... всичко прощавам! и днес ще походя като замаяна, ама ме увериха, че като идел в казармата ще си отспя тогава, само дето дотогава ще отменят службата    hahaha  hahaha  Joy

  Значи в четвъртък - утре срещичка! 5.30 а за закъснелите 6! Ми той Мартин няма още умалели дрешки, ще видя имам ли нещо подходящо. То сега трябва зимни неща да приготвим, нали?

# 41
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
може да отида да говоря с тези от Сдружение Кайлъка, там са хора с пари, ...............
Говори, говори, може и да те чуят, моят шеф е от тях и категорично няма да даде и стотинка, той е на принципа - на мен да ми е добре, пък другите .......... Mr. Green Имена и фирми няма да споменавам.

# 42
  • Мнения: 262
6nolka, Честита годишнина! Да си я отпразнувате весело и Марти да ви е кротък!

# 43
  • Мнения: 801
Шнолке и от мен честито,абе момиче,ще ме побъркаш понякога,таквиз ги пишеш,заливам се от смях..... rotfImao
днес бяхме на консултация. Радост тежи вече 5,650 и е дълга - 61 см. newsm78 не е ли малка тежината й? биха й последната от онез гадните ваксини,уф,ще си отдъхна най-сетне...
Дес....мога да питам д-р. Райчев от музея - той най-добре може да ми каже за препаратите,отколкото чрез посредник........
аре чао за сега

# 44
  • Мнения: 2 070
Супер!!! Ако имаш минаване и успееш да го откриеш бързо ще е много добре, или ако имаш просто телефон, аз мога да му звънна...

Общи условия

Активация на акаунт