Тренировки в домашни условия - 105

  • 37 760
  • 757
  •   1
Отговори
# 60
  • 1st floor
  • Мнения: 9 138
Уикендът бях по пътищата на БГ, а вчера такава се бях изморила, че изобщо не ми се тренираше. Храната тия три дни беше мега зле, даже и захар вкарах, а уж не ядях (с много редни изключения). Кантарът съответно хич не ме зарадва, показа доста, направо си ме върна в изходно положение.

Иначе днес пък не страдах избощо от липса на пауър и отчитам 11км бягане. Simple Smile Целех се в 10, но обърках маршрута и у нас видях, че са 11. Laughing

# 61
  • Мнения: X
Ден 71 от 80ДО. Бях изморена, но с малко повече усилия успях да я направя тренировката.

Непо, браво за 11-те километра!

Остават по-малко от 3 седмици до моята лятна ваканция. Дестинацията е толкова тайна, че даже и аз не я знам Joy

# 62
  • Мнения: 1 178
Не съм се отчитала от три дена, но си тренирам по ХиЧ. В неделя -  ISO Strength Chisel + 15 min glute Chisel. Вчера реших да направя втората предложена тренировка, вместо любимата Chisel Balance, за разнообразие. Отчитам Power Chisel + 10min ab Chisel. Днес - Max Hammer Strength. Вече съм в 4 седмица от програмата. Определено виждам промяна в цялото тяло. ❤
Все пак имам да чистя поне 3 кг още. Или по 2-3 см от бедра, ханш и корем 😁. Много искам май.

# 63
  • Мнения: 10 028
Привет!
Изпуснах ви нещо от много работа.
Агент, благодаря за новата тема! 🌺

Миналата седмица основно тичах и йогинствах, само 2 силови вместих, но гоних deadline и я хванах на косъм.
Вдигнах повторенията на бицепсовото сгъване, останах приятно изненадана, явно съм готова за повече килограми.

Днес ме чакат краци.
Понеделник 13км тичане.
Вторник 16км тичане.

Килограми 49.5.

# 64
  • 1st floor
  • Мнения: 9 138
БР9 за първи път отчитам. Точно толкова ужасна си е, колкото я помня. Или поне първите два кръга. Наложи се на места да модифицирам, което ме ядоса. Joy

# 65
  • Мнения: X
Day 72 - 80 DO Total body core. Вероятно най-омразната ми тренировка от програмата. Започва добре и после стига до Half Turkish Get-ups, които са ми супер досадни. Разбира се, трябва да я направя още един път в последната седмица.

Dez, надявам се състезанието ти да се състои!

Беси, винаги е добре да имаме цели Wink

Звезди, мисля те!

# 66
  • Мнения: 1 178
Непо, забравих да те поздравя за км, които правиш. Сякаш на шега започна да бягаш, а след седмица вече без проблем се справяш с 10-11км. Супер!

Спринкълс, така е!

Вчера отчитам Chisel Cardio, след което бях много изтощена. Предполагам заради МЦ. Имах и втора тренировка след това 15 min glute Chisel, която мислих да скипна, но събрах сили и я направих. ❤ Днес по календар е почивен ден, но направих 35мин спининг. Тази седмица за пръв път се качвам на байка.

# 67
  • Мнения: 1 402
Днес е ред на дупе и крака от Фит сплит...
Непокорна браво за км., не изгладняваш ли много после?
Аз ли съм наобратно не знам... Силовите не ми предизвикват такъв глад, обаче от кардиото и по специално бягането изгладнявам много...
Положението с глутеуса не съм показвала скоро, снимах се сама в огледалото и така крачетата ми къде са къси, така изглеждат още по къси Smile
Скрит текст:
Simple Smile

Последна редакция: чт, 25 юни 2020, 21:17 от арсен

# 68
  • 1st floor
  • Мнения: 9 138
Хаххаха, точно на шега и за кеф започнах да бягам и сега все още е така. Но не бягам бързо. Тези 11км ги минах за час и шест минути. Нямаше слънце, хладничко, даже последните 20 минути дъжд валеше. Ако е топло ще съм още по-бавна със сигурност. Апетит си имам Simple Smile, не съм забелязала да е в повече. Само ужасно ми се спи през деня, в който тичам.

# 69
  • Мнения: 4 783
Арсен много яко дупе ❤️
Аз не съм тренирала от седмица ,милото си изкълчи крака на мач на бащите 😂от футбола на малкият и нямах партньор,отделно се качих на едно съоръжение като дето се изисква много сила и цяла седмица съм със страшна мускулна треска на горна част .....
Днес направих дупемания 10 ,после ще врътна спининга малко,утре отивам на море еее 🤘

# 70
  • Мнения: 2 886
Арсен, много е добре. Ако искаш да го товариш повече, може да видоизменяш нападите, като се накланяш леко напред. Мисля, че в booty от Ало бях гледала този вариант, който натоварва глутеус повече от квадрицепс.
Спринкълс, няма още развитие. Иначе щях да мина да се отчета с 10-часова тренировка за долна част и корем. Просто е много топло тия дни и си дадох малко почивка.

# 71
  • Мнения: 1 093
zvezdi4ke, мислим те! Аз обаче чувствам, че скоро ще си имаме една здрава мама и едно много хубаво бебенце в темата!! Sparkling Heart

Тази седмица освен, че не тренирам (нетипични жеги са за тук), че и бяло вино със лед и сода пия вечер. Съвсем отпускарски съм я подкарала, пък даже нищо от ваканцията не е уредено все още. Не мога и да се наспивам, защото това са най-дългите дни в годината и аз се ококорвам в 4,30ч. сутрин.
Е, здраве да е само!

# 72
  • Мнения: 2 886
Биб, и аз съм така. Ококорвам се към 4-5 и дремя с прекъсвания докъм 8-9. Отдавна не е имало толкова слънчеви  и топли пролет и лято, а уж намаляха въглеродните емисии покрай карантината.
За днес - кратка тренировка за горна част от Bodyfit by Amy /имаше някои интересни комбинации за трицепс/ и кратко салса кардио с Джейн Фонда.
https://youtu.be/IJKPh47zKTk
https://youtu.be/XBzG4eRqS7I
Днес попаднах на статия за една баба на 74, която на 70 отслабнала 25 килограма и сега е нацепена почти като батка. За първи път виждам нещо подобно/била много популярна в инстаграм, но аз си живея щастливо без социални мрежи/. В статията са публикувани седмичните й тренировки, ако някой иска да пробва.
https://www.insider.com/fitness-influencers-workout-for-week-2020-6

# 73
  • Мнения: X
Здравейте,
днес по план ще тренирам, изпуснах тренировката в сряда, понеже получих отново много силни болки. Никой не знае от какво са, има там някакво съмнение за левия бъбрек, но чакаме резултатите. Като си бях у дома си ходех и на спининг и фитнес правих и такива жестоки болки не съм имала. Помолих треньорката да ми направи план Б и за у дома, ако не мога да стигна до залата. Някакъв жесток хаос е навсякъде около нас, скоро се надявам поне най-мръсната част от ремонта да приключи. Бяха ме командировали за 3 дни извън нас да сложат плочки в коридора и като си дойдох онзи ден, само дето не си целунах вратата.

Пратиха ми fitbit charge 3 и я чаках супер много време с голямо нетърпение, ама тя не иска да се включи. Само вибрира и не иска да светне. М, като малко дете, дето са му взели бонбоните. Бих си поръчала, но след болничения сумата, която постъпи по сметката ми ме изненада доста неприятно.
Иначе мъжЪТ е добре, расте на длъж и шир (и майка му с него). Добре съм го хранела, е как не... то съм +8 кила напред. Много ми се радват, много сладка съм била. Сладка, сладка, ама в 5 ти месец съм колкото трябваше около 8-мия. Така де, сега ще се стремя към 1800 калории и 110 гр. протеини. Някакво хем ме е яд, че приличам на нещо средно между тортичка и бронтозавър, хем па не може да ме депресира истински Flushed на лекарката й казах как съм с килата, тя там не ме мери, отговори ми "о, моля ти се, не ме занимавай със суетата си" и аз казах ми хубу, ся па зорлем драми няма да правя, я.

# 74
  • Мнения: X
Ден 73 от 80 ДО. Още 1 ден до края на 3-та фаза. Другата седмица може да направя двуразови тренировки в два от дните, за да мога да приключа до края на месеца или поне преди дългия уикенд. От юли и аз мисля да се опитам да агитирам ММ да тренира, защото с това седене вкъщи, пиене на бира и вино, само с едното бягане не може да се поддържа прилична форма. Но това означава, че ще трябва да тренирам вечер ... и да мисля каква програма да избера, която да допада и на двама ни ...

Дух, искрено се надявам да се почувстваш по-добре скоро!

 НФБ, бързо да оправя половинката и да се връща в редиците.

Общи условия

Активация на акаунт