Банята - 35 тема

  • 54 044
  • 805
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 096
Добре дошли в тридесет и петата тема за нашите бани!



Тук са предишните теми:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34


Освен положителните вече има и отрицателни отзиви от работата на майстор Румен Янков  (rumen_iankov), пишещ в темата ни.
Може да потърсите и да ги прочетете в Черен списък, Бял списък и тема 26



Скрит текст:









Източник: maistorplus.com

# 1
  • Мнения: 969
Виждал съм една баня на Румен Янков и не съм попадал на по-лошо изпълнение в последните 15 години.
Опитах да предупредя във форума, но по незнайни за мен причини една потребителка се заяде и изтриха мнението ми.
Потвърждавам, че качеството, което видях в тази баня е далеч даже от соц-стандартите за фуги и кривини.
А кой и защо иска да се трият подобни предупредителни постове е съвсем отделна тема.
Имайте едно наум с реденето на плочки от съфорумеца.

Последна редакция: нд, 03 ное 2019, 20:26 от bachkator

# 2
  • София
  • Мнения: 1 742
Аз никога не съм виждал снимки от работата на Бачкатор някъде качени.Иначе е компетентен по всички всички въпроси , но се подвизава под чуждо име  по форумите. Затова имайте си напредвид     едно наум, когато го наемате и се вслушвате в неговите съвети.

# 3
  • Мнения: 969
Аз никога не съм виждал снимки от работата на Бачкатор някъде качени.Иначе е компетентен по всички всички въпроси , но се подвизава под чуждо име  по форумите. Затова имайте си напредвид     едно наум, когато го наемате и се вслушвате в неговите съвети.
Не ме наемат в смисъла, който влагаш, по съвсем различен начин си изкарвам парите. Ако си недоволен - не трябваше да се рекламираш тук. Поемаш риска на намерени клиенти във форум.
Всеки дава съвети тук, затова е форум - опитваме се да си помагаме. Колкото и да ти се иска, няма да спра да си давам мнението/съветите. Ако изключим минимален брой мои мнения, повечето са били с искреното ми желание да помогна. Включително и инфото как редиш плочки.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 742
Аз не се рекламирам тук и не карам никой да ми пише името в началото на всяка тема за банята.

# 5
  • Мнения: X
Аз не се рекламирам тук и не карам никой да ми пише името в началото на всяка тема за банята.
Човек, след тези снимки от твоята работа не знам как не те е срам да пишеш още тук.  . . .

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Някой ползвал ли е душ система, без смесителя, например такава:
https://gsstroimarket.bg/product/2452-dush-sistema-ys32323-bez-smesitel
 , от по-евтините на цена до/ок.100лв, да е доволен и да ми препоръча модел?  Смесителят ми е Рока, и малко тъпо към него евтин душ "пита", но в обзавеждаме цял апартамент и към момента нямаме възможност за по-скъпа.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 698
И аз мисля да взема по-евтина душ система, по-нататък мога да я сменя. Взех си термосмесител на Грое,
в Практикер гледах такива душ системи до 100-на лева, имаше разнообразие. И в Лидл имаше миналата седмица.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 408
Скрит текст:
Аз не се рекламирам тук и не карам никой да ми пише името в началото на всяка тема за банята.
Човек, след тези снимки от твоята работа не знам как не те е срам да пишеш още тук.  . . .
[/spoiler]
NikoT, тези снимки показват че не са правени от професионалист, сигурен ли сте че теци замазки са изработени от потребителя rumen_iankov?
Шоколадче, чакам да видя новите конфигурации на "социалистическата" баня.

# 9
  • Мнения: X
Скрит текст:
Аз не се рекламирам тук и не карам никой да ми пише името в началото на всяка тема за банята.
Човек, след тези снимки от твоята работа не знам как не те е срам да пишеш още тук.  . . .
[/spoiler]
NikoT, тези снимки показват че не са правени от професионалист, сигурен ли сте че теци замазки са изработени от потребителя rumen_iankov?
Шоколадче, чакам да видя новите конфигурации на "социалистическата" баня.
Намерих ги от линка в началото на темата. Въпросния Румен не оспорва “качеството“ на работата му, а се оправда единствено за протакането на ремонта.

# 10
  • Мнения: 36
здравейте на всички
сега правя ремонт на две бани и една тоалетна и имам нужда от майстори за ВиК и плочки след това, за стара загора
сега изкъртихме всичко
преди да  се залепят плочките стените трябва ли да се шпакловат
а плочкаджията дали може да си направи сам замазката на пода
предварително се извинявам за въпросите, но не всичко ми е ясно
благодаря

# 11
  • Мнения: 11
здравейте на всички
сега правя ремонт на две бани и една тоалетна и имам нужда от майстори за ВиК и плочки след това, за стара загора
сега изкъртихме всичко
преди да  се залепят плочките стените трябва ли да се шпакловат
а плочкаджията дали може да си направи сам замазката на пода
предварително се извинявам за въпросите, но не всичко ми е ясно
благодаря

И ние в момента правим баня и тоалетна, един майстор кърти, замазва пода и стените, тъй като ни прекара и тръби за парно; и очаквам следващата седмица да лепи плочките. Не знам дали всеки го прави но си струва да питаш. Simple Smile

И аз да се включа с питане-харесах едни сиви плочки за баня, но колкото повече ги гледам толкова повече се отказвам Grinning много basic започват да ми се струват, та имате ли идея с какво може да се комбинират, за да се получи нещо интересно и хубаво?

Скрит текст:

Скрит текст:

# 12
  • Мнения: 6 622
С дървесен декор, аз планирам подобна баня. Много ми харесва комбинацията.


# 13
  • Мнения: 293
Здравейте, идвам при вас с молба за идеи. Имахме бойлер в банята, но го преместихме в мокрото помещение и сега на стената в банята (плочки) се вижда къде са били тръбите и жиците. С какво мога да ги скрия, тъй като не планираме ремонт. Плочките не са релефни и ми се ще да е нещо, което да залепя по-скоро, хич не ми се дупчат стени.

# 14
  • софия
  • Мнения: 25 369
Шкаф? Без снимка е много вероятно да бъдат дадени не най-подходящи предложения.

Общи условия

Активация на акаунт