Ямбол - 9

  • 12 288
  • 274
  •   1
Отговори
# 15
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Уф, Иве, и мен ме притесни сега Sad Смектата на Данчо не му помагаше много, но поне облекчава, ако има болки в коремчето. Ентеролът е подобно. А даваш ли Панадол. Може на 4часа успоредно с АБ. Няма к'во да пускаш тема, а и днес ако е така, отивай утре да й пуснат изследвания. Това малко организъмче ще се съсипе с тази Т. Уф, на мен не ми се е случвало толкова дълго с Т, само веднъж от разтройство и да не те плаша, но се наложи да полежим малко в инфекциозно. там му я свалиха със система и аналгин.
Марианче, от Влахова за сега съм много доволна. Тя е лекар в спешния център. Винаги се е отзовавала, когато съм й се обаждала, случвало ми се е и по среднощ. Иначе са заедно с д-р Марчев и когато тя отсъства ходим при него. Той е също добър.
Скримингмама(не ми се минава на лат.), добре, че няма пострадали. За ученето няма страшно, изпитите все някога ще ги вземеш. Аз в трети курс прекъснах заради Данчо, да си го гледам и да не мисля за учене. След една година се завърнах с нови сили.

# 16
  • Мнения: 135
Благодаря ви много,че така се отзовавате.Сега отивам да и купя ентерол.Падна Т засега.
Гале аз съм чувала за Милупа ,но се въздържам още,защото не иска да куса нищо.Ще и давам оризова вода(няма да го яде оризът),солети яде и пие вода.
Лиляна давам и Нурофен 3 пъти на ден - така каза Влахова,антибиотик на 8 ч и вит. С
Още веднъж ви благодаря мнооого

# 17
  • Мнения: 3 537
При нас оризовата вода мнооого помага. WinkСамо че тя напоследък не иска да я пие. newsm61

# 18
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Иве,много съжалявам,че сте болнички.
Боби на два пъти изкарва този проклет вирус със температура и разстройство.
Бях се шашнала много,защото той дори и вода отказваше да пие и лекарката ме беше наплашила,че ако продължава така ще ни приемат в болница на системи,защото можел да се обезводни.Разстройството оправихме със смекта и Ентерол.Давах смекта три пъти на ден и по едно прахче Ентерол.
Смектата е нещо подобно като нишесте Ентерола има една много специфична миризма и именно заради тази миризма Боби отказваше да го пие.Само като помиришеше чашата и почваше да се дърпа.
Бях купила и едни сокчета от аптеката,ако не се лъжа бяха на хип,банан със лимон.
Не знам дали сокчето помогна но определено от прахчетата имахме подобрение.
Пожелавам ви бързо да оздравявате.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 1 665
Ive,сега се сетих за ORS 200 на Hipp.На нас и то ни помогна за разстройството.Това е сок от моркови+оризова вода+соли,за да не се обезводни организмът.Много е хубав.Има го в магазин Бебчо и в новия магазин.
Бързо оздравяване!

Последна редакция: чт, 24 авг 2006, 16:18 от yulinga

# 20
  • Мнения: 135
Здравейте,
днес сме по-добре.Не е вдигала Т,хапна 2-3 бисквити и 2-3 солети,но пък пие много вода.Направих и оризова вода,след като  пак я хвана разстройството.Пием ентерол.Слагам и антибиотика във малко вода,че да го изпие.Правилно ли е? Иначе го плюе.Спи и се много иначе,явно е отпаднала.Цял преди обед спа и сега пак легна.
Вие как сте? Какво си правите?Аз си дръпнах The O.C.  и сега него гледам.Аз ходех на работа и не съм го гледала,а ме кефи.Сега една след друга сериите гледам  Grinning . 2-ри и 3-ти сезон .......... че да видим до къде ще стигна.
Преградки на всички  Hug

# 21
  • Мнения: 3 537
Добре сме. WinkСъбираме си багажа отново за морето.Утре тръгваме и ще си дойдем в неделя.Да не ви стане мъчно за мене? Mr. Green

# 22
  • Мнения: 1 427
Иве,радвам се, че сте по-добре HugАз слагах Аб в сока,понеже не ставаше по друг начин.
Краси,благородно ти завиждам, да знаеш Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 3 537
Мариянче,ако моят мъж нямаше леля в Бургас,щяхме да си останем само с почивката в Созопол. Rolling EyesТи като си се женила,що не си гледала ,дали мъжът ти има леля или чичо на морето,а? hahahaИмам братовчедка пък в Троян,която се скъса да ни кани на Троянските минерални бани .Има си вила там,а си живее в друг апартамент.Ами пусти пари,нали пак трябва да имаме за харчлък и бензин,как да отидем! #2gunfireА имам и в Бургас братовчедка, а моят мъж-братовчед.Миналото лято уважихме братовчед му за 8 дни,ама братовчедка ми е далеч от плажа и още не сме я ощастливили.Догодина! Peace

# 24
  • Мнения: 3 537
Еййй,аз за цялата рода съм ви разказала! Embarassed

# 25
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Здравейте!
Иве, нека спи детето, то и сънят лекува. Аб няма значение как го даваш, важното е да не се пропуска и да се пие не по-малко от 5 дни. Вода добре, че пие, нека. Хубаво си хапва бисквитки и солети, гледай да са обикновени б-тите заради разтройството.
Краси, отново ти пожелавам приятно изкарване. За родата няма страшно, щом ви канят. То и моя мъж има роднини по морето и балкана, но тази година ще посети тези на балкана(Брацигово - Родопите). Но ще ходи сам, че на мен не ми се иска в тези жеги да я мъкна малката, страх ме е нещо. Догодина живот и здраве може да отидем.

# 26
  • Мнения: 135
Ей ,да ви имам родата  newsm47
Ние това лято ще се разминем с почивките.Аз съм на тема - самостоятелно живеене с мъжа ми.Но с темата ще си остана.
ААа ядем Bazakoni  със сол,може ли? То ще се чуе сега,като стане  Toilet Милото,кой знае как ги болият коремчетата.

И вече искам да сме здрави,защото сега не можем с никой да излезем,а вече е супер времето за кафета

# 27
  • Мнения: 3 537
Ей ,да ви имам родата  newsm47
Ние това лято ще се разминем с почивките.Аз съм на тема - самостоятелно живеене с мъжа ми.Но с темата ще си остана.
ААа ядем Bazakoni  със сол,може ли? То ще се чуе сега,като стане  Toilet Милото,кой знае как ги болият коремчетата.

И вече искам да сме здрави,защото сега не можем с никой да излезем,а вече е супер времето за кафета
d
Ааа,вечер и за биричка става все още. Wink

# 28
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
        Момичета,някой от вас купувал ли е миналата година от ямболските магазини лютеница от големите разфасовки,по 5 кг?В Италия си нямат и искам да им занеса повечко,но не зная какво е качеството и дали е вкусна!?

# 29
  • Мнения: 3 537
Върнах сеее! Mr. GreenАма вие нищо не сте писали,ще ви се карам! Naughty
Краситруд,не съм купувала такава лютеница,не мога да ти помогна. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт