Ямбол - 9

  • 12 287
  • 274
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 135
Ама не мога да разбера в тази къща не ме ли разбират,че още я ограничавам.Писна ми да повтарям.Наредиха се на масата да ядат манджа  ooooh!
Ама тя вярно е мнооого гладна

# 46
  • Мнения: 258
Иве,добре че сте се оправили,ама и според мен не бързайте да минете веднага на старото меню,че храните са по-пикантни,по-солени и сигурно дразнят стомахчето.Я им се скарай в тая къща да те слушат повече,като беше болно детето нали на твоите ръце беше,не на бабата Wink Диме,отколко голям го даде на ясла?Сигурно ще ми се налага като стане на годинка да я давам,че ми свършва майчинството и трябва да търся работа Sad Sad

# 47
  • Мнения: 135
ОО карам се аз,че и питаш.  Naughty
Да се оплача и на вас,мислех да не ви занимавам,че достатъчно с нашите болести се занимавахте.
В събота и неделя бяхме на село,забравих и бибата.Порева си първото спане,после беше добре.Пуснах тема в Нашите деца.
Не знам какво да правя...........да й я връщам ли??  Rolling Eyes

# 48
  • Мнения: 135
Дадох и биберона
Не можах да издържа психически,мисля и детето не можа.просто не трябваше да я забравям  и всичко щеше да е по-лесно  smile3504  Sob

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 1 665
Ive,при нас пък болното гърло беше повод да се отказва биберона.Сега много често заспива без него.Е,понякога не издържам,защото тя си ляга много късно,и й го давам,за да заспи,даже да не й се спи много.Според мен сега е моментът,ако има начин,да ги откажем от бибата или поне да намалим зависимостта им от нея.После ще вземат да разбират повече,да се сещат за нея и да си я търсят.Е,ако не може пък без биба,не я мъчи-и нея, и теб.

# 50
  • Мнения: 135
Тона беше поводът,заспала ли е няколко пъти без нея да не и я давам.Защото знам,че после е по-трудно.Както и на време и махнах шишето с биба.но не можа да издържи детето,честно досега не съм я виждала в такава истерия,такива писъци.Викам хайде един ден -добре,ама това е втори ден вече.И аз пък от инат и я отрязах ,и сега смуче само половината.Поне знам,че заспива само с нея,пред деня е прибрана.
И от двете страни погледнато мисля,че съм лоша мама.От едната - не давам биба,детето страда,втората -  давам биба,а уж не давам  Tired

# 51
  • Мнения: 258
абе Иве,миличка....не се коси толкова..давай си му на детенцето биба-щом само заспива с нея не е проблем според мен...аз такива случаи съм виждала,че..... #2gunfire детето само ще се откаже или ти ще й помогнеш постепенно....а пък ако са много големи и не искат да се откажат от бибата-ще ви подскажа една хитринка дето не се сещам кой ми я разправяше Wink как тъй си я отрязала бе?нещо не си го представям Wink споко...не се притеснявай,рано й е още да се откаже ей така изведнъй от биба  Hug

# 52
  • Мнения: 135
Днес ще ходя до "Ади"(мисля) ,та на детето за награда ще му купя нова биба,то и без това много време я дърпа тази.
Гледах един филм и ми мина малко  Flutter

# 53
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Eй, не издържа Ивето значи. Представям си колко напечено и изнервено е било положението за да й я даде. Карай, сигурно моментът не е далече, когато сама ще се откаже.
Аз пък да ви се оплача, горния среден резец на Маги проби, дотук добре, нямаше много зор. Но е много навътре, направо е на втори ред, не е равен с другия резец и има пичти милиметър разстояние навътре от него. Краситруд, ако четеш, би ли си казала мнението, има ли за какво да се притеснявам. На баща й зъбите са така неравни. Ох, надявам се с израстването с езика и с бибата да го избута. На батко й зъбите за сега са добре, сменя млечни и новите добре се нареждат.
Айде, споделих си притесненията и аз.
Вие как сте? Всички ли сте здрави вече? Краси, как мина втория ден в яслата?

# 54
  • Мнения: 3 537
Вторият ден мина само със сутрешен рев и после е била общо взето спокойна.Играла е,чуркала е и каза че утре пак искала да ходи на ясла. GrinningОт четвъртък ще я взимам към 1 часа и на другият ден ще пробваме да видим дали ще иска да легне,като види че другите деца лягат да спят.
Диме,а сега като сте на ясла ,боледувате ли повече от преди?

# 55
  • Монреал
  • Мнения: 631
Добрутру и от мен.
Дени, той ходи отскоро, от 1 месец. Но изчакай да проходи и тогава я води на ясла.
Краси, не мога да кажа все още, че боледува повече от преди. Като мине зимата тогава ще се отчета. Много е рано да правя такива заключения. В началото му се появи само хрема, която го държа 10-ина дни, но отмина. Аз също бях болна тогава, така че може и аз да съм го заразила. Давам на Боби всяка седмица профилактично осцилококцинум. Сега умувам над варианта да му купя водорасли, но идея си нямам как ще ги пие. Верно, ще ги разтварям, ако са без вкус - добре, но ако не са....?  newsm78 Боби си пада по сладките сиропи, мисля да му взема и "Саностол" /май така се казваше тоя сироп, ама нещо не съм много сигурна Thinking/. След половин месец сме на консултацция и ще питам.
Айде, със здраве и да ви е успешен денят.

# 56
  • Мнения: 3 537
Да и аз ще и давам водорасли от другата седмица.Сега си оправям документите,за да стана дистрибутор.Диме,вие на коя ясла ходите?

# 57
  • Монреал
  • Мнения: 631
"Палечка" или по-известна с прозвището "Изтоците" Mr. Green

# 58
  • Монреал
  • Мнения: 631
Аз пък да ви се оплача, горния среден резец на Маги проби, дотук добре, нямаше много зор. Но е много навътре, направо е на втори ред, не е равен с другия резец и има пичти милиметър разстояние навътре от него. Краситруд, ако четеш, би ли си казала мнението, има ли за какво да се притеснявам. На баща й зъбите са така неравни. Ох, надявам се с израстването с езика и с бибата да го избута. На батко й зъбите за сега са добре, сменя млечни и новите добре се нареждат.
Айде, споделих си притесненията и аз.
На Боби горните резци изглеждат така
   _ _
_       _
На горния ред са първите, на долния вторите резци. Разстоянието между двата реда е към милиметър. Мисля, че като порастне Боби и съответно като му порастне и челюстта, ще се наместят. И в двата рода сме с правилни зъби, дано и Боби е с такива. Пък и са млечни и така или иначе ще се сменят, затова ако има нещо нередно ще го преживея. Grinning
По-важно е да не прекаляваме с даването на бонбони и прочие сладости, за да няма кариеси. Sunglasses

# 59
  • Мнения: 3 537
"Палечка" или по-известна с прозвището "Изтоците" Mr. Green
Имам там една позната,мед. сестра е.Казва се  Милена.

Общи условия

Активация на акаунт