Тупка ДЕКЕМВРИйско сърчице, а коремчето на мама ще започва да расте ! {тема 3/2020}

  • 24 888
  • 751
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17
31г. Хасково, 2ра бременност, термин 31.12
И аз съм от Хасково, ти къде се следиш Simple Smile

# 16
  • Мнения: 399
31г. Хасково, 2ра бременност, термин 31.12
И аз съм от Хасково, ти къде се следиш Simple Smile
Недко Петров, 2ра поликлиника.

# 17
  • Мнения: 21
Страхотна е темичката❤ Благодаря Reve ☺ Дано я напълним само с радостни новини 💗

# 18
  • Мнения: 17
31г. Хасково, 2ра бременност, термин 31.12
И аз съм от Хасково, ти къде се следиш Simple Smile
Недко Петров, 2ра поликлиника.
И аз съм там, сако че при Попиванов.

# 19
  • Мнения: 535
еллина, забранила си ЛС.

Благодаря, Rave! Нямах идея, че съм си блокирала съобщеннията Grinning

# 20
  • Мнения: 23
Здравейте аз съм в почти 11г. седмица. И съм качила близо 3кг нормално ли е. Много ми се яде тестени изделия пици закуски. Не мога без тях. И почна доста да ми се доспива сутрин като става все едно не съм спала цяла нощ

# 21
  • Мнения: 224
Здравейте аз съм в почти 11г. седмица. И съм качила близо 3кг нормално ли е. Много ми се яде тестени изделия пици закуски. Не мога без тях. И почна доста да ми се доспива сутрин като става все едно не съм спала цяла нощ

И на мен много ми се ядат такива неща от баничарница, а съм в Англия и тук няма Cry
Намерих някакви кроасанчета с масло в един магазин, но не е същото, а така искам една вита баница с боза или кашкавалка, охххх потекоха ми лигите Yum

# 22
  • Мнения: 23
А колко килограма качи

# 23
  • Мнения: 19
Здравейте и от мен, отдавна не съм писала, но днес изчетох доста странички. Вече съм в 13г.с. В четвъртък минах последния преглед Heart Eyes Всичко за сега е наред, в понеделник ще правя изследвания (кръв и урина) и се надявам и при тях всичко да е наред.
Вероника Русева и аз доста тестено хапвах по едно време, вече сякаш ми мина мерака за закуски, но сега пък само сладолед ми е в главата. Имаше период, в който нямах апетит, но и той отмина... За килограмите аз лично качих 10 (за мой голям ужас), но преди да забременея и то защото напуснах работа, която беше доста физически активна а и психически много се товарех, спрях и цигарите, но пък от друга страна забременях и не съжалявам, а от началото на бременността съм само +1. 3кг според мен са в рамките на нормалното не се тревожи за това. А за съня аз около 9г.с. спях всеки следобяд минимум 2 часа и все ми се спеше, сега не е така, въпреки че в момента ставам като по часовник вечер за да пишкам поне три пъти, понякога и повече.
Magitolv видях че и ти си от Силистра, ще се радвам ако споделиш при кого се следиш и къде ще правиш фетална морфология.

# 24
  • Мнения: 23
А в кой месец започна да ви личи коремчето

# 25
  • Мнения: 224
Аз си имах малко коремче от преди да забременея, особено след ядене така се подуввах... Сега съм в 10 г.с и още не виждам кой знае каква разлика, не съм се мерила още, че не знам къде ми е кантара 😄 Първи преглед ще ми е във вторник.
А вашите коремчета? Hug

# 26
  • Мнения: 23
Alex2710 Аз също като си хапна и се надявам но не ми личи все още само дето съм с 3кг от горе

# 27
  • Мнения: 193
Аз съм края на 11г.с.
Съвсем в началото и аз имах голям апетит за въглехидратни храни, но за щастие отмина. За момента съм +1,5кг като винаги варирам защото явно задържам повече вода.
Вече започвам да си връщам старите хранителни навици, нямам по-голям апетит но ако не ям навреме и се оставя да прегладнея започва да ми се гади. Установих че трябва да намаля количеството на порциите. По-малки порции по-често. Явно ще се наложи да вмъкна и 2 междинни хранения.

Последна редакция: пн, 01 юни 2020, 17:16 от AromaLimone

# 28
  • Мнения: 778
Здравейте  момичета. Днес с детето си отидохме до близкия мол да й купя бански. Излизаме с колата и при навлизането в главната улица един с голям джип ме фрасна отзад. Малееее пердето ми падна. Аз по принцип съм голяма кибритлиика.  Така виках. Дори от адреналин не си спомням всичко дето изкрещях.  На нас ни няма нищо, то скоростта да е била 20км/час, а и за късмет леко ме е огънал над номера отзад. Плати си 300 лв и се разделихме. Само от удара колана ме стегна точно през корема.  Два часа ме боля, но вече мина. Съпругът ми казва да лежа,аз не мога.  Сега се освежих сред природата на един стрелкови комплекс,  докато мъжете се забавляват да стрелят по панички.
Рейвче,  моят термин е на 16.12.20
За обезкосмяването,  аз съм на коламаска,  защото става бързо.
За корема - с първата бременност бях кума в края на трети месец и даже бях с една вталена рокля.....никакъв корем нямах. Сега съм се издула сериозно, въпреки че съм вече минус 2,5 килограма.  Очаквам да стана кит,  но ще работя, докато коремът не ми попречи да достигам пациента. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 29
  • Мнения: 5
Аз също съм с доста голям апетит, и то на тестени неща, не ми е ставало лошо и вече съм + 3 кг и спрях да се меря. Мисля, че доста ми личи 9 + 4 г.с.
Skrubi, добре че сте невредими, аз не знам защо, на мен ми е много напрежение като карам и напоследък избягвам.

Общи условия

Активация на акаунт