Сдружение „Фридрих Шилер“ прием, правила, мнения, всичко за училището.

  • 19 565
  • 130
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 193
Някой дали вече е получил резултатите ?

# 46
  • Мнения: 291
Някой дали вече е получил резултатите ?

Още не. Би трябвало на сайта да ги сложат.

# 47
  • Мнения: 1
Някой дали вече е получил резултатите ?

Още не. Би трябвало на сайта да ги сложат.

Днес в края на работноя ден ще качат резултатите на сайта на сдружението.

# 48
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Кажете моля какъв беше изпита?

# 49
  • Мнения: 2
Здравейте, дали има някое прието детенце, което по някаква причина няма да се запише? Питам, защото дъщеря ми е в резервите.

# 50
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Здравейте, дали има някое прието детенце, което по някаква причина няма да се запише? Питам, защото дъщеря ми е в резервите.
Винаги има доста деца, които не се записват.
Моля споделете за изпита, дъщеря ми е за догодина.

# 51
  • Мнения: 2
Мона Лиза, изпитът беше около 30 мин. Задачите са от типа задачи, каквито има в четирите книжки, изброени на страницата им. Да се запомнят предмети от рисунка, да се кажат брой срички в дума, първи, последен звук, да се подредят хронологично картини, да се ориентира кое е ляво, дясно, вътре, вън - такъв тип неща. Накрая трябваше да нарисуват нещо Simple Smile Според мен беше мн добре организиран изпитът, предраполагаха детето. Макар и моето да не е прието, а да е в резервите Simple Smile

Имате ли представа дали има нещо като второ класиране? Понеже до 10 май трябва да се запишем в Луис Карол, ако преценим. Но ми се иска да изчакам Шилер по някакъв начин.

# 52
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Има второ класиране и миналата година всички резерви май бяха приети, но задължително им се обадете, че доколкото си спомням имаше някакъв проблем с едното детенце от резервите и го бяха пропуснали.

# 53
  • Мнения: 176
Здравейте, ние сме от приетите деца.
Сега остава с 13 точки да успеем да се класираме за 55-то училище...Wink

# 54
  • София
  • Мнения: 791
Здравейте, децата ми са в градината все още, но следя темата за по- нататък.
Как става кандидатстването сега? На два пъти ли- веднъж за прием в 1 клас от системата и втори път за сдруженнията?
И какво ще стане ако е прието в сдружението, но не и в училището?

# 55
  • Мнения: 176
На два пъти е да.Ако е прието в сдружението а в училище не за съжаление нищо не може да се направи.

# 56
  • София
  • Мнения: 670
Здравейте, моето дете е в ПГ тази година, в 131-во, сега кандидатства за 1 клас. Разглеждайки списъка с чакащи, мисля, че ще влязат и деца от 4-та група. За 55-то и 145-то това със сигурност е невъзможно.  Разбира се, за следвщата година не знам дали ще е така. Доволни сме, детето ходи с желание, научил е доста стихчета и песнички, имат допълнителни занимания като плуване, футбол, шах, кик бокс, хип хоп.

Забравих да спомена, беше в резервите, но миналата година бяха само 10 момичета и 10 момчета, сега май са повече резервите. До датата за записване, която бяха обявили Луис Карол не беше излязло второто класиране на Шилер и аз изчаках, отказах се от Луис Карол.

# 57
  • Мнения: 176
Излезе класирането и не сме приети в ПГУ На 55-то.В Шилер изкара на изпита и е приет но през системата ИСОДЗ за съжаление не макар и с 13т.

Има ли шанс на 2-ро класиране да се освободи място в 55-то или няма смисъл да се надяваме.?
Ако някой има идея минали години как е било.

# 58
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Излезе класирането и не сме приети в ПГУ На 55-то.В Шилер изкара на изпита и е приет но през системата ИСОДЗ за съжаление не макар и с 13т.

Има ли шанс на 2-ро класиране да се освободи място в 55-то или няма смисъл да се надяваме.?
Ако някой има идея минали години как е било.
Много лоша работа стана с това райониране. Вариант ви е 131-во, там приемат всички, има много място, дори 4та група, но си е далече.

# 59
  • София
  • Мнения: 982
Излезе класирането и не сме приети в ПГУ На 55-то.В Шилер изкара на изпита и е приет но през системата ИСОДЗ за съжаление не макар и с 13т.

Има ли шанс на 2-ро класиране да се освободи място в 55-то или няма смисъл да се надяваме.?
Ако някой има идея минали години как е било.
Много лоша работа стана с това райониране. Вариант ви е 131-во, там приемат всички, има много място, дори 4та група, но си е далече.
Вижте класирането за 131 за ПГ, има много неприети с 13 точки.

Общи условия

Активация на акаунт