Спам тема (Спам под карантина - чудна картина!) - от 01.04. до 30.04.20

  • 40 941
  • 4 109
  •   1
Отговори
# 4 080
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 425
Личното ми откритие на добра майка... Дребният реши да реве вече половин час за флашка, която не му давам. Затворих му вратата и си пуснах новата плоча на дистърбд в другата стая. Rolling Eyes Май ще си налея отрано днес.
Естествено, малката веднага се възползва от ситуацията и взе да реди пъзела на брат си.

# 4 081
  • Мнения: 11 505
Я си сИпи едно! Аз чакам да ми се охлади ено южно африканско розе

# 4 082
  • Мнения: 15 619
Личното ми откритие на добра майка... Дребният реши да реве вече половин час за флашка, която не му давам. Затворих му вратата и си пуснах новата плоча на дистърбд в другата стая. Rolling Eyes Май ще си налея отрано днес.
Естествено, малката веднага се възползва от ситуацията и взе да реди пъзела на брат си.
Като мине  във фалцет, реви и ти. Сто процента действа.Laughing

# 4 083
  • Мнения: X
С тоя Disturbed на агресия и шамари отива работата Simple Smile

# 4 084
  • Мнения: 9 859
Днес е четвъртък, ама е петък, така че почвайте да пиете Simple Smile
Искам да ни пуснат по-рано.

# 4 085
  • Мнения: X
Аууууу розе, как обичааам Кикооо... Почерпи малко Grinning

# 4 086
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 425
Вече преполових бирата и ще ми е трудно да рева, но мога да се постарая за общото благо Smiling Imp

Дистърбд ме телепортираха директно в студентските години, га се наливахме целодневно с чай с евтин коняк вътре и слушахме упадъчна музика в компанията на младежи с висок морал, но съмнителни намерения Innocent

Ъпдейт, рисувам батман за възстановяване нараненото его на дребния, а малката се самозатвори в онази стая да си самореве за нещо, което не разбирам Thinking

# 4 087
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 865
Egun on! Buenos dias!

# 4 088
  • Мнения: 15 619
Синя, бяла, на точки, на цветенца или райе? Останалите отпаднаха на първи кръг. За най-актуалния моден аксесоар питам . Маската. Ша ходя до магазина и се пременям.

# 4 089
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 425
На цветенца, естествено.

# 4 090
  • Варна
  • Мнения: 14 548
Моряшкият десен е актуален.😎

# 4 091
  • Мнения: 9 859
На точки и се вържи на опашки Simple Smile

# 4 092
  • Мнения: 11 393
Офффф и аз искам да ни пуснат, но ако ни пуснат ни казват 3 минути преди това, така, че.........

Мръщи се при нас, ще вали ли, няма ли? Само плаши..........

Мен ми се пие уискенце, ама едно специално, но нямам грам път към него.....сълза....

# 4 093
  • Мнения: 11 505
Ядеш и ревеш

Последна редакция: чт, 30 апр 2020, 14:57 от Kiki.mora

# 4 094
  • Мнения: 11 393
Мъка, мъка.....

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт