Спам тема (Спам под карантина - чудна картина!) - от 01.04. до 30.04.20

  • 40 938
  • 4 109
  •   1
Отговори
# 4 050
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
От опит знам, че когато котка започне да копае, готви.... "саботаж". Joy

# 4 051
  • Мнения: 9 858
Гроб ми копае и прибира под мене играчки за отвъдния ми живот. Всяка сутрин се будя кацнала върху мишkи, топчета, ластици, шишарки, стикита.. Grinning

# 4 052
  • Варна
  • Мнения: 14 547
Норе, не критикувай котарака. Мъкне ти дарове, според наличните. А може да поучава и гаджето ти, да прави същото. Ухажване един вид.

# 4 053
  • Мнения: X
Минавам само да кажа, че днес ММ вика "Да знаеш, че без да искам ти изядох шоколада. Инцидентно ми попадна в устата, а после и в коремчето." и си погали най-нагло големия търбух Grinning

# 4 054
  • Мнения: 17 630
колко мило. некой ше черпи ли един имодиум

# 4 055
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 425
Минавам само да кажа, че днес ММ вика "Да знаеш, че без да искам ти изядох шоколада. Инцидентно ми попадна в устата, а после и в коремчето." и си погали най-нагло големия търбух Grinning
Ликвидирам го на място.

# 4 056
  • Мнения: 17 630
ще го намушкаш в коремчето

# 4 057
  • Мнения: X
Е, разбрахме се, че после ще отиде да ми вземе един мой много любим шоколад, по-хубав от този който изяде, само за мен, така че... Настана мир. Grinning

# 4 058
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 425
ще го намушкаш в коремчето
Слънчице, не си ли гледал кил бил? Simple Smile

# 4 059
  • Мнения: 17 630
колко е хубаво да има некой на когото да му пука за теб

# 4 060
  • Мнения: X
Гроб ми копае и прибира под мене играчки за отвъдния ми живот. Всяка сутрин се будя кацнала върху мишkи, топчета, ластици, шишарки, стикита.. Grinning
Затова в Египет са ги погребвали със стопаните им, да не се изкушават да копат само за началника Simple Smile

Е, разбрахме се, че после ще отиде да ми вземе един мой много любим шоколад, по-хубав от този който изяде, само за мен, така че... Настана мир. Grinning
Ама че добър съпруг. Аз просто бих казал "не знам къде е".Thinking

# 4 061
  • Мнения: 9 858
Къде ти е аватарът? Пак ли три профила?

# 4 062
  • Мнения: X
Няма аватари повече, че се набиват на очи.
Една от СО ми писа "аз тебе те помнА".
Под радара минавам за малко, докато ловците на глави се откажат.

# 4 063
  • Мнения: 9 858
Рисковете на бг-мамма СО плейбойството Grinning

# 4 064
  • Мнения: X
Аз от СО съм травмирана и съм си казала, че повече няма да пиша в такива теми Grinning много Animal Snake там Grinning
За това ви надувам на вас главите хеххехе

Общи условия

Активация на акаунт