Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 55

  • 15 440
  • 730
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 844
Благодаря Мими! И той вече не е първа младост - 50 год., дано е само това.
Само това ще е Тан ! Heart

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
И той вече не е първа младост - 50 год., дано е само това.
Не е, ама е втора Satisfied - нашата младост Satisfied
Всичко ще е ОК!!!

Драстииии!
Днес ще ме заболят ушите от телефонни разговори.
Обаче, не може всеки да спре...тоз бюджет пълнене иска Yum

Сутринта, повлияна от температурата, която предвиждаше тИлИфонЯ ми реших да си сложа една поличка....ами имам си дръжчици Flushed

Така, че днес фаст, а вечерята ще е салата.
Спирам всякакви бели брашна, захари и шИкУлаТи, а ако Чаволина реши да ме изкушава, ще плати ремонта на паркета.
Аз казАх ли ви, че имам паркетен хълм в хола???
Чаят от куркума ще ми излезе, колкото едни маркови ботуши....Weary
По-добре да бях изхвърлила килима, ама кой да знае, че Чаволина няма да сложи найлон под килима, докато го "пере"......

# 47
  • Мнения: 28 495
Оф, Ириниткооо, ми може като изсъхне да спадне, а?
Разходихме се с малката, дават, не дават, тя вече е пред нервна криза...тъй,че докато ни фанат и глобят...макар, че ние си вървим двете и с никой не се спираме да говорим! Край морето е божествено, нежно зелено и ммирише спеееер!
Телча изяде малюбето преди да ви го покажа, за това днес е наказан да готви спагети! Много странно никой не пита що е това???? Joy

# 48
  • USA
  • Мнения: 2 151
Мимс, аз не питам, защото съм яла.
Иринитке, аз от куркума си затрих една любима бяла блузка, ама това с паркета е брутално. Не й се карай много на Чаволинка.
Танче Hug
Вълничке, ти пак се вихриш с красиви нокти. Изобщо не мога да си представя как си ги направила, готови лепенки ли, що ли Heart Eyes
Инджи, добре, че се взимат мерки при вас. Ти нали беше в хранителната промишленост?
Вангобче, милото ти момиче, дано да имат бал все пак Flowers Four Leaf Clover Heart
Курдов Flowers Four Leaf Clover
Стреличке, рецептата Kissing Heart
Скрит текст:
Много отдавна го правя този хляб. Преди направо всеки ден такъв ядяхме. Харесва ми, защото е с много по-малко мая, а маята, както знаем не е много полезна.
https://www.youtube.com/watch?v=I0t8ZAhb8lQ&t=4s

Последна редакция: ср, 22 апр 2020, 05:59 от SkyBlue

# 49
  • София
  • Мнения: 1 193
Здравейте банда Hug
Танко, през февруари в къщи аз и Мм бяхме с фарингит, а сина ми с гнойна ангина. Той беше с грип Б и на нас ни сложиха същото като диагноза. Така че, може и това да е. Бързо възстановяване!
Курдов, много се мъчиш с твоето Д. Дано бързо откриете с твоя лекар по-дълготрайно решение на този проблем, че това си е мъчение.По работните въпроси по закон първо платеният отпуск чистиш и след това неплатения.
Иринита, като изсъхне може и да се прибере гърбицата Hug
Мамекс,  благодаря за рецептата

И при мен в работата предстоят сътресения. Има вече фирми, които прекратиха дейност.  Sad
Лека вечер на всички!

# 50
  • Мнения: 28 495
Мимс, аз не питам, защото съм яла. Отдавна беше, но много ми хареса. Дори си спомням, че правих няколко пъти.
Аз днес трябва да съм на пост и молитви, ако искам да компенсирам вчерашния хляб, че и чипс ядох, и 3
Ти само с патладжан ли го правиш, и ориз и пилешко...аз не си спомням много рецептата и правя една моя си версия......ма вкусно става.......... моя дружка беше женена за арабин и той ни правеше, беше супер! Много смешно викаше на нашето дете -  "Защо плЯчеш хабиби"!
А хабибито ревеше за муцанеее, от малка на майка си мяза! Stuck Out Tongue Winking Eye
Миленски и ти ме уби с този кекс, абе големи майсторки сте тук, трябва да запретна ръкави и аз да се науча! Blush
Скай, аз такъв хляб нивгаш няма да мога да направя...! Yum

Последна редакция: пн, 30 мар 2020, 22:55 от mimi.7299

# 51
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Скай, направо ми замириса на топъл хляб Grinning
Вълничке, страхотен маникюр Hug
Вангобче, ще измислят нещо за абитуриентите Hug важното е да сме здрави
Иринитко, не искам да те разочаровам, но ... зависи колко е вдигнато
Скрит текст:
Майка беше счупила голяма бутилка с добро количество кайсиева ракия ... беше повдигнала бабунка, но след време се смъкна сама. При етърва ми, обаче, се наложи пренареждане на паркета ...
На мен не ми стига седмицата - става по-натоварено, отколкото, когато сме на работа. Искрено съжалявам учителите. Ничия Hug
Миленски, чуден кекс Hug
Mиме, я не се заричай Grinning

Последна редакция: пн, 30 мар 2020, 22:55 от desi_mama

# 52
  • USA
  • Мнения: 2 151
Мими, как не можеш такъв хляб, че то по-лесно от това няма накъде Grinning
Телчо, със сигурност ще може, само му пусни видеото.
За маклюбето помня, че и картофи на кръгчета, и домати пържех. Мисля, че и карфиол може да се слага. Голяма вкусотия, обаче поне 10 години не съм го правила, а как ми се прияде сега Heart Eyes

Деси, със сигурност ви е по-натоварено. Аз моите не съм ги виждала толкова да учат нормално, а сега все някакви тестове правят.

# 53
  • Мнения: 28 495
Мими, как не можеш такъв хляб, че то по-лесно от това няма накъде Grinning
Телчо, със сигурност ще може, само му пусни видеото.
За маклюбето помня, че и картофи на кръгчета, и домати пържех. Мисля, че и карфиол може да се слага. Голяма вкусотия, обаче поне 10 години не съм го правила, а как ми се прияде сега Heart Eyes
А ти пък Телчо, абсурд Joy, то онзи хляб беше първия в живота му, всъщност то и на мен ще ми е първия ако не броим онзи на Катето Евро.Blush
За малюбето карфиол не слагаха, ама то явно сто рецепти има, аз запържвам патладжан, отгоре запържен домат червен, отгоре пилешкото месо запържено и отгоре ориз и вода, слагаш го на тенджера, не във фурната и готвиш докато поеме водата! После в една голяма стъклена чиния той го обръщаше и от четирите страни подреждаше магданоз на купчинки и някакъв сос като млечен, но аз без соса го правя щото не го помня....!
Деско, наистина е по тежко сега, друго си е в работата, удобства...аз миналата седмица нали бях домъкнала работа у нас, мъка беше, а пък вие пред хора говорите! Успех и много сили ви пожелавам! Sparkling Heart

# 54
  • USA
  • Мнения: 2 151
Мими, търсих рецепти и май това най се доближава до което съм правила, но не с 2 цвята ориз.

https://www.youtube.com/watch?v=hLpw5YcQL9Q
Ох, ще взема да направя, а пък уж не исках да ям въглехидрати до Великден.

# 55
  • Мнения: 28 495
Мими, търсих рецепти и май това най се доближава до което съм правила, но не с 2 цвята ориз.

https://www.youtube.com/watch?v=hLpw5YcQL9Q
Ох, ще взема да направя, а пък уж не исках да ям въглехидрати до Великден.
После го покажи, да видим дали мяза на моето! Ще пробвам и по твоята рецепта...! Но аз пък не обичам картофи? Thinking мале Скай, тая не я разбирам хич, много странно произношение!

# 56
  • USA
  • Мнения: 2 151
Аз пък много обичам точно картофките, хванали една такава хрупкава коричка, ослюнчих сееее Yum
Мими, тази си говори съвсем без акцент, може би е родена тук, или дошла като бебе.
А ти май по-разбираш британския английски, на мен пък той ми е доста странен.

Последна редакция: ср, 22 апр 2020, 06:01 от SkyBlue

# 57
# 58
  • Стара Загора
  • Мнения: 627
Здрастии!
Благодаря на всички ви,няма да се даваме на една китайска кашлица яяя! Преживели сме какво ли не нашето поколение - без ток, без вода, купонна система, безработица деноминация  и т.н. - и това ще мине.
Аз нямам дръжки / Иринитко/, но съм се запънала и се ограничавам в количество и вид храна - 59.3 кг. държа доста време.
Мим, Скай таз манЖа не я бях чувала, много ще ми хареса но голяма врътня, в някой "свободен" следобед може да се повъртя да я направя. Миме много хубава снимка, и аз събота и неделя се разхождах сама по улиците щото щях да полудея в къщи.
Кекс редовно правя на моите мъже-ми хапват си, аз не обичам. Но колко обичам баница и хляб и тестооо не е истина.
Иначе и аз съм на работа, не ми е комфортно и отиването и връщането и висянето по КПП-та и в офиса но няма начин, пари трябват. Курдов бързо възстановяване, а за отпуската Миленски е права, но от моят опитв сферата на частният бизнес, знам, че каквото направи работодателя тов е. ИТ т.н. общо взето не вървят, ако ги извикаш след това си тръгваш.
На всички приятен ден и добро настроение за да преодолеем кризата.

# 59
  • София
  • Мнения: 4 141
Добро утро, 😍
Мамексче, чудно кафенце.
Иринитко, ще спадне паркета  и според мен.
Деско, ужасно е. Щерката ми разказваше, че е по- натоварена, но дакото не видях вчера не повярвах. Ще мине и това.
Танко, 🍀🍀🍀 стискам палци да мине бързо на братчето ти.
Скайче, интересна рецепта ще се пробва за домашните.
Миленски, разкошен кекс.
За днес ще дояждам шишчетата и зеления боб.
Прекрасен ден на всички. 🍀🍀🍀

Общи условия

Активация на акаунт