Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 55

  • 15 438
  • 730
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 084
Вангобче много те гушкам. Дано всичко свърши по бързо.
Курдов много сили за да преодолееш всичко. Ти го можеш Hug Много некоректно от страна на книжарницата.

# 31
  • Стара Загора
  • Мнения: 627
Здравейте милички!
Благодаря за темата.
Притеснена съм - брат ми отиде днес на лекар - болят го гърдите и гърлото. Звънях му ей сега - не бил минал още Стискайте палци моля.

# 32
  • София
  • Мнения: 4 141
Курдов, щях да предложа приятел с фирма да те назначи и после да те освободи, За да можеш да взимаш повече, но в тази ситуация нямам идея имаш ли кой? Другото, което се сещам провери във веригите магазини не търсят ли персонал. Стрелям напосоки с цел да помогна. Стискам ти силно палци, приятелче! 🍀🍀🍀
Стреличке, 😍😍😍
Танко, стискам силно! 🍀🍀🍀🍀

# 33
  • Мнения: 28 493
Привет банда! Blue Heart
Аз съм на тръстиката, как не ми се идва ако знаете....! Не се чувствам в безопасност тук, има много хора и не ми се струва никак чисто! Animal Cow
Танче, стискам, дано не е К. Hands Pray
Курдов, дано не затворят Хеликона, не ми се вярва, като мине всичко ще продължат, просто трябва да се оцелее до тогава, каквато и криза да дойде все ще има хора, които освен салам искат и книги. При нас тази книжарница е много популярна, до скоро беше в една красива старинна сграда в центъра, но май ще я продават и я разпръснаха по разни безличини магазини по главната. Половината й чар отиде, вчера с щерката минахме от там и тя искрено въздъхна кога пак ще заработи. Колко пъти сме обикаляли с часове по рафтовете и по етажите /при нас беше на два/, от там сме купили първите книжки за деца на 2 години и първите английски книги в оригинал за нея....сигурна съм, че ще я върнат и ще се съвземе! Hands Pray
Мен много ми е мъчно за сградата! Cry
Скрит текст:


Последна редакция: пн, 30 мар 2020, 11:26 от mimi.7299

# 34
  • Мнения: 2 844
Привет!
Аз съм на работа, дано няма проблеми, макар да съм сама в стая, но в коридорите се засичаме, но няма начин!
От утре при нас назначават лекари , всекидневен преглед на всеки, не знам в какво точно ще се състои, щом тепърва започват, няма скоро да е връщането към нормалното!
Тан Heart Eyes стискам палци! Flowers Four Leaf Clover
Скайче Мими страхотни хлябове - но не ме изкушава!
Курдов Hug не си подавай сам молба за напускане, изчакай , пусни си неплатен отпуск , и аз не вярвам да затворят книжарницата. Дано се появи нещо, и ако се появи, тогава можеш да напуснеш.
Прекрасен ден, прекрасна седмица , банда, бъдете здрави!

# 35
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Курдов, нямат право да те освободят по този начин и те го знаят. Има си точки в закона, по които могат да го направят, за да взимате обезщетение. Не прекъсвате дейност по вина на работника, а това доброволно/насилствено напускане не е редно. Да си обсъдите правата по-добре на тази среща, а не да пускате молби. Успех! Hug

# 36
  • Мнения: 2 069
Здравейте!
Курдов, много упорит този здравословен проблем, все имаш рецидиви! Лекарите не могат ли да установят причината и да се прави нещо за предотвратяването им? Тези постоянни хирургични намеси са ужасни...Относно работата, и пред моя съпруг стои такава дилема и засега избра неплатения отпуск...
Стреличке🙂 Нали знаеш, всеки гледа от своята камбанария!
Мими, при вас не може ли част от работата да я вършиш от вкъщи? Това, което правиш от кабинета, и не е на терен? Става все по-опасно излизането...
Относно яденето, днес мисля да се огранича вече, защото напоследък ям така, както обикновено си позволявам по празниците само!

# 37
  • Мнения: 28 493

Мими, при вас не може ли част от работата да я вършиш от вкъщи? Това, което правиш от кабинета, и не е на
Не, а и никой не предлага такъв вариант...Cry Ние сме активната част от населението, която се предполага най устойчива да понесе колективния имунитет и вирусът да заглъхне, ....важи за всички, които ходят на работа...У нас са спряли водата в блока, някой идиот явно прави ремонт, не искам да си помислям за авария и траен проблем!
Деси парфюмът - Miss Saigon Ellegance го има само в Американския амазон, но жълт вариант! Smile

Последна редакция: пн, 30 мар 2020, 14:20 от mimi.7299

# 38
  • София
  • Мнения: 4 141
Инджи, Деми, май не съм се изразила правилно. Не съветвам Курдов да напуска, а да получава макар и временно някакви средства. Неплатеният означава без пари, а това не е ок. Естествено, че е по-добре да си запази работата.
Инджи, 😘 похвално е това, което правят. Все пак е грижа за служителите.
Деми, 😍 вие как сте? Детенце?
Аз обядвах запечен зелен боб с чукнати ичица. Мисля, че Джулката 😍 беше споделяла тази рецепта.

# 39
  • Мнения: 2 844
Инджи, Деми, май не съм се изразила правилно. Не съветвам Курдов да напуска, а да получава макар и временно някакви средства. Неплатеният означава без пари, а това не е ок. Естествено, че е по-добре да си запази работата.
Инджи, 😘 похвално е това, което правят. Все пак е грижа за служителите.
Деми, 😍 вие как сте? Детенце?
Аз обядвах запечен зелен боб с чукнати ичица. Мисля, че Джулката 😍 беше споделяла тази рецепта.

Ауууу, много апетитно , Вангоби! Heart
Не се притеснявай, ти си го посъветвала така както си намерила за добре, ние нали всички даваме съвети, а Курдов, милия , трябва да си вземе решението. Това ,че работодателите постъпват некоректно е отделна тема за разговор, защото в тази ситуация , те наистина нямат право да те пуснат в неплатена, а и отделно да те карат сам да попълваш молба за напускане.

# 40
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
Благодаря на всички за съветите.

Днес подписах молба само за един ден - 10-ти април, който да ми е неплатена отпуска. До 9-ти съм в болнични. След като се посъветвах с една много добра приятелка, реших да се пробвам да удължа болничния. Това като че ли ще бъде най-добре.

ОБИЧКАМ ВИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 41
  • Мнения: 2 089
Курдов, в момента тече по ТВ ново изказване по въпроса. Чуй го.

Бандичка, здрасти!
И при мен като при вас. Но ще мине и това. Има си и положителни страни ситуацията. Зависи от гледната точка.
Стрелички, мерси за темата.
Жгмъци, прибирай се в къщи, къде хукна!?
Танче, какво стана с браточката?

Последна редакция: пн, 30 мар 2020, 15:13 от Морска вълничка

# 42
  • Стара Загора
  • Мнения: 627
Здравейте отново,
брат ми го изпратил ЛЛ при специалист УНГ - той го прегледал и казал "възпален фарингит", изписал спрей за нос. Малко ми е странно, да не кажа доста ми е странно. мислех, че пациент с такива оплаквания трябва да бъде тестван и карантиниран, нищо подобно не се е случило, не му дал болничен и му казал да отива на работа. То вярно, че мъжете много ги боли и са големи паники ама пък чак толкоз? Недоумявам просот, ма то у наше село може да няма тестове, кой знае.

# 43
  • Мнения: 28 493
Танче, не се паникьосвай, може наистина нищо да няма...отделно ще се опитват да отбахват всеки, който е на крака...няма толкова тестове, нито легла! Стискам палци да е фарингит.. И смятам, че ще е САМО това!

# 44
  • Стара Загора
  • Мнения: 627
Благодаря Мими! И той вече не е първа младост - 50 год., дано е само това.

Общи условия

Активация на акаунт