Декември 2020 - Тема 1

  • 21 434
  • 733
  •   1
Отговори
# 45
  • London
  • Мнения: 10
Здравейте,
4+2 седмици съм по приложение.
Имам болки в ниско в корема и кръста.
В чужбина съм и ходенето на лекар в сегашната ситуацията ще е трудно.
Вече съм във филма, при положение, че ми е втора бременност и тогава пак имах болки.
Успешна бременност на всички и се пазете

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Здравейте,
4+2 седмици съм по приложение.
Имам болки в ниско в корема и кръста.
В чужбина съм и ходенето на лекар в сегашната ситуацията ще е трудно.
Вече съм във филма, при положение, че ми е втора бременност и тогава пак имах болки.
Успешна бременност на всички и се пазете
Добре дошла Simple Smile Всички сме така 🤫 Аз от днес и съм отпаднала, така че явно нещата си идват на мястото. Днес съм в 4 +3

# 47
  • Мнения: 48
Охх.. Момичета и аз съм така болки под корема не са постоянни, но ги има и леко напрежение в гърдите, едвам издържам до прегледа, а той е във вторник

# 48
  • Мнения: X
Още една в групата с болки в корема и кръста. 4 + 4. 😃

# 49
  • Мнения: 48
Аз да попитам освен тези симптоми имате ли леко оскъдно кафеникаво зацапване? Почти е незабележимо, но нали съм си паника да попитам 😊

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Аз да попитам освен тези симптоми имате ли леко оскъдно кафеникаво зацапване? Почти е незабележимо, но нали съм си паника да попитам 😊
И то е нормално. Би трябвало да отшуми до седмица.

# 51
  • Мнения: 48
Janin4eto благодаря за отговора, че доста съм се притеснила едвам,ще до чакам до вторник 😊 Но да попитам и при положение, че имам леки болки може ли да ме прегледа гинеколожката?

# 52
  • London
  • Мнения: 10
Аз да попитам освен тези симптоми имате ли леко оскъдно кафеникаво зацапване? Почти е незабележимо, но нали съм си паника да попитам 😊

Аз имам от снощи и много съм се притеснила.
Говорих с моята докторка и ми каза, че било нормално

# 53
  • Мнения: X
Janin4eto благодаря за отговора, че доста съм се притеснила едвам,ще до чакам до вторник 😊 Но да попитам и при положение, че имам леки болки може ли да ме прегледа гинеколожката?

При мен е абсолютно същото - зацапване от деня, в който трябваше да ми дойде. Взимам Утрогестан и Но шпа. Мисля за това ме прегледаха с коремен ехограф. При мен не се видя нищо, но все пак съм едва в началото на 4 седмица.
Но тези оплаквания задължително да се кажат на лекаря!
Не се притеснявайте, момичета 🤗. Обещах и на ММ, че до тук с притесненията 🙂

# 54
  • Мнения: 48
Аз нямам търпение да се прегледам, че.. Много четох и за тези извънматочни и съвсем вече се филмирам.. С коремен може ли да се види нещо?

# 55
  • Мнения: X
Ходих по спешност от паника в петък. Тъй като с коремен не видя нищо, ми каза, че имаме два варианта - веднага ЧХГ ило в понеделник пак преглед. Заложихме на ЧХГ, което се беше утроило даже. Имам час на 6-ти април чак, но обмислям и аз ходене другата седмица.

Но да, в Западна Европа е така, дни само съм чела, зацапването трябва да се провери, но е често срещано.

# 56
  • Мнения: 48
Аз засега нищо не пия, мисля да изчакам прегледа и да ми каже какво да пия, но се притеснявам заради болката ниско долу как ще протече прегледа

# 57
  • Мнения: X
Аз засега нищо не пия, мисля да изчакам прегледа и да ми каже какво да пия, но се притеснявам заради болката ниско долу как ще протече прегледа

Ако и каквото ти предпишат. На мен са ми предписани и двете лекарства. Ще кажеш след прегледа как е минало! Всичко ще е наред. Не се притеснявай и за болката, виж, всички сме така.

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Ще си позволя да кажа, че само алената кръв може да е повод за притеснение. Болките, придърпване, ПМС и зацапване са съвсем нормални и няма нужда да пием лекарства или да ходим на преглед Simple Smile Всичко ще е наред Simple Smile

# 59
  • Мнения: 48
Да, ще ви кажа как е минало всичко, живот и здраве всичко да е наред 😊 Добре, че сте вие да се стегна малко 😊

Общи условия

Активация на акаунт