Декември 2020 - Тема 1

  • 21 434
  • 733
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Записвам се и аз малко плахичко с положителен тест 2 дни преди цикъл. 


Последен цикъл на 23.02. По календарите в интернет ми дава термин 07.12. Само се надявам всичко да е наред. Имам леки болки и спазми на моменти ниско долу в корема като ПМС. При вас има ли го?
Добре дошла и тук Simple Smile има дни, в които ПМС е много засилен, други са ми спокойни - нормално е Simple Smile

# 31
  • Мнения: 48
Infinity7 аз също имах болки като ПМС и гърдите много ме боляха до датата на цикъла ми, очаквах го на 21-22 март, но се забави и на 3 ден си направих теста и беше положителен, сега ми отшумяха силните болки, но си остана от време на време лека болка, която идва за няколко секунди и отшумява, аз съм със записан час за вторник на гинеколог Simple Smile

# 32
  • Мнения: X
Здравейте и от мен! На 24 видях двете чертички. На 25 ЧХГ беше 90, днес вече 349. Първа бременност, много, много желана.
4 седмица и 4 дни по приложение.

Не исках един от първите постове да е свързан с притеснение, за това не писах веднага. Същите спазми ги имам аз, както и болките в кръста.

Имам зацапване сериозно, това ме притеснява. Вече съм на утрогестан и Но Шпа. Ще съм благодарна на някоя мама от предишната тема, ако сподели опит.

Днес не се видя точица на коремен ехограф.

Иначе термин ми дават различните приложения между 1 и 10 декември. Вярвам, че всичко ще е наред!

На всички пожелавам една прекрасна и лека бременност и много хубави мигове тук заедно!

# 33
  • Мнения: 5 437
Адрастеа, на коремен е много рано да се види каквото и да било. Мен до 3тия месец ме гледаха с вагинален.

# 34
  • Мнения: 499
Здравейте Simple Smile

Adrastea, аз ходих за потвърждение при АГ в 4+г.с. и тогава видя точката на коремен. В 6-та вече се чу и видя и пулс. Мен са ме гледали само веднъж с вагинален на първата фетална понеже трябваше по-подробно да се огледа плода по други причини. Но всички си е индивидуално,вярвам,че всичко ще е наред Simple Smile

# 35
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Здравейте и от мен! На 24 видях двете чертички. На 25 ЧХГ беше 90, днес вече 349. Първа бременност, много, много желана.
4 седмица и 4 дни по приложение.

Не исках един от първите постове да е свързан с притеснение, за това не писах веднага. Същите спазми ги имам аз, както и болките в кръста.

Имам зацапване сериозно, това ме притеснява. Вече съм на утрогестан и Но Шпа. Ще съм благодарна на някоя мама от предишната тема, ако сподели опит.

Днес не се видя точица на коремен ехограф.

Иначе термин ми дават различните приложения между 1 и 10 декември. Вярвам, че всичко ще е наред!

На всички пожелавам една прекрасна и лека бременност и много хубави мигове тук заедно!

Щом си вече на утрогестан, ще е наред всичко. Аз слагах 1месец. Всяка вечер по 2. Изписаха ми го, тъй като една вечер имах леко розовеещо течение.
Изобщо изпих една торба лекарства с тая бременност.

# 36
  • Мнения: X
Аз лежах 2 пъти в болницата заради зацапване. Бях на утрогестан почти до края. Щом го спра и зацапването се появяваше отново, така че си го слагах вечер по 1. Дано нямаш проблеми 💜

# 37
  • Мнения: X
Благодаря ви, момичета 🤗. Помогнахте ми много, днес съм много по-спокойна. От тук насетне само хубави и положителни постове да виждаме тук. 🌺🤰🏼😃

# 38
  • Мнения: 811
Здравейте, момичета. Кога мога да отида на преглед , но да ме гледат с коремен ехограф , а не вагинален?  Кога ще се види нещо ?

# 39
  • Мнения: 482
Здравейте, момичета. Кога мога да отида на преглед , но да ме гледат с коремен ехограф , а не вагинален?  Кога ще се види нещо ?

мен с коремен започнаха да ме преглеждат чак в 16-та седмица, а се видя плодния сак и чухме сърчице в 7 седмица с вагинален.

# 40
  • Мнения: 811
Здравейте, момичета. Кога мога да отида на преглед , но да ме гледат с коремен ехограф , а не вагинален?  Кога ще се види нещо ?

мен с коремен започнаха да ме преглеждат чак в 16-та седмица, а се видя плодния сак и чухме сърчице в 7 седмица с вагинален.

При предната ми бременност отидох на седмица закъснение и точно след прегледа тръгна едно кървене и сега ме е страх, защото не съм сигурна дали беше лошо съвпадение или наистина е била биохимична . Затова държа този път да отида на коремен.

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 126
Здравейте, момичета. Кога мога да отида на преглед , но да ме гледат с коремен ехограф , а не вагинален?  Кога ще се види нещо ?

мен с коремен започнаха да ме преглеждат чак в 16-та седмица, а се видя плодния сак и чухме сърчице в 7 седмица с вагинален.

При предната ми бременност отидох на седмица закъснение и точно след прегледа тръгна едно кървене и сега ме е страх, защото не съм сигурна дали беше лошо съвпадение или наистина е била биохимична . Затова държа този път да отида на коремен.

Когато и да отидеш на преглед,би било добре да го споделиш това с АГ. Тогава най-добре той ще реши с кой ехограф да те прегледа.

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Ако сега ще се ходи на преглед, смятам, че има  смисъл само с вагинален. Да се види жълтъчно мехурче, размер и форма на плодния сак.

# 43
  • Мнения: 811
Мисля да изчакам с прегледа до края на април ако всичко е наред.

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Мисля да изчакам с прегледа до края на април ако всичко е наред.
Аз искам да отида около десети април, когато ще съм 6 седмица и се надявам да видя ембрион и сърдечна дейност Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт