Италия 153

  • 65 193
  • 1 007
  •   1
Отговори
# 75
  • MI
  • Мнения: 11 868
Данилу, аз сама си го бях направила, но не успявам сега да го поддържам, малката е много залепена за мен... Предполагам ще мине този период, но и по телефона като говоря ревнува. Пак че вече успявам периодично да правя някакви по-сложни неща или да си погледна растенията, ще дойде пак време за лиевито мадре.
Благородно ти завиждам за градината Heart Eyes

# 76
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 815
Благодаря,Нели! И аз много й се радвам на моята градинка. Малко е на самотек че нямам много време, но си я обичам такава, малкo дива и непокорна. И сега в тези времена ми е много добра разтуха. Извор на енергия и релакс.

 

Малка част от нея!

Последна редакция: вт, 31 мар 2020, 00:36 от danilu

# 77
  • Маниакалното чистене е признак за неудовлетвореност.
  • Мнения: 930
Информация от Генералното консулство в Милано: има организиран полет от Малпенса до София на 09.04 с фиксирана цена. Билетите ще са в продажба от утре, 07.04. Подробностите ги слагам в скрит текст.
Скрит текст:
  Получихме тази информация от Генералното консулство в Милано :
Полет Милано /Малпенса/ - София 09.04.2020 /четвъртък/ ЗА БЪЛГАРСКИ ГРАЖДАНИ
Авиокомпания „Air Dolomiti“ планира полет Милано /Малпенса/ - София на 09.04.2020 г. /четвъртък/, в 10.00 ч. местно време, който трябва да пристигне в София в 12.50 ч.
Желаещите да пътуват ще могат да си закупят билети на сайта на компанията www.airdolomiti.it, като предстои на 7.04.2020 г. да се активира опцията за това. При необходимост, гражданите могат да се свържат с компанията и чрез колцентър +390452886140.
Пътуващите следва да си осигурят попълнена декларация /тук приложена, последният вариант от 26.03.2020 г./, където при проверка да посочат целта на придвижване на италианска територия, а именно завръщане в България.
За да се окаже съдействие за безпрепятствено придвижване, моля  българските граждани да ни уведомят за закупен билет, като ни изпратят информация на е-мейл адрес consulate.milan@mfa.bg /или ни я продиктуват на телефон +39 3756596458/, съдържаща изписването на имената им на латиница и номера на документа за самоличност.
Цената на билета ще бъде фиксирана и ще включва ръчен багаж и куфар до 23 кг., а  за младежите под 26 г. се полага и втори куфар до 23 г.


 

# 78
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Здравейте момичета.
Добре ли сте всички? От време на време да се рапортуваме, а?

При мен, засега, всичко ок. Работата ми е в повече и по повече часове предвид, че сме на smart working, но нейсе, това да са оплакванията...

Търсех едно нещо във форума, та ми се наложи да си прегледам стари публикации, а оттам, пт любопитство - първите ми Confused

Сигурна съм, че вече съм го казвала, ама ако четат още стари потребителки, да ме прощават! Хем ме в срам, хем ми е смешно.

Ми това е, поздрави на всички! Hug

# 79
  • Мнения: 2 603
Здравейте, ние сме добре. Все още сме при свеки, тук е страхотна пролет, направо лято. Не се оплаквам, живеем ден за ден. Подготвям се психически за Великден, ще се опитам да направя всичко както си му е реда с яйца и козунак.

Аз като се замисля за първите ми публикации и мен ме хваща срам хахаха ама какво да се прави, важното е да се подобряваме с годините Joy

# 80
  • Мнения: 6 382
ако четат още стари потребителки, да ме прощават! Хем ме в срам, хем ми е смешно.
Четем. И не можем да спрем да обичаме италианската банда. Hug Joy

При нас всичко наред. Обичайната (предполагам) смесица от свръх скука и драма покрай текущата ситуация. И, да, иде ми да запокитя телефона и всички бибиткащи устройства в стената по няколко пъти на ден. Smart кошмар от "нотификации" и "синхронизиране".

# 81
  • MI
  • Мнения: 11 868
Здравейте, момичета, и при нас всичко все същото. Добре че е терасата, че иначе щях съвсем да лудна. Изнесохме масичката със столовете и оправих повечето цветя и поне пием там кафе и изнасям бебка. Ще видим какво ще успея тази година да направя за Великден, колкото толкова. И ММ има много работа, съответно няма на кого да оставя малката и за малко, на нея явно й никнат зъби и е крива и така колкото успея вечер, толкова. Но важното е да сме здрави в крайна сметка. Дано по-скоро се върнем към някаква нормалност, че много стана вече....

Че кой не го е срам от началото във форума? Grinning

# 82
  • IT
  • Мнения: 3 704
И тук е прекрасна пролет, в  почивките ми вися на балкона, от няколко дена слизам с детето да обиколим блока. Яйца и козунак -събота, ако ме домързи за козунака имаме Коломба така или иначе. Скучно ми е вече, плетох даже 😂 имаме много работа, но тъй като не се изморявам, трудно заспивам

# 83
  • Мнения: 2 603
Ех Нелиг, така се надявах да излизаме тази пролет с децата из центъра. Дано все пак се случи някога и това.

# 84
  • Мнения: 87
Ах, какви сте ми нощни птици вие! Hug Heart Eyes

ако четат още стари потребителки, да ме прощават! Хем ме в срам, хем ми е смешно.
ей такива смесени чувства пораждат в мен напомнянията за първите ми постове във фейсбук, отпреди 7-8 години Joy Joy Joy

Радвам се, че всички сте добре!
и ние държим фронта засега, работата носи малко разнообразие.
Започнах една книга, дето от една година ѝ се каня, все нещо друго се налагаше да чета, най-после намерих време за нея.

а, успяхме да се вредим и за доставка от един известен супермаркет тук (след едноседмично дебнене за свободен ден), продуктите ще ни ги доставят вторник, така че празничните приготовления в кухнята се отлагат за след празниците.
ми обстоятелствата са такива, аз имах желание да се пробвам на козунак, ама....

# 85
  • Маниакалното чистене е признак за неудовлетвореност.
  • Мнения: 930
Здравейте,
Радвам се, че всички сте добре! Аз си спретнах “кризисен” рожден ден! Няма да прикачвам снимки, защото двете четворки не мога да ги манипулирам никак. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 86
  • MI
  • Мнения: 11 868
Диас, честит рожден ден на патерици в такъв случай, да ти се сбъдват мечтите и следващия да го празнуваш в голяма компания. Grinning

# 87
  • Мнения: 1 545
Фей, от какво пък те е срам? Нищо ти нямаше в началото...

# 88
  • Маниакалното чистене е признак за неудовлетвореност.
  • Мнения: 930
Диас, честит рожден ден на патерици в такъв случай, да ти се сбъдват мечтите и следващия да го празнуваш в голяма компания. Grinning
Благодаря, много мило пожелание!

# 89
  • Мнения: 6 382
Dias, честит рожден ден! Hug Бъди здрава и много щастлива!

Фей, от какво пък те е срам? Нищо ти нямаше в началото...
После се бъгна, викаш... Thinking Joy Heart

Общи условия

Активация на акаунт