Италия 153

  • 65 086
  • 1 007
  •   1
Отговори
# 60
  • Италия
  • Мнения: 490
При нас пуснаха разфасовки от по половин кило мая Joy Голямо месене пада Bowtie

# 61
  • IT
  • Мнения: 3 704
Момичета, гледахте ли свещенника, който излъчвайки Месса онлайн си е пуснал филтрите на телефона, толкова много се смях, после изслушах и без да гледам видеото, защото се разревах от смях. Направих няколко снимки от видеато
Скрит текст:

# 62
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Здравейте, момичета! Аз боря скуката със свирене на пиано - реших, че ако през карантината не започна отново, друг едва ли ще ми се отдаде такъв случай. Утре приятелка има рожден ден и сме решили да и направим изненада със видео чат, та аз реших да че ще свиря хепи бъртдей... Бе много сложни тия песни, ей Simple Smile
Свещенникът е много готин, чак съзли ми потекоха Grinning

# 63
  • Мнения: 2 603
Нели, може да си го разделиш на кубчета и да си го замразиш.

# 64
  • Мнения: X
Здравейте на всички! Да питам кулинарно, защо ви е мая за месенето, не правите ли содени питки? Аз само такива меся, мая от години не съм купувала. Извинете за нахлуването и бъдете здрави!
Нели, маята се замразява и нищо й няма, права е Яакамоз.

# 65
  • MI
  • Мнения: 11 841
О, аз вече замразих, такава дефицитна стока рискува ли се да се хвърли? Grinning Къде ще използвам 250 гр. мая, аз две пици и голям хляб ги направих с около 10 гр...
Мирена, точно отрязано от такъв калъп от половин кило е. Ама го дават с връзки, като при комунизма. Joy Явно всичко живо меси наистина.
Попея, повече ми харесва с мая, особено ММ содена питка ако успея да го накарам веднъж годишно да яде е много... Аз днес правих за да не ходи да купува, защото всякакви други запаси имаме за още седмица, а при нас си растат ежедневно заразените и починалите... Беше се засилил да ходи, но му намерих работа вкъщи и се кротна.
Ох, да ви се оплача, че малката иска всеки ден да й пускаме .... тарантела. Flushed Баща й решил да й пусне и сега е рев сутрин и вечер за тарантела. Вече ми е в кошмарите, честно, че и като хареса една трябва половин час да я въртиш, а тя се смее и тропа с крачета и маха с ръце. Joy
Никол, супер, ти преди свиреше или сега се учиш?

# 66
  • Мнения: X
Нели, ясно, вкусове, значи Simple Smile Ами ще пускате тарантела, къде ще ходите Laughing Това ми напомни сериала Приятели, когато Рейчъл пееше  рап на Емма и малката се смееше и риташе с крачета, а пък нали Рейчъл и Рос и двамата уж интелигенти. Ама като харесва на бебето, ще пее, къде ще ходи.
Оф, това с пазаруването вече и тук  е кошмарно, ама от време на време трябва. Ние сме по содените питки, сода имаме много, ама трябва да се купува кисело мляко и брашно. Стискаме зъби и това е. Бъдете здрави!

# 67
  • Мнения: 6 335
Нели, а ти къде гледаш конкретно за вашия град? То даже е квартал / предградие... Роцано, нали?
Аз виждам около 1000 за Комо, но това е за цялата провинция.

Като ви слушам с тази мая, скоро ще минем на обсъждане на диетите и упражненията в домашни условия. Simple Smile))) Аз нищо не меся, но също усилено обмислям организацията на някаква ежедневна гимнастика скоро. Само да приключим с една smart working тъпотия, заради която съм се сраснала с компютъра 24/7.

Последна редакция: нд, 29 мар 2020, 15:38 от Barbabeau

# 68
  • Мнения: 2 603
Аз пък взимам суха мая, тук не съм пробвала да взимам прясна. Ние един, два пъти седмично правим пица или фокача и един път правим хляб.
За упражнения и аз съм решила да почна някакви, свекитата имат велоаргометър, но не ми харесва стаята в която се намира, тъмна и студена и затова не знам дали ще се прежаля. Имаме и въже та мога да пробвам да поскачам Joy

# 69
  • MI
  • Мнения: 11 841
Нели, а ти къде гледаш конкретно за вашия град? То даже е квартал / предградие... Роцано, нали?
Във ФБ групата на града, имаме нов много активен кмет ... Води се град, но реално е предградие, ако я няма табелата няма да разбереш че е свършила Милано и е почнал друг град. Затова сложиха военни на границата да завръщат миланези да не идват в нашия търговски център. Flushed Много са полезни тези гупи Sei di .... se, повечето новини оттам ги научавам, общината вече си я ползват като канал за общуване с гражданите.

Какви упражнения, аз по цял ден практикувам ходене с 6 кг. гюленце на ръце. Joy

# 70
  • Мнения: 6 335
Аааа, ясно. Аз не съм се записала в подобна група...

Това с въжето е прекрасна идея! И аз имам, а го бях забравила.

# 71
  • IT
  • Мнения: 3 704
Момичета, мога да ве пусна няколко ФБ линка на фитнеси, които имат серии за вкъщи. Аз правя със Street workout когато пуснат лайф и с разни други постоянно 😂иначе ще стана 1,60 на 1,60

# 72
  • Мнения: 1 545
Аз имам тапирулан. Ползвам го, макар и не толкова редовно. Мога и да си обикалям вкъщи, място има, и по стълбата за втория етаж. И на терасата да си чопкам цветята мога. Друг е въпроса дали го правя. Нали може, не искам. Искам навън.

# 73
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 777
Нели, направи си сама lievito madre. В нета има рецепти как. Аз в петък направих и днес беше готово.
Днес градинарство. Чистих треви и се радвах на градинката.
 От вторник пак училище, та е имам малко време да скучая. Не скучая общо взето. Стоя добре със себе си.

# 74
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Нели, свирила съм като дете , но не много, може би около година преди да тръгна на училище. Без сричане мога да изсвиря "Тръгнал Кос" и "Мила моя мамо". Но пъ съм си обещала, че до края на карантината ще науча Фюр Елизе - за 10 дена съм научила 1/3, но без партитура е трудна работа... Аз търся до-ре-ми, тоя ми говори за A, B, B flat...
Аз не меся, паста не готвя, но за сметка на това и не спортувам...

Общи условия

Активация на акаунт