В коя седмица родихте? 😊

  • 11 420
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 290
Родих в 37г.с + 1. От началото на бременността имах подготвителни контракции. Бебчето си вървеше разположено много ниско. В същата седмица бях на преглед и нямах никакво разкритие. Не ми е падала тапа или да текат води просто почнаха контракции директно на 8 минути, но не бяха болезнени, а нещо като много леки болки преди цикъл. Отидох в болницата и се оказа, че съм с 5 см. разкритие. И родих набързо. 😁

# 46
  • Мнения: 130
В 39 г.с. Точно в полунощ започнаха контракции през интервали от 10, 7, 8 минути (свалих приложение, което беше доста удобно, засича броя и продължителността на котракциите).
Реших, обаче, да чакам да станат на по-къс и равен интервал от време и чаках до сутринта в 7, когато звъннах на лекарката и тя ме нахока да тръгвам към болницата. Там установиха 5 см. разкритие и тогава контракциите намаляха.Anyway, същия следобяд се роди дъщеря ми.

# 47
  • Мнения: 4
Здравейте 😊 Искам да питам 1 месец от бременността в коя г.с. е?.. Бременна съм, но още в ранна бременност..
Също така имам приложението Feya за бременни и като си попълних всичко ми показва че съм в 4.г.с.... С тези г. седмици съм малко зле запозната 😀😏🙂

# 48
  • Германия
  • Мнения: 3 437
Здравейте 😊 Искам да питам 1 месец от бременността в коя г.с. е?.. Бременна съм, но още в ранна бременност..
Също така имам приложението Feya за бременни и като си попълних всичко ми показва че съм в 4.г.с.... С тези г. седмици съм малко зле запозната 😀😏🙂

Ами зависи кога е бил първия ден от последния цикъл. От него започва да се брои, като реално това е 1гс. След 4 пълни седмици влизаш в 5гс, което е 4гс+0,1,2,3 дни и т.н. Май тази Feya дава само изминалите седмици и не брои реално текущата седмица, с такова впечатление оставам, защото и във фб групите непрекъснато се бъркат гестационната седмици...

# 49
  • Мнения: 4
Даа и аз съвсем се обърквам.. Но когато ходих на преглед не можеше да се види нищо защото е много рано каза доктора..

# 50
  • Мнения: 147
Ако цикълът ти закъснее и всъщност си забременяла, вече си в 5та (4 пълни седмици + 1ви ден от пета) седмица (ако цикълът е бил 28 дни).
Здравейте 😊 Искам да питам 1 месец от бременността в коя г.с. е?.. Бременна съм, но още в ранна бременност..
Също така имам приложението Feya за бременни и като си попълних всичко ми показва че съм в 4.г.с.... С тези г. седмици съм малко зле запозната 😀😏🙂

Общи условия

Активация на акаунт