Боя за коса / Клуб на червенокосите 5

  • 25 435
  • 440
  •   1
Отговори
# 435
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 443
Аз от тенера на престиж получих сърбеж

# 436
  • Мнения: 405
От боята е, пере се, не се притеснявай. Аз не съм попадала на боя, която да не се отмива и не пуска цвят.
Ако така пада, на колко време е ок да се боядисва? Че аз преди това с къната се къносвах веднъж на два три месеца. Да не си я съсипя пък от боядисване, че е много хубава и жива косата ми, постоянно получавам комплименти за състоянието й.

# 437
  • Перник
  • Мнения: 726
Аз се боядисвам веднъж месечно, но за да е свеж цветът трябва да се слага оцветяваща маска, тонер или балсам-оцветител между боядисванията. Червената боя доста изсушава и изтощава косата и си трябва грижа, за да изглежда добре.

# 438
  • Мнения: 1 923
Преди години една позната, която също е червенокоса беше ми поръчала от фризьорката си шампоан ли беше маска ли не знам как се водеше . Беше черно шише подобно на течен сапун . Изкъпех ли се , косата ми ставаше страхотно червена , но бързо падаше . Ама не мога да го намеря вече това нещо . Струваше 30 лв .

# 439
  • Пловдив
  • Мнения: 13 489
И аз се боядисвам веднъж в месеца /само корените/. Поддържам с тонер.
Ако ме биеха парите през пръстите, щях да ходя на 10 дена. За мен СПА-то ми е фризьорският салон, голямо удоволствие ми е да ми измият косата, да ми масажират скалпа, маска да ми сложат и после да ме изсушат.

# 440
  • Мнения: 98
Аз от тенера на престиж получих сърбеж
+1, имах ужасен сърбеж, главата си направих на рани, а получавах страхотен цвят от него.. сега съм в търсене на нова боя, харесах една в дм, но не помня името, утре ще я взема и ще се боядисам, ако резултата е окей ще препоръчвам.

Общи условия

Активация на акаунт