Боя за коса / Клуб на червенокосите 5

  • 25 438
  • 440
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
На мен със студени цветове повече ми харесваш. Аз съм за 1 и 5.

# 31
  • София
  • Мнения: 17 775
Аз съм за първата или последната. Най- естествени ми стоят.

# 32
  • Мнения: 1 679
Да ви раздвижа малко. Включвам се с отзив за KOLORA ZERO 6.66. Исках да взема боята на Ревлон за проба, но нямаше достатъчно наситен червен цвят, та реших да взема тази. Без амоняк е и изобщо не мирише, което за мен е супер. Формулата е много водниста и лесно се нанася. Две кутии боя ми бяха предостатъчни, обикновено не ми стигат, така че го имайте предвид. Ако е и трайна ще си е попадение. Цената е 5,95 Simple Smile

# 33
  • Мнения: 30
Да ви раздвижа малко. Включвам се с отзив за KOLORA ZERO 6.66. Исках да взема боята на Ревлон за проба, но нямаше достатъчно наситен червен цвят, та реших да взема тази. Без амоняк е и изобщо не мирише, което за мен е супер. Формулата е много водниста и лесно се нанася. Две кутии боя ми бяха предостатъчни, обикновено не ми стигат, така че го имайте предвид. Ако е и трайна ще си е попадение. Цената е 5,95 Simple Smile
А матиращ ли я с червена маска?

# 34
  • Мнения: 1 679
Не, никога.

# 35
  • Мнения: 30
Аз ползвам всяка седмица.Боядисвам винаги само корените,а цвета по дължина се запазва.Маската, която ползвам е или с ярко червено или малиново червена,зависи от желанието ми.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 1 559
Би ли споделила кои ползваш Simple Smile

# 37
  • Мнения: 30


Последна редакция: вт, 12 май 2020, 09:16 от GabyR

# 38
  • Варна
  • Мнения: 1 559
Благодаря Simple Smile

# 39
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 443
Момичета, как да махна червеното? От 2 г се боядисва с къна / боя чат- пат не съм се клепсла много . Сега имам 1 пръст израстнало моя цвят. Искам да се изруся и пак ще се върна към червеното. Знам за маскката с вит Ц  не съм я правила. А това добро ли е

# 40
  • Мнения: 1 454
Наскоро писах в една друга тема за въпросното. Махнах с него черно преди 7-8 години и се направих шоколадово кафява след това. Май обаче на два пъти мазах, но важното е, че не ми скапа косата. С тънка коса съм, само да вметна.
А преди седмица и аз махнах червеното обаче в салон. Руса съм сега и вече не съм за тази тема, но червеното си ми р ма сърце и ще се радвам на чуждите коси. Simple Smile

# 41
  • Мнения: 9 475


Лятната прическа.

# 42
  • Мнения: 154
Да се добавя аз - връщам се към ярко червеното на всеки няколко години, като при желание за смяна обратно, обикновено минавам в рижаво, и от там вече в по-светли тонове. Поддържам боядисването със Сери с един тонер , който го няма в България, пращат ми го познати от всякъде - colortribe на bbcos, и задържам със шампоан Elseve на Лореал без сулфати - отвратително се нанася, но задържа цвета за месеци без да мръдне и банята ми не е цялата в кърваво червени петна Grinning

Сега да си дойдем и на въпроса - фризьорка ще ме вземе ли да рязка смяна от червено в русо, без да трябва да си минавам през стандартните 4-5 месеца за измиване на цветове вкъщи? Всички знаем, че махането на червеното е най-ужасното нещо, но съм се закрастила за рязка смяна и не мога да си го избия от главата. Ще ми остане ли коса въобще от такава манипулация?



 Здравей, може ли снимка на шампоана с който поддържаш? И на Сери-то..

П.С. От .. 25г съм червенокоса.. т.е. целият ми съзнателен живот. Минавам през всички нюанси- от розово до махагон.. Кичури и т.н. Общо взето като направя ярък цвят - изгаря и се ядосвам- после след 3 4 месеца забравям и пак.. От Сери , преди години, имам спомени че беше ужааасно.. т.е. цвета е супер, но се отмива до... докато се отмие изцяло. Т.е. със седмици всичко беше червено- възглавници,дрехи, ..

# 43
  • Мнения: 1
Здравейте! Нова съм в сайта, и виждам, че всички имате голям опит с най-различни червени бои за коси. Та, искам да попитам, дали някой знае дълготрайна безамонячна или амонячна червена боя за коса тип "кърваво червено"? Вече 2 години не мога да намеря моя перфектен, според мен, "кърваво червен цвят". Досега приемлив резултат за моята кестенява коса даде Palette Intensive Color Creme RV6. Но за жалост цвета падна твърде бързо. Нямам абсолютно никакви претенции, за това, дали боята ще да е амонячна. Преди предпочитах много наситени гами на червеното, но след няколко опита, разбрах, че не се получава желаният от мен резултат. А някои бои бяха червено кестеняви, което въобще не ми допадна. Нямам голямо познание, особено с червените бои, което е огромен недостатък, затова и реших да се допитам до някого с повече опит от мен.

Последна редакция: пн, 29 юни 2020, 02:24 от mira_av

# 44
  • Мнения: 910
За мен черешата на Велатон се доближава като че ли.

Общи условия

Активация на акаунт