За мама няма вече скука - ДЕКЕМВРИйче сладко неуморно гука! 🧸👶🍼

  • 18 720
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 499
Момичета,никакви ви няма днес. Като вляза и няма известия честно казано ми става мъчно 😁💋

Теди днес спи цял ден.Яде,будува по няма и час и заспива.Скоро не се беше случвало. Вашите бебчета имат ли такива дни?

# 691
  • Мнения: 826
Джорджи имаме такива дни и ние, той като цяло си спинка де, на всеки час и половина има нужда от сън а някой път и на по-малко време.
Аз отдавна минах на лупилу и съм много доволна, често пускат 3ката кашон 112 памперса за 26лв и се възползвам.
ММ реши, че държа детето гладно и затова почнал да се буди пак през нощта и му направи сега след баня 165мл Flushed но за мен това е много, не мисля, че бих му давала толкова на всяко ядене, а и пак се разрева като свърши.
Утре ще гледам да наснимам от книгата и да пратя на беарчето.

# 692
  • Мнения: 499
Еделвайсче, Теди днес е на железен режим. Снощи спа от 21:30 до 7 и оттогава хапва на 3+часа по 150мл. Сега ще му е последното пето хранене. Иска ми се да продължим така ама Божа работа Simple Smile

# 693
  • Мнения: 697
Здравейте и от нас! Simple Smile
Денката днес и той е много поспалив. Почти цял ден мързелува и си спи. И аз успях да посвърша някои работи вкъщи, а и обърнах внимание на каката. Та така. Къпахме го и сега цока.

Ние сме с Пуфис още откакто е новороден. Откакто минахме на тях не сме сменяли, много съм доволна. Първоначално бяхме с Памперс и все имаше пропускания, дали от мое невежество, дали от марката нз. 😁


Еделвайсче, ще очаквам да ми пратиш. Simple Smile скоро ще пускам нова тема така и така, та ще ги сложа на нейната първа страничка!

# 694
  • Мнения: 4 660
Добро утро.
Вкъщи всички сме болни освен ММ голям късметлия. Хванахме някакъв вирус сополи и кашлица. Голямата я бях занесла преди да обявят грипна епидемия тя малко се пооправи. Вчера бебето почна да се дава в сополите та почнах и нея както каза педиатъра ако евентуално и тя се разболее.
На всичко отгоре всички спим заедно ММ реши да прави изолация в хола където спеше 😤

# 695
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Добро утро на Тодоровден и от мен! Да са здрави малките адаши и всички празнуващи!
Кикаир, дано бързо овладееш ситуацията. Аз вече една седмица се боря с мен и бебето с тези секрети. Много упорита  пратка от градината този път донесе баткото.

Да ви се похваля - взехме си количка чадър за колата - Макларън. Другата иначе заема целия багажник. Много исках конкретен модел, че и за цената дебнех и днес ще я доставят. Нямам търпение да дойде лятото и да щъкам с нея като по-лека количка.

Сега започвам проучване на ерго раниците. Ще имаме кратка почивка в планина след озврстно време и ми се иска да не пропусксм преходите.

Айде, спокоен ден и всички да ви слушат! Wink

# 696
  • Мнения: 936
Здравейте момичета ♥️
Честит празник на малките,със гордост да си носят имената!
Ние вчера цял ден на София бяхме, ходихме на очен с Дария,но Бориса също беше с нас,че няма кой да я гледа вкъщи.Мина прегледа, всичко е наред Слава богу,казаха контролен преглед, когато навърши годинка.
Ние вече окончателно минахме на английски памперси Mamia,двойка и тройка,доволна съм.
Моите шушки през деня хич не спят,Бориса вчера от 12:30 до 18:30беше будна,Дария пък спа през цялото време почти.
Belady , ужасно е това с повръщането,ние минахме този период,но бяхме на Фризовом,имаше полза от него, също така намалява и коликите.От няколко дни вече не и давам,и не е повръщала.Аз когато сменях млякото,пак започваше повръщане.
Кикаир,дано бързо минават болестите,че за бебетата е много гадно.
Да питам някой знае ли нещо за център по ДЦП на ул,, Възкресение,,?
Тук днес се очертава слънчево,може да пратя баба им да ги разходи,че имам да уча аз.

Слънчев ден и усмихнати бебенца ♥️🌺☀️

# 697
  • Мнения: 697
Добро утро и честит празник! Честит имен ден на всички малки и големи именици! Да сте живи и здрави и с гордост да си носите хубавите имена!❤

Ние тази сутрин дружно спахме до 09:00! Много съм доволна, обикновено Денката реве от глад в 06:30, но днес явно не е огладнял. Аз естествено изпаднах в лек ужас, реших, че е плакал, плакал и никой не го е чул и от изтощение е заспал. 😁 Но ММ ме обяви за откачалка и се успокоих. 😛

Хубаво временце се очертава и тук днес, и и ние ще се разхождаме. Лек ден от нас и усмихнати бебоци! ❤

# 698
  • Мнения: 3 796
Сладурче, аз живея на 5 минути от центъра. Виждам много дечица и малки бебета, и по-големи, а една мама с декемврийче от голямата фб група каза че идват от Бургас до София да водят детето на рехабилитация там (преждевременно родено) и са много доволни.

# 699
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Честит празник на всички празнуващи.

Снощи човечето яде в 20:00. Къпахме го към 22:00 и в 23:00 го пробвах пак за ядене. Естетвено, пак беше като труп, хапна 40мл и го оставих да спи. И сутринта в 5:00 го храних. Изяде ок. 90мл и не го насилвах повече и сутринта ок. 8:30 гракна за ядене, като пресуши всичките 150мл.

Ние днес сме сами през деня. Мъжът ми отиде към 10:00 на работа. Искрено се надявам да успее да приключи по-навреме и да си дойде. Даже и да не излизаме, ей така, като има още някой вкъщи, ми е по-добре.

Не знам какво е това. Аз пред да родя обичах да съм си сама понякога. Четях си книга или правих сладкиши, или филм някакъв, или подремвах от 2 до 16 Smile Сега направо издивявам през деня.Worried

# 700
  • Мнения: 270
Честит имен ден на всички малки и големи именици! Да сте живи и здрави!

Fam, д-р Пападопулу гастроентеролог ли е?

Simka, по време на ядене ако се поти само не е притеснително (недостиг на вит. Д визирам)...

Kikair, бързо оздравяване!

Suprema, честита нова количка 😀Кой модел е? И аз много харесвам Макларън.

Сладурче, колко време бяхте на Фризовом и само него ли даваше или в съотношение с обикновено АМ?
За центъра за лечение на ДЦП съм чувала, че рехабилитаторите са много добри. Иначе съм водила Вики при доц.Чавдаров преди два месеца, ако исксш координатите му?

# 701
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Irmir, моделът е Techno XT. След щателно проучване, избрах нея Simple Smile Дано се спогодим с нея. С предишната тип чадър не се бяха получили нещата.

# 702
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287

Fam, д-р Пападопулу гастроентеролог ли е?


Да

# 703
  • Мнения: 936
Честит имен ден на всички малки и големи именици! Да сте живи и здрави!

Fam, д-р Пападопулу гастроентеролог ли е?

Simka, по време на ядене ако се поти само не е притеснително (недостиг на вит. Д визирам)...

Kikair, бързо оздравяване!

Suprema, честита нова количка 😀Кой модел е? И аз много харесвам Макларън.

Сладурче, колко време бяхте на Фризовом и само него ли даваше или в съотношение с обикновено АМ?
За центъра за лечение на ДЦП съм чувала, че рехабилитаторите са много добри. Иначе съм водила Вики при доц.Чавдаров преди два месеца, ако исксш координатите му?
Лана благодаря ти за информацията ♥️
Ирмир давах 1:1 фризолак 1 и Фризовом,около 2месеца го пиеше така.
Бих искала координатите му,да, благодаря♥️
Понеже ги водихме на ТФЕ,Бориса имаше кистичка,която сега я няма,но искам да я заведа да я погледнат за мое успокоение.
Днес направихме една къса разходка,около 2ч,поспаха малките и после аз на маникюр ходих и не разбрах кога мина деня.
Вашите бебета започнаха ли да се обръщат от гръб на корем?

# 704
  • Мнения: X
Честит празник на всички!
Точно вчера я бях оставила на активната гимнастика и излязох от стаята да свърша нещо набързо и като я чух да плаче се върнах и я гледам по корем. Много мило ми стана и се замислих колко бързо тече времето. Утре става на 3 месеца.

Бяхте подхванали темата за кърмене и пиене на кафе. Аз много обичам кафе и пия от ученичка. Докато бях бременна пиех по 1 сутрин, еспресо. Сега като кърмя ми се струва, че става неспокойна и гледам да не пия следобед, а сутрин само по 1 след кърмене. Иначе съм абсолютно зомби.Ограничаването на кафето е единственото, което ми си стори адски трудно след като забременях.

За памперсите и аз съм фен на лупилу. Добре попиват и бебето не се подсича. Доволна съм. Последният път като смених с Huggies май уцелих дефектни и веднага се подсече, та сега хич не ми се рискува да сменям. Иначе мислех да пробвам по 1 от всеки вид.

Общи условия

Активация на акаунт