Шоуто на Николаос

  • 26 564
  • 248
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 13 188
Цитат
Но по принцип ние българите,май повече мърморим и трудно приемаме новото.

Всъщност вероятно точно в това е проблема - той не прилича на "новото" защото изцяло преповтаря предаването на Слави - сходен сценарий, смешки, времеви пояс, гола глава на водещия. Оттам и сравненията с него.
На мен ми харесваше, гледах го рядко наистина, вероятно 10 пъти общо, но разбирам и хейта.

# 241
  • Мнения: 791
Цитат
Но по принцип ние българите,май повече мърморим и трудно приемаме новото.

Всъщност вероятно точно в това е проблема - той не прилича на "новото" защото изцяло преповтаря предаването на Слави - сходен сценарий, смешки, времеви пояс, гола глава на водещия. Оттам и сравненията с него.
На мен ми харесваше, гледах го рядко наистина, вероятно 10 пъти общо, но разбирам и хейта.
Абсолютно вярно (без хейта) И аз скоро коментирах ,че всичко се преповтаря.Но не той избира часовия пояс.Бтв са виновни за това.На гърба на едно 19 годишно шоу,пускаш ново идентично.

# 242
  • Мнения: 2 024
То вЕрно аман от Сашко
https://www.flagman.bg/article/308757

# 243
  • Мнения: 791
Че Сашко водеше един ,,Преди обед" и бг търси талант, веднъж в годината.Що да е ,,аман " .Не че ми е любимец,де! Но е странно.Ще си помисли човек го гледаме от сутрин до вечер.

# 244
  • Мнения: 5 228
По тази причина смятам, ще ще измислят нещо и за Цитиридката. Въртят все едни и същи лица

# 245
  • Мнения: 4 046
Аз и двамата ги харесвам, бих ги гледала

# 246
  • Мнения: 11 013


Водещ наистина е Кадиев. Всеки делник от 20.00 ще се излъчва. Начало: 1 януари. Отборите са на Милица Гладнишка и Христо Пъдев.

Ето тема, да не спамим тук.

Последна редакция: вт, 12 дек 2023, 17:20 от diziler

# 247
# 248
  • Мнения: 11 013
Във в. Уикенд (великия източник) пише, че Николаос Цитиридис ще води “Аз обичам България” по БТВ

Общи условия

Активация на акаунт