Шоуто на Николаос

  • 26 612
  • 248
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 11 179
Fremantle, които държат правата на Who Knew са британци и всъщност държат правата и на ".....got talent", у нас "България търси талант", където пък се изявяваше Цитиридката.
Разни клюкарски сайтове от рода на този пишат, че Цитиридис и Иво Аръков ще водят "Кой да знае". Но всъщност... кой знае?

# 226
  • Мнения: 3 154
Концепцията звучи подобна на тази на предаването с Андрей Слабаков и Юлиан Константинов преди години, "Аз обичам България".

# 227
  • Мнения: 11 179
Няма да се учудя и ако е същото. Трябва да намерим видеокадри от "Who knew?". А когато вървеше "Аз обичам България" с Евелина Павлова, по сръбската Pink Plus вървеше Ja volim Srbiju. В нета съм виждал и "Ja volim Hrvatsku", едно към едно, пляскат на едни песнички, отговарят на "патриотични" въпроси... Слагат им слушалки, да им запушат ушите, пускат им музика и трябва да отгатнат какво казва другият отсреща. Нищо ново под слънцето.

# 228
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 891
Точно, че не успях нищо по това заглавие да открия. Влязох и в някакъв сайт на Компанията и там основно азиатските им предавания. Търсих като игра, като шоу, и нищо. Явно не ме бива Simple Smile

# 229
  • Мнения: 4 476
Това май е латвийската версия на "who knew"
На английски няма никъде материал 🤣🤣


Казва се ,,GalvOK"

# 230
  • Мнения: 3 154
Усещам как искат зрителят да тръгне с нулеви очаквания, за да не е разочарован. 😅

# 231
  • Мнения: 11 179
На мен регламентът малко ми прилича и на испанската Saber y ganar (Да знаеш и да печелиш), пак с два отбора, имат различни сфери на въпроси, които си избират и отговарят.  
Скрит текст:
Тази игра я помня още от 90-те години (аз лично я гледам от 1994, откакто имаме кабелна тв) по TVE. Помня, че с нея учех испански, то тогава нямаше ни интернет, ни езикови школи като хората. Вчера я мернах пак по същата телевизия, водещият си е същият (Джорди Уртадо), доста остарял вече. Значи когато нещо се гледа, то не се бута. Няма да се учудя, ако е започнала още от 80-те.
Като се замисля, и "Последният печели" е с подобен регламент, избираш си измежду различни категории и отговаряш. Само дето не са на 2 отбора, а е всеки сам за себе си. Така че и "Кой да знае" няма да е нищо кой знае какво новоизмислено. Само дано няма лигави водещи, преиграване и тъпи лафчета, че ще спра да го гледам на секундата. Това, което ми харесва в "Saber y ganar" (а и в "Последният печели") е че няма лиготии и кухи лафчета, като в "Семейни войни" и "Сделка или не". Няма нужда водещите да се правят на оригинални и да ръсят тъпизми, мислейки си, че са оригинални и забавни. А публиката да им пляска на глупостите под команда.

# 232
  • Мнения: 151
На Цитиридката му гледах няколко предавания в началото. Имаше надежда за нещо ново и свежо.
Но много бързо стана шоу на идиоти - 5-6 госта на веднъж, малоумни игри от детската градина стил пия кола кой ще ме разсмее да я изплюя. Бенд -слаба работа, танцьори - няма, актьори няма (сори, ама след като Краси Радков, Виктор Калев и подобни са избивали рибата 19г, ти да нямаш един комедиен актьор като света ...). После веднага скочиха в елемтарни чалги и криндж скечове с бюджет 2 лева достойни за селски ютюбър. Туймовете гледат подобни тъпотии по нета, но по тв това е тотално сбъркана концепция.
Певиците за мен също бяха слабички и единствената причина да съм засичал Николаос след първите месеци е била че съм оставял телевизора пуснат след края на Фермата.
Всъщност и като стенд ъп комик Цитиридката не е кой знае какво, със старите истории от 95та как пушил марихуана из междублоковите, няма как за запълни над 30 минути шоу еднократно и трябва да е безкрайно благодарен на бТВ, че го дундуркаха 4г, вместо да му спрат кранчето след месец.
Все пак му желая успех за в бъдеще.

# 233
  • Мнения: 903
А защо го сравнявате 1 към 1 с Шоуто на Слави?
Много добре си беше без вулгарни актьори, които всяка вечер се подиграват открито на известни личности или пък комп*ньонките , наети като танцьорки, които минаваха през леглата на Слави и бенда!

# 234
  • Мнения: 809
А защо го сравнявате 1 към 1 с Шоуто на Слави?
Много добре си беше без вулгарни актьори, които всяка вечер се подиграват открито на известни личности или пък комп*ньонките , наети като танцьорки, които минаваха през леглата на Слави и бенда!
Защото бТВ го пуснаха в същия час и с идентичен облик.Размисли на водещия,гости,бенд,песни.Едно към едно.И хората сравняваха.Никой не знае дали са минавали балерини през леглото на Слави,пък и не е наша работа,но Цитиридис водеше добре и наистина понесе много незаслужени негативи още в началото.

# 235
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 891
То Шоуто на Слави бе като всяко западно шоу. Все едно да кажем, че на Джими Фалън и т.н. са копирали това на Слави. Според мен си има "схема", която си се следва, като готова рецепта за шоу. За съжаление сме малка страна, с малко шоу звезди, за да може всяка вечер да е с някой различен и вече не втръснал до болка.

# 236
  • Мнения: 809
То Шоуто на Слави бе като всяко западно шоу. Все едно да кажем, че на Джими Фалън и т.н. са копирали това на Слави. Според мен си има "схема", която си се следва, като готова рецепта за шоу. За съжаление сме малка страна, с малко шоу звезди, за да може всяка вечер да е с някой различен и вече не втръснал до болка.
Просто,не трябваше да го пускат в същият час.Почти съм сигурна,че хората които го гледаха ,търсеха приликата! Не трябваше.

# 237
  • Мнения: 151
То Шоуто на Слави бе като всяко западно шоу. Все едно да кажем, че на Джими Фалън и т.н. са копирали това на Слави. Според мен си има "схема", която си се следва, като готова рецепта за шоу. За съжаление сме малка страна, с малко шоу звезди, за да може всяка вечер да е с някой различен и вече не втръснал до болка.
Просто,не трябваше да го пускат в същият час.Почти съм сигурна,че хората които го гледаха ,търсеха приликата! Не трябваше.

В колкото и часа да бяха пуснали това подобие на вечерно шоу, пак нямаше да се гледа. Пак казвам, 4 години му бяха крайно много за плоските политкоректни "шегички" и елементарни "игри".

Относно коментарa за актьорите - просто си отворете тюбата, да видите колко гледания имат скечове на Краси или на Виктор от преди 10г! То целия канал на Цитиридката в бтв няма толкова - защото не е смешен!

А относно гостите - Цитиридис не можа да извика никого отвъд треторазрядни сръбски чалгари, кога в неговото шоу щеше да дойде Роб Халфорд, Албано, Лу Бега, Иън Гилън, ...политиците да речем ги изключвам.

# 238
  • Мнения: 4 064
Не знам защо е тоя хейт срещу Цитиридис
Много добре се справи като водещ. Изключително свеж и адекватен

# 239
  • Мнения: 809
Не знам защо е тоя хейт срещу Цитиридис
И аз не разбрах, защо е този гейт срещу Цитиридис.Но по принцип ние българите,май повече мърморим и трудно приемаме новото.Дори в повечето коментари се започва с това : Не гледам предаването,но не ми харесва! Е,как ? Аз също съм гледала малко,но Цитиридис си е свеж,млад човек,имаше самоирония, забавен.....Това ,че гостите му не винаги са били подходящи и читави.....Да ! Но този личен хейт.....
Много добре се справи като водещ. Изключително свеж и адекватен

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт