Отговори
# 30
  • Мнения: 921
Да ето този взехме

# 31
  • Мнения: 252
И аз съм с билки в кръста или по-скоро малко надолу към опашката/ дупето. Като лежа повече или стоя седнала после няма ставане. Нещо ме захапва и ме боли много не мога да си обуя чорапи, да се наведа и т.н. явно е от прекалената почивка.. трябва повече движение.
За раждането и аз започнах много да се замислям дали естествено или със секцио...

# 32
  • София
  • Мнения: 2 328
Не мога да не се похваля от нещата, които дойдоха. Много харесвам шаренийки Yellow Heart
Скрит текст:

Пламъче, най-вероятно е магнезий, но опитай първо с олио да се мажеш.

Аз си имам стрии от миналия път. Цяла бременност се мазах, последните 2 седмици се нацепих зверски. Сега само с Биодерма се мажа, за да не се опъпча пак поне. Стрии едва ли ще излязат още или поне така се надявам.

За кръвното пия Допегит по 2 на ден и ми го държи 110/70 макс. Преди на преглед и аз стигах 140/90 без дискомфорт. Като прочетох за опасностите от високо кръвно , било и с такива пикове , нямам нищо против да добавя и тез хапченца към коктейла Grin И моя апарат е на Омрон, взех го декември, но ми беше спешно, иначе в Амазон имаше много добри оферти, най-вероятно и сега. Поне този който купих беше 40лв надолу, модела му е М3.

Аз сега на лекар трябва да ходя, че ме мъчи главоболие, но заради синусите. Гадна работа , ама обременени сме... трябва да търпим в името на поколението  Satisfied

# 33
  • Мнения: 921
Майка ни ми го мери с механичен и даде 123 на 80.
Сега го меря с електронния и първо беше 129/80 и сега 123/80 😁 А аз знам че 120/80 е хубаво кръвно?
На 13 ще видим АГ-то пак какво ще премери и ще го коментираме

# 34
  • Мнения: 632
Аз главоболие слава на Бога нямам ,по принцип много рядко ме боли глава.Пия вода малко и съм с ниско кръвно,та може  болките да не са от това ,а по-скоро от притеснение или не ,знам.В интернет преди бях намерила много хубава схема на човешката глава и според това в коя област е самата билка какво значи.Имаше стрес,напрежение,недоспиване,кръвно и т.н.

Снощи като се прибрах от работа и хапнах ,полегнах да гледам Тв за около 30 Мин и после едва станах.Направо сякаш някой ме е пребил точно в таза от двете страни,едва стъпвах ,за да отида до тоалетната.Сутрин нямам такива проблеми,но забелязвам,че когато реша просто така да полегна ,после ставането ми е доста трудно,докато се раздвижа.
Обяснявам на ММ положението,той все ми повтаря,защото вече се уморявам и трябва да почивам.Но при мен е точно обратното.Като съм цял ден на крак и в движение,няма ядове,обездвижа ли се е ужас.Лошото е ,че той не спира да ми мрънка вече да лежа,караме се,че така е по-зле ,абе едни.... Simple Smile За сега аз си надделявам на моето.Все пак аз нося бебето и аз знам кое е по-добре за мен,ама той си мисли,че като легна ще ми е добре и ще пазя бебето . Simple Smile
Стигаме даже до това,че той ми казва,че на сила ще ме остави вкъщи,аз му казвам че няма никакво право (все пак нямаме брак).Той казва,че понеже е баща на бебето,а аз го подреждам,че няма как да е сигурен ,че е той  Simple Smile Хем се караме,хем се смеем после. Тъпото е ,че неговите приятели все му повтарят кога ще спирам да работя и някак той заради това все ми натъртва по главата едно също.
Последния път като ме пита,кога ще спра,му казах деня преди да вляза да родя и без повече спорове по въпроса!!! Simple Smile
Добре,че нищо не ме боли,иначе кажа ли му нещо такова,ще има направо война Simple Smile

# 35
  • Мнения: 727
Аничка, от къде са тези красоти ? Друго си е розовкото. Heart Eyes Grinning

# 36
  • София
  • Мнения: 2 328
Аничка, от къде са тези красоти ? Друго си е розовкото. Heart Eyes Grinning
От некст ги поръчах, имаше и за момчета страхотни шаренки.

# 37
  • Мнения: 205
Дриймче чудесно за прегледа , а за кръвното да ти кажа , мери се поне 15 мин след като си поседяла, веднага след ходене не се мери , тогава винаги е по - високо. Така че като мериш , поне 10на мин в покой да си била.
Аничка много сладки покупки , чудесни са Heart

# 38
  • Мнения: 188
И аз ще изчакам до утре и дано видя вече пола и се почва.Погледнато от 22 седмица вече сме в 6 месец аз влизам в петък.От Некст съм набелязала и аз някои неща наистина са им уникални.Красоти са си.
Леле мами кога бяхме в началото ехее колко бързо лети времето особенно така като всеки ден се шмугвам във форума и все нещо научавам и време минава.

# 39
  • Мнения: 160
И аз да се впиша Hug!
Радвам се, че всички сте добре 💞
Все така да сме!
Какво стана с групата във ФБ?

# 40
  • София
  • Мнения: 441
Мами, да питам един глупав въпрос. Може ли да има шишенца за бебе менте? Въпросът ми е, защото гледах Tommee Tippee Комплект за новородено ANTI-COLIC, който във Вис Виталис примерно е 87 лв. И попаднах на обява за различни комплекти в OLX - нови внос от Англия, като този същият е 42 лв.

# 41
  • Мнения: 439
Дрийм благодаря за хубавата темичка.


Аничка големи красоти си накупила. И аз пазарих малко и съм в чуденка 4 гащеризона с къс ръкав дали ще са ми достатъчни Thinking

Вчера беше и моя преглед. Бебо вече е 440 гр. Пораснала е момата. Направиха ми и кръвни изследвания, като СУЕ е високо 51 при референтна 18, чудя се това нормално ли е? Хемоглобина ми е на долната граница. Малко ме притесняват тези резултати.
Като килограми съм качила 2. Засега съм 4 кг отгоре. Ще видим колко ще съм докрая. Предния път бях качила 18 кг, надявам се този път да са по-малко, че не знам как ше се движа Laughing

Радвам се , че вече напредвам със списъка. Днес намерих и повивалник и съм поръчала на ММ да го вземе тази вечер. Купих и шише на Авент, разбирам че повечето сте доволни от тях. Аз с баткото почти не ползвах , чак към 4-5 месец за вода. Тогава се препоръчваше кърмене без даване на вода. Този път ще давам и вода.
Отделно купих и пеленки, така че ми остана стерилизатор,обиколници и козметика за беба.

Решила съм си отрано да се подготвя с нещата, че да не ми се налага с големия корем да обикалям по магазините.

# 42
# 43
  • Мнения: 696
БТВ ако някой пазарува в Хиполанд The Mall, имам карта за 10% отстъпка Simple Smile

# 44
  • София
  • Мнения: 441
Астреа, на моите последни изследвания,  СУЕ ми беше 28 ( 0-15 ). Тогава звънях на хематолога ми и ми каза да не се притеснявам, че за бременна е нормално да се повишат стойностите. Но не знам до каква стойност е нормално. Консултирай се задължително с лекар.

Хемаглобинът ти колко е ? Той пък пада при бременност.

Общи условия

Активация на акаунт