Пазаруване от Aliexpress.com 58

  • 34 276
  • 722
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 68 654
Не са шипнати още, не.
Но аз и не очаквам...като гледам новините с новия вирус-може и да забранят полети от там или да ги ограничат. Знам ли.

Ще пиша, ако и когато ги пратят. ☺
Да сме здрави..пък другото е бошлаф работа...

# 46
  • Асеновград
  • Мнения: 513
Защото и аз чакам ама от друг сайт . Там излиза съобщение , че ще пращат след 31.01 а в Китай вече е 02.02 а още излиза това съобщение  .

# 47
  • Мнения: 68 654
От друг акаунт я пуснах...не помня паролата за пощата, та не съм чела дали и какво съобщение са ми пратили хората. 👀

Последна редакция: сб, 01 фев 2020, 20:04 от teta75

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 1 680
Мисля че няма да приключи всичко това и на 18-ти

# 49
  • Мнения: 43
Ако пощенските фирми заработят и търговците ще заработят. Аз имам една пратка изпратена на 18,01 със Sytrack , която не е спирала да се движи , вече е на летището и две с Белгийските пощи, които не са мръднали от 21 януари....

# 50
  • Мнения: 68 654
Хм...много съм..завеяна.
Сега виждам че поръчката ми е затворена. Доколкото разбирам, стоките не са вече налични-поне така ми изписа, при опит да ги сложа отново в количката...
Сега отивам да чета какво да правя и с парите какво се случва...

# 51
  • Асеновград
  • Мнения: 513
Нищо . Чакате да ви ги върнат .

# 52
  • Мнения: 68 654
Да..видях че refund-a е в действие:


Ще проверявам в онлайн бянкирането. До 14 дена беше, нали?

# 53
  • Асеновград
  • Мнения: 513
Да..видях че refund-a е в действие:


Ще проверявам в онлайн бянкирането. До 14 дена беше, нали?

# 54
  • София
  • Мнения: 4 192
максимум до 4-5 дена се появява по сметка

# 55
  • Мнения: 68 654
Блатодаря ви.

Като причина за отказът ми е изписало засечена необичайна активност по акаунта. Нов е. Още като пусках поръчката ми изписваше същото и ме караше да потвърждавам че съм аз чрез пращане на код на телефона, който код вэвеждах в поле за потвърждение..и чак тогава влизах. Това 2-3 пъти се случи...не знам защо така.

# 56
  • Мнения: X
Не харесват мултаците.

# 57
  • Мнения: 68 654
Помислих си аз същото.
Но пък предният път мина.

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 2 060
На мен ми шипнаха една пратка вчера, така че явно работят.
Поръчах нещо друго по грешка и след 2мин отказах поръчката. Статуса обаче сега е finished, не cancelled. Това проблем ли е според вас или вече така ги отбелязват?

# 59
  • Мнения: 43
На мен ми шипнаха една пратка вчера, така че явно работят.
Поръчах нещо друго по грешка и след 2мин отказах поръчката. Статуса обаче сега е finished, не cancelled. Това проблем ли е според вас или вече така ги отбелязват?

Би трябвало да е Closed когато се канселира поръчка и продавача приеме.

Общи условия

Активация на акаунт