Естетични корекции по лице, тяло и т.н. – 32

  • 55 216
  • 762
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 15
Мен също не ме хваща много. Иначе до 2 седмици се разгръща, обаче на втория месец, като вдигна вежди, леко си ми се бръчка челото.

Когато слагах при Георгиевски, челото ми беше бетон 6 месеца, но нямах мимика, та  - предпочитам да ми се бръчка леко, пред това да изглеждам комично. Той тогава според мен ме "напълни" с яко ботокс.

Благодаря за бързия отговор! Аз не искам парализа, а да изгладя пустите бръчки, които са ми от детска възраст почти!

А някой да е правил мезоботокс под очи на пачия крак? Че не ми се ще май там класически ботокс.

# 706
  • Мнения: 23 047
Тично под очи има мн добър резултат с ботокс.Гледам приятелки, аз не съм правила.

# 707
  • Мнения: leet
Под очи Не съм слагала, на пачи крак ми слагат всеки път. Според мен сега стана модерно да се прави бейби ботокс и мезоботокс, може би младите момичета се чувстват по добре, като им кажат така. Имам позната която прави бейби ботокс, на цената на обикновения битокс и е без абсолютно никаква мимика, много ми е чудно какво точно му е било бейбито

# 708
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 279
Fitblond81,  колко единици ти сложиха?( ако знаеш)

# 709
  • Мнения: 23 047
Под очи Не съм слагала, на пачи крак ми слагат всеки път. Според мен сега стана модерно да се прави бейби ботокс и мезоботокс, може би младите момичета се чувстват по добре, като им кажат така. Имам позната която прави бейби ботокс, на цената на обикновения битокс и е без абсолютно никаква мимика, много ми е чудно какво точно му е било бейбито
Да, на пачи крак, хубаво уточнение за тези, които не са наясно.

# 710
  • Мнения: 7 620
Ох аз съм доста сбръчкана на пачия крак , нон -стоп правя мимики, но не мога да св престраша за ботокс още ..

# 711
  • Мнения: 1 223
Това е единствената процедура от която нямам никакъв страх- най - много да ме бетонират повече в челото. Случи се веднъж, но не е болка за умиране, отпусна след месец, два.Ефекта обаче е  страхотен и ще подновявам винаги.Най - много се харесах след ботокс поставен от Етугов.

# 712
  • Мнения: 7 620
Аз се притеснявам да не се яижда прекалено много и да не мога да прсвя мимики и да се смея .

# 713
  • Мнения: 1 656
Момичета след поставяне на филъри в устни, лице може ли да се излиза навън? Разходки, слънце?
А иначе за ботокса и при мен има забавяне, нищо че слагам 36 ед. След две седмици най добре се вижда резултата.

# 714
  • Мнения: 23 047
Аз се притеснявам да не се яижда прекалено много и да не мога да прсвя мимики и да се смея .
Не мисля, че ще стане така, особено под очите.
На бетонирано чело повече личи.

# 715
  • Мнения: 7 620
Да, но избягвай да се излагаш много на слънце , никакви сауни , парни бани и солариум първите няколко дни. Пий много вода.

# 716
  • Мнения: 1 656
Значи като при ботокса е, благодаря!

# 717
  • Бургас
  • Мнения: 877
Това е единствената процедура от която нямам никакъв страх- най - много да ме бетонират повече в челото. Случи се веднъж, но не е болка за умиране, отпусна след месец, два.Ефекта обаче е  страхотен и ще подновявам винаги.Най - много се харесах след ботокс поставен от Етугов.
Още един глас за ботокса при Етугов, въпреки че имам доста по-евтини алтернативи за лекар, при него най-добре ми става лицето, повдига и леко клепачите, ама не в това учудено положение, а отваря окото, даже и на носа ми сложи малко където се бръчка при широка усмивка и в пачи крак бръчките, и челото ми си беше добре с мимики но без бръчки.
Проблема при мен е че ме държи много малко.... Но пък в интерес на истината (понеже при него последно слагах преди 2 години), появилите ми се бръчки не са чак толкова дълбоки колкото бяха преди...

# 718
  • Мнения: 15
А има ли вариант изобщо да не ми хване ботоксът и да не се заличат бръчките?

# 719
  • Мнения: 1 223
А има ли вариант изобщо да не ми хване ботоксът и да не се заличат бръчките?
Не, ако лекарят е етичен и го разреди точно както трябва.Когато се предлага ниска цена - или разреждането е в полза на дестилата или  има нещо съмнително в качеството на ботокса.Аз слагам от американския и при сериозни доктори.

Общи условия

Активация на акаунт