Естетични корекции по лице, тяло и т.н. – 32

  • 54 427
  • 762
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 15 512
Добре дошли, Красавици!

Поредна тема споделяме опит, копнежи и предизвикателства
във виждането си за естетика и помощта отвън,
за да постигнем желаната визия.




Моля, вместо запис, споделете:

Какви естетични корекции планирате през идните месеци?


Линкове към предишните теми: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31.

Последна редакция: пт, 24 яну 2020, 13:55 от Blаck Cat

# 1
  • Мнения: 22 529
Благодаряяя!
Планирам скинбустери под очите

# 2
  • Мнения: 7 172
Планирам ботокс и филъри.

# 3
  • София
  • Мнения: 11 945
Евентуално ретуш на ботокса в началото на февруари.

# 4
  • Мнения: 975
+1 за скинбустъра под очите, при мен това ще е като се разгради филърът, койте е там в момента. Другият месец имам още един пърл фракшанъл лазер в комбинация с прп и след това вече мисля да си поставя ботокс пак. Обмислям тази процедура plasma iq за горен клепач, но ще видя, ако я правя до март трябва да се случи.

# 5
  • Мнения: 1 174
Още 2 процедури микронидлинг, през април Аптос и после ботокс.
10 дни след първата процедура съм много доволна.При мен микронидлинга работи - видимо намалени пори, много свежо лице, явно попълване на обема.Надявам се на още по-добри резултати след 20 март, когато е последната процедура.

# 6
  • Мнения: 1 539
Здравете, нямам никакъв опит и се нуждая от съвет. Съпругът ми има изразени торбички под очите и иска да ги премахне. С каква процедура се прави това? Можете ли да препоръчате конкретен доктор?

# 7
  • София
  • Мнения: 4 884
Записвам се с операция абдоминопластика на 27ми февруари. Обясних подробно състоянието си в миналта тема и качих снимки. Успех на всички!

# 8
  • Мнения: X
Записвам се с планове за мамопластика скоро и ринопластика наесен.

# 9
  • Мнения: 2 782
Здравейте и благодаря за темата! Аз се отказах засега от филърите по лицето и минах на бустери - надявам се да са трайни. В момента съм в процес на възобновяване. Направих бустер в долината на сълзите (за момента резултатът е супер). Предстои ми малко бустер в скулите за леко повдигане на "фасадата". Филър в устни (0.3 мл) за подновяване (последно правих юли месец пак 0.3 мл). И мисля периодично през 3-4 месеца да си правя бустер в цяло лице (правя го с мезогън) за хидратация и поддръжка. Трябва ми и малко ботокс в гневната, защото имам само в челото и сега гневната е започнала да компенсира.

Аз като цяло доста задържам филъри (за мое щастие). Пия много вода, правя маски и хидратиращи процедури с апарати за домашна употреба

# 10
  • Мнения: 81
Здравете, нямам никакъв опит и се нуждая от съвет. Съпругът ми има изразени торбички под очите и иска да ги премахне. С каква процедура се прави това? Можете ли да препоръчате конкретен доктор?

Блефаропластика- д-р Наталия Иванова

# 11
  • София
  • Мнения: 4 884
След неуспешно премахване на кръвоносни звезди в Леграно, утре си записах час в Инканто. Да видим този път ще има ли ефект. Миналта процедура абсолютно нищо не нарави, при условие, че моите са малки и тънки, бях доста разочарована, защото чаках цяло лято , за да мине слу=ънчевия перид и накрая никакъв ефект.

# 12
  • Мнения: 229
Здравейте, използвам новата тема за да се запиша и да отбележа, (за тези, които се интересуват) че утре ще се подложа на Карбонов пилинг. Имам разширени пори, стари белези от акне, както и неравности по лицето. Съмнявам се, че с една процедура ще получа желания ефект, но поне ще започна отнякъде.

# 13
  • Мнения: 975
Ще съм благодарна, ако пишеш и впечатления след карбоновият пилинг. При него има ли белене?

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 1 349
Ще съм благодарна, ако пишеш и впечатления след карбоновият пилинг. При него има ли белене?

Доколкото ми е известно - не. Преди време се интересувах, бях решила да си правя, така и не стигнах до него Simple Smile. На мен също ще ми е любопитно да прочета лични впечатление от процедурата.
Март планирам ринопластика и мамопластика, 2 в 1 Simple Smile. До тогава разни по-леки процедури на лицето по-скоро с цел почистване - хим.пилинг и хидрафейшъл.

Общи условия

Активация на акаунт