Сложен любовен казус!!!

  • 8 289
  • 137
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Здравейте имам следния проблем:
Женен съм от 16 години имам 2 деца който много обичам но със жена ми нещата не вървят никак и съм и казал че съм с нея само заради децата и сме се разбрали да си живеем демократично в името на децата. Преди 3 години срещнах 1 жена и се влюбих в нея тя е жената за която винаги съм мечтал, тя е красива, умна, добра абе перфектната жена за мен. С нея почти не се караме и сне много щастливи заедно но дойде петък и започнахме някакъв скандал в който последва въпрос коя е по красива жена ми или тя ня който аз отговорих че всяка жена е красива и че всяка от тях си има и хубави черти и лоши черти и сега вече седмица сме разделени заради моя отговор какво ще кажете вие аз правилен отговор ли съм дал или грешен защото каза че ще се върне при мен само след извинение а аз няма да св извиня защото мисля че съм прав но искам помощ защото може и да не съм разбрал женската логика. Благодаря предваеително

# 1
  • Мнения: 30 802
Ами вадя пуканките и ще гледам шоуто...

# 2
  • Мнения: 19 872
Стой си при жена си, защото скоро тази ще те натири. И от 2 стола ще останеш на земята накрая. Отговорът ти е правилен, но жената дето е уж толкоз "страхотна" – не е правилната.

# 3
  • Мнения: X
Добре си отговорил, бъди спокоен със себе си. Такъв въпрос е тест дали си послушно пале. Стой си при жена си, любовницата направо те обижда интелекта ти с такава елементарна манипулация.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 1 857
Втората жена под 25 години ли е? Питам, защото само момиче може да задава такива въпроси на мъж. Моя съвет е да намериш път към семейството си, любовницата ти не е особено тактична(да не кажа много по-лоша дума), а ти е хубаво с нея, защото няма какво да делите ако ме разбираш. Твоя отговор е бил правилен, но си го дал на грешния човек.

# 5
  • Мнения: 11
"Идеалната жена" ми се струва малко с тийнейджърско мислене. Или си е търсила повод за раздяла.

# 6
  • Мнения: 8
Втората жена под 25 години ли е? Питам, защото само момиче може да задава такива въпроси на мъж. Моя съвет е да намериш път към семейството си, любовницата ти не е особено тактична(да не кажа много по-лоша дума), а ти е хубаво с нея, защото няма какво да делите ако ме разбираш. Твоя отговор е бил правилен, но си го дал на грешния човек.

На 33 г е тя а аз на 38

# 7
  • Мнения: 1 405
Много е "умна" Grinning

# 8
  • Мнения: 6 143
Е как бе, тя е по-по-най-най-мега-хипер- яката мацка на планетата. Вземаш един букет със 101 рози, бутилка отлежало шампанско, една серенада под прозореца с цял оркестър, и стоиш и чакаш да ти прости прегрешението, след което слушкаш и изпълняваш каквото каже. Честно пич, къде го видя този сложен любовен казус? Имаш една малка лигла, която иска да те върти както си иска тя. Като си се опънал следва наказание, ако спреш да я търсиш най-вероятно ще доприпка сама при тебе след известно време.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 846
Ами аз също бих се обидила при такъв отговор. В случая, дали си женен и дали тя ти е любовница няма нищо общо. И да не съм в такъв триъгълник, попитам ли мъжа си, аз ли съм по-хубава или някоя друга и той да вземе да ми шикалкави, направо го размазвам. Ще ме излъже, ако трябва, ама да не ме дразни с глупости - за любимия трябва да съм най-красива аз.

# 10
  • Мнения: 1 502
Здравейте имам следния проблем:
Женен съм от 16 години имам 2 деца който много обичам но със жена ми нещата не вървят никак и съм и казал че съм с нея само заради децата и сме се разбрали да си живеем демократично в името на децата. Преди 3 години срещнах 1 жена и се влюбих в нея тя е жената за която винаги съм мечтал, тя е красива, умна, добра абе перфектната жена за мен. С нея почти не се караме и сне много щастливи заедно но дойде петък и започнахме някакъв скандал в който последва въпрос коя е по красива жена ми или тя ня който аз отговорих че всяка жена е красива и че всяка от тях си има и хубави черти и лоши черти и сега вече седмица сме разделени заради моя отговор какво ще кажете вие аз правилен отговор ли съм дал или грешен защото каза че ще се върне при мен само след извинение а аз няма да св извиня защото мисля че съм прав но искам помощ защото може и да не съм разбрал женската логика. Благодаря предваеително

Сам сте си отговорил.
Човек като се прочете отстрани вижда по-добре.

# 11
  • Мнения: 11
Оправете си отношенията с жена ти и си гледай семейството. Хич не се заминавай с глупости.

# 12
  • Мнения: X
Здравейте имам следния проблем:
Скрит текст:
Женен съм от 16 години имам 2 деца който много обичам но със жена ми нещата не вървят никак и съм и казал че съм с нея само заради децата и сме се разбрали да си живеем демократично в името на децата. Преди 3 години срещнах 1 жена и се влюбих в нея тя е жената за която винаги съм мечтал, тя е красива, умна, добра абе перфектната жена за мен. С нея почти не се караме и сне много щастливи заедно но дойде петък и започнахме някакъв скандал в който последва въпрос коя е по красива жена ми или тя ня който аз отговорих че всяка жена е красива и че всяка от тях си има и хубави черти и лоши черти и сега вече седмица сме разделени заради моя отговор какво ще кажете вие аз правилен отговор ли съм дал или грешен защото каза че ще се върне при мен само след извинение а аз няма да св извиня защото
мисля че съм прав
Скрит текст:
но искам помощ защото може и да не съм разбрал женската логика. Благодаря предваеително
Не си прав.Ама никак....
Я само си представи следната ситуация.Жена ти си има любовник.И ти ей така, на шега я питаш "Я кажи сега, жено, кой е по-добър любовник и има по-голям член, аз или той?" и чуваш в отговор "Абе, мило, кво си се закахърил, всеки си има и недостатъци, и качества...гледай си живота и не се тормози!".
Какво ще си помислиш?  Smiley
Едва ли ще е, че ти си по-добрият, нали?
Е, и любовницата ти така....като си почнал да увърташ, тя с право е решила, че другата е по-хубава.

Явно жена ти наистина е по-красивата от двете, иначе не би имал проблем да кажеш директно на любовницата, че тя е по-хубава....

# 13
  • Мнения: X
Франсоаз, не всеки обича да му хвърлят прах в очите. За какво са ми фашливи хвалби да ми повдигат егото?
Аз пък оценявам искрените хора.

Цитат
"Абе, мило, кво си се закахърил, всеки си има и недостатъци, и качества...гледай си живота и не се тормози!".
След такива думи човекът би ми се вдигнал само в очите.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 1 857
Втората жена под 25 години ли е? Питам, защото само момиче може да задава такива въпроси на мъж. Моя съвет е да намериш път към семейството си, любовницата ти не е особено тактична(да не кажа много по-лоша дума), а ти е хубаво с нея, защото няма какво да делите ако ме разбираш. Твоя отговор е бил правилен, но си го дал на грешния човек.

На 33 г е тя а аз на 38

Значи нищо не е оправдава за поведението й.

# 15
  • Мнения: X
Франсоаз, не всеки обича да му хвърлят прах в очите.
Скрит текст:
За какво са ми фашливи хвалби да ми повдигат егото?
Аз пък оценявам искрените хора.

Цитат
"Абе, мило, кво си се закахърил, всеки си има и недостатъци, и качества...гледай си живота и не се тормози!".
След такива думи човекът би ми се вдигнал само в очите.
Е, явно любовницата е от хората, които обичат да им хвърлят прах в очите.....
Автора все пак пита за нея, не за теб...   Smiley   и твоите предпочитания.

# 16
  • Мнения: X
Ами аз се поставих на нейно място като един почтен и нормален човек.
Тя ако си има някакви ментални затруднения, които решава с рекет и silent treatment, авторът сам може да си направи заключенията.

# 17
  • Мнения: 2
Аз също смятам, че жената е права да се разсърди, кой мъж на въпроса коя е по-красива аз или жена ти, ще отговори и двете? Дали е любовница или не няма значение това. Помисли го от друга страна ако жена ти зададе въпрос коя е по-красива аз или някоя, от която ревнува и ти й кажеш и двете, според мен реакцията ще бъде същата. Затова мъжът ми, за да си няма главоболия, на този въпрос винаги отговаря че аз съм. Една жена иска да чува от човека, с който е, че тя е най-красива за него, а не отговор всички сте красиви.

# 18
  • Мнения: 8
Аз също смятам, че жената е права да се разсърди, кой мъж на въпроса коя е по-красива аз или жена ти, ще отговори и двете? Дали е любовница или не няма значение това. Помисли го от друга страна ако жена ти зададе въпрос коя е по-красива аз или някоя, от която ревнува и ти й кажеш и двете, според мен реакцията ще бъде същата. Затова мъжът ми, за да си няма главоболия, на този въпрос винаги отговаря че аз съм. Една жена иска да чува от човека, с който е, че тя е най-красива за него, а не отговор всички сте красиви.
Но те и двете са красиви, според мен всяка жена е красива аз 100 пъти съм и казвал че тя за мен е единствената вие смятате че да излъжеш е по добре отколкото да кажеш истината, но аз не смятам така. И жена ми да ме пита ще и отговоря по същия начин че няма грозни жени има мъже без вкус. И продължавам да мисля че съм отговорил правино на въпроса.!!!

# 19
  • Мнения: 5 481
Ох, какво интригуващо заглавие и какъв сложен казус се оказа Joy Авторе, не си отговорил правилно. Коя жена пита дали съперницата е по-хубава от изследователски интерес? Естествено, че щом задава въпроса, значи очаква отговор, че е тя. Хубаво те е зарязала девойката, как пък грам не си се усетил какво отговаряш?

# 20
  • Мнения: 1 502
.

Последна редакция: чт, 23 яну 2020, 15:17 от Tual

# 21
  • Мнения: X
Скрит текст:
Аз също смятам, че жената е права да се разсърди, кой мъж на въпроса коя е по-красива аз или жена ти, ще отговори и двете? Дали е любовница или не няма значение това. Помисли го от друга страна ако жена ти зададе въпрос коя е по-красива аз или някоя, от която ревнува и ти й кажеш и двете, според мен реакцията ще бъде същата. Затова мъжът ми, за да си няма главоболия, на този въпрос винаги отговаря че аз съм. Една жена иска да чува от човека, с който е, че тя е най-красива за него, а не отговор всички сте красиви.
Но те и двете са красиви, според мен всяка жена е красива аз 100 пъти съм и казвал че тя за мен е единствената
вие смятате че да излъжеш
Скрит текст:
е по добре отколкото да кажеш истината, но аз не смятам така. И жена ми да ме пита ще и отговоря по същия начин че няма грозни жени има мъже без вкус. И продължавам да мисля че съм отговорил правино на въпроса.!!!
Т.е., ако й кажеш, че тя е по-най-красива от жена ти, ще я излъжеш?
Ами, правилно съм предположила, че жена ти е по-хубавата.
Следващата любовница я избирай да е по-красива...така няма да имаш проблеми да казваш винаги истината.  Smiley

# 22
  • София
  • Мнения: 2 846
Ами като си сигурен в правотата си, тогава си търпи последствията.
Много си принципен - няма що. Ама явно почтеността и верността не са част от ценностната ти система.
Всяка жена била красива - голям мераклия!

# 23
  • Мнения: 35 968
един мъж трябва да избере да бъде или прав, или щастлив
с това, което ти си избрал, си и неправ, и нещастлив

# 24
  • Мнения: 7 946
Какво значи да си живеете демократично? С нея(жена си) секс правиш ли? Значи първо сте започнали скандал и след това последвал този въпрос за коя е по-по-най. А за какво беше скандалът - нали е "перфектната жена за теб"?  Въобще мъже, които отначало изкарват жените богини, а след това нарочно им изтъкват недостатъците уж "случайно" за щяло и нещяло, а въртят и тригълници, са ми много съмнителни колко са читави. Отърви любовницата от себе си, жената ти явно си е свикнала.

# 25
  • Мнения: 8
Стой си при жена си, защото скоро тази ще те натири. И от 2 стола ще останеш на земята накрая. Отговорът ти е правилен, но жената дето е уж толкоз "страхотна" – не е правилната.
Със жена ми няма смисъл, там нещата са приключили с нея съм заради децата и то е силно казано с нея аз обичам любовницата в кавички и искам да се оженим тя е жената с която искам да остарея

# 26
  • Мнения: X
един мъж трябва да избере да бъде или прав, или щастлив
с това, което ти си избрал, си и неправ, и нещастлив

Аз пък ще кажа, че излъжеш ли себе си, лъжеш и другите.
Неуважаваш ли себе си, няма как да уважаваш другите.
Светът на откритите и откровени хора е винаги по-лесен и щастлив.

# 27
  • Мнения: 30 802
Ако си с нея "заради децата", имам един въпрос: даваш ли й време за нея само, през което ти оставаш с децата, тя излиза и не питаш къде? Еквивалентно ли е това време на твоето, прекарано с "перфектната"? Да не излезе, че си с нея заради децата, ама все едно те няма?

И след като ти си с по-красива, как ще се усетиш, ако тя има забежки с по-богат? Или по-млад, хубав и надарен, или по-висок?

# 28
  • Мнения: 8
Какво значи да си живеете демократично? С нея(жена си) секс правиш ли? Значи първо сте започнали скандал и след това последвал този въпрос за коя е по-по-най. А за какво беше скандалът - нали е "перфектната жена за теб"?  Въобще мъже, които отначало изкарват жените богини, а след това нарочно им изтъкват недостатъците уж "случайно" за щяло и нещяло, а въртят и тригълници, са ми много съмнителни колко са читави. Отърви любовницата от себе си, жената ти явно си е свикнала.
Не със жена ми не правя секс просто помагам за децата и гледам да не липсвам на тях защото много се обичаме.  Не искам триъгълник а искам да се оженим и да си остареем заедно

# 29
  • София
  • Мнения: 2 846
Ами щом толкова я обичаш, защо не й направиш удоволствието да й кажеш нещо, което явно е важно за нея! Ти щом за такова дребно нещо се запичаш, представям си какъв живот я чака, когато става дума за важни неща.
Освен това не се прави на наивен. Не може да не ти е ясно, че думите ти са повод,  не причина за сръднята й. Явно й е дошло до гуша да чака да се разведеш и очаква да направиш решителна крачка.

# 30
  • Мнения: 8
Ами щом толкова я обичаш, защо не й направиш удоволствието да й кажеш нещо, което явно е важно за нея! Ти щом за такова дребно нещо се запичаш, представям си какъв живот я чака, когато става дума за важни неща.
Освен това не се прави на наивен. Не може да не ти е ясно, че думите ти са повод,  не причина за сръднята й. Явно й е дошло до гуша да чака да се разведеш и очаква да направиш решителна крачка.
Аз съм разведен и 100 пути и предлагам да де оженим но тя още не била готова

# 31
  • Мнения: 19 872
Като си я харесваш такава несигурна любовницата в красотата си, тогава ще ѝ вървиш по гайдата и ще ѝ пускаш благородни лъжички. Това е положението – или имаш топки и стоиш да ти ги дърпа в истеричните си пристъпи или ѝ казваш, каквото иска да чуе и си отрязваш сам топките. Животът е несправедлив, а? Simple Smile

# 32
  • Мнения: 8
Ако си с нея "заради децата", имам един въпрос: даваш ли й време за нея само, през което ти оставаш с децата, тя излиза и не питаш къде? Еквивалентно ли е това време на твоето, прекарано с "перфектната"? Да не излезе, че си с нея заради децата, ама все едно те няма?

И след като ти си с по-красива, как ще се усетиш, ако тя има забежки с по-богат? Или по-млад, хубав и надарен, или по-висок?
Аз никога не съм я питал къде и защо ходи

# 33
  • Мнения: 1 502
Здравейте имам следния проблем:
Женен съм от 16 години

Аз съм разведен и 100 пути и предлагам да де оженим но тя още не била готова

Последно женен или разведен сте ?

# 34
  • Мнения: X
Не знам...за мен това са така наречените благородни лъжи.
Какво ще помогне на връзката ми, ако съм искрена и кажа на мъжа ми, че съседа прави най-страхотното барбекю?
Или, че колата на колегата му е винаги по-чиста?Или, че бившето ми гадже е най-страхотния любовник, който съм имала?
На мен не ми струва нищо, а печеля спокойствие, доволен мъж, щастливо съжителство.
Не разбирам искреност, която наранява любимия човек....

# 35
  • Мнения: 7 946
Разведен си, но живееш с бившата си жена и децата? Joy

Цитат
Светът на откритите и откровени хора е винаги по-лесен и щастлив.
Няма такова нещо. Светът на откровените и открити хора е много по-труден. Малък процент хора са дорасли да чуват директно чужди мисли, които не винаги им хресват или съвпадат с очакванията им. За по-щастлив (твърде разтегливо понятие), не знам. По-лесно ли се спи, спокойно вечер - да.

# 36
  • Мнения: 70
Вместо да влагаш усилия в това КАК да си оправиш отношенията с любовницата ,вземи да вложиш същата енергия и мисъл в това как да спасиш семейството си!

# 37
  • Мнения: 5 481
Женен, разведен? Реши последно какъв си. Аз ако съм на девойката изобщо няма да ти обърна повече внимание. Като е толкова красива жена ти, стой си при нея.

# 38
  • Мнения: 169
Здравейте имам следния проблем:
Женен съм от 16 години имам 2 деца който много обичам но със жена ми нещата не вървят никак и съм и казал че съм с нея само заради децата и сме се разбрали да си живеем демократично в името на децата. Преди 3 години срещнах 1 жена и се влюбих в нея тя е жената за която винаги съм мечтал, тя е красива, умна, добра абе перфектната жена за мен. С нея почти не се караме и сне много щастливи заедно но дойде петък и започнахме някакъв скандал в който последва въпрос коя е по красива жена ми или тя ня който аз отговорих че всяка жена е красива и че всяка от тях си има и хубави черти и лоши черти и сега вече седмица сме разделени заради моя отговор какво ще кажете вие аз правилен отговор ли съм дал или грешен защото каза че ще се върне при мен само след извинение а аз няма да св извиня защото мисля че съм прав но искам помощ защото може и да не съм разбрал женската логика. Благодаря предваеително

Аз мисля, че подобно поведение е крайно инфантилно. Първо въпросът е абсурден, тип търсене на внимание и второ като знаеш, че отговорът може да не ти хареса, не задаваш "умни" въпроси. Отговорът ти е правилен, макар и не особено искрен. Аз лично бих предпочела да чуя такъв отговор, защото той показва уважение към жените по принцип и някакво ниво на зрялост. Друг е въпросът, че подобен тъп въпрос не бих задала, но хора всякакви.

Обаче на мен друго ми прави впечатление, ти сигурен ли си, че тя ти се е обидала точно заради това, а не за нещо друго? Поставил си я в ситуация хем да имаш сериозна връзка с нея, хем да не си съвсем сингъл. Струва ми се, че нещо не е наред в тая история. Всъщност вие с жена ти имате отворена връзка, при която сте заедно двамата, а после ходите и при други хора ли? Любовницата наясно ли е с точната ситиация? Може би очаква да се разделиш с жена ти. Според мен тя по-скоро на това се дразни - че е втора цигулка. Помисли си за себе си какво точно искаш.

# 39
  • Мнения: 2
Аз също смятам, че жената е права да се разсърди, кой мъж на въпроса коя е по-красива аз или жена ти, ще отговори и двете? Дали е любовница или не няма значение това. Помисли го от друга страна ако жена ти зададе въпрос коя е по-красива аз или някоя, от която ревнува и ти й кажеш и двете, според мен реакцията ще бъде същата. Затова мъжът ми, за да си няма главоболия, на този въпрос винаги отговаря че аз съм. Една жена иска да чува от човека, с който е, че тя е най-красива за него, а не отговор всички сте красиви.

Но те и двете са красиви, според мен всяка жена е красива аз 100 пъти съм и казвал че тя за мен е единствената вие смятате че да излъжеш е по добре отколкото да кажеш истината, но аз не смятам така. И жена ми да ме пита ще и отговоря по същия начин че няма грозни жени има мъже без вкус. И продължавам да мисля че съм отговорил правино на въпроса.!!!
За мен ти си избрал да си признаеш, че жена ти е красива колкото любовницата ти даже и повече. Хем си с нея /любовницата/, хем си ги поставил на равно.  Не може на една жена при така зададен въпрос да отговориш по този начин, така си признаваш, че все още обичаш жена си. Сега ще си търпиш последствията.

# 40
  • Мнения: 5 481
Абе каква искреност, това е глупост на висша степен! Как ще кажеш на жена, че съперницата ѝ е красива! То бива, бива, ама не стига, че любовницата е втора цигулка, ами и в лицето ѝ казват, че не е и кой знае каква красавица Grinning Чак аз се ядосвам, хубаво, че се е отървало момичето! Всички жени му били хубави, бреее, голям кавалер! Айде, мерси, няма нужда от толкова галантност!

# 41
  • Мнения: 866
Не съм чел другите, но само ще кажа БЯГАЙ ОТ ТАЗИ ЖЕНА, това направо е смешно. Тая "принцеса" освен това ти гарантирам, че е от жените, които правят мъжете си абсолютни чехлювци, те обикновено търсят такива, които могат да си въртят на малкият пръст.

Бягай далеч, макар, че ми е ясно, че ти няма да направиш това, заради някакви си мнение на непознати. Единствено може да си я ползваш като любовница и задължително преди и след секс трябва да и казваш, колко е невероятна и, че няма друга като нея на земното кълбо !

Преди секс (същинското) в любовната игра може да включиш целуване на стъпалата, леко засмукване на палче, целувки на всякъде и аз тигарантирам, че ще е на седмото небе и като го правиш това, също и шепнеш в ушето, че няма по-красива от нея на света. Гарантирам, че ще свърши няколко пъти още преди да сте почнали "съществената" част ! Wink

# 42
  • Мнения: 7 946
Женено-разведения, не отговори как е започнал скандала и поради какво е възникнал въобще, за да се стигне до прословутия въпрос? Скандал от един не се прави, нали?

# 43
  • Мнения: 6 143
Принцесата очаква да бъде боготворена и носена на ръце, няма нищо сложно в казуса. Само ще кажа, жална му майка на танкиста, ако я вземе за жена. И пак нещо не разбрах, разведен ли е, в демократичен брак ли е, живее с бившата си жена заради децата, или просто женен мъж с любовница?

# 44
  • Мнения: 8
Принцесата очаква да бъде боготворена и носена на ръце, няма нищо сложно в казуса. Само ще кажа, жална му майка на танкиста, ако я вземе за жена. И пак нещо не разбрах, разведен ли е, в демократичен брак ли е, живее с бившата си жена заради децата, или просто женен мъж с любовница?
Разведен който се върти около децата си защото неможе без тях.

# 45
  • Мнения: 30 802
Тогава чакай и въпрос - на децата ли държиш повече или на Нея...

# 46
  • Мнения: 1 376
Не разбрах. От 16 години си женен или си на 16 години?

# 47
  • Мнения: 2 799
Е че каква любовница на разведен, свободен мъж е тази, просто гадже с претенции.

# 48
  • Мнения: 261
Стой си при жена си, защото скоро тази ще те натири. И от 2 стола ще останеш на земята накрая. Отговорът ти е правилен, но жената дето е уж толкоз "страхотна" – не е правилната.
Със жена ми няма смисъл, там нещата са приключили с нея съм заради децата и то е силно казано с нея аз обичам любовницата в кавички и искам да се оженим тя е жената с която искам да остарея

Ти искаш да остарееш с любовницата а тя какво иска ???? иска да я лъжеш . Но те жените искат да чуват че са НАЙ ,НАЙ НАЙ .....красиви но не държат на умни - хей голям проблем е това . Имаше коментар че любовницата иска да те върти на прУст  .
За оставането ти със съпругата заради децата ?? мисля че е грешка - те децата разбират фалша колкото и да ги " лижеш "   задайте си въпросът на какво ги учите , какво им показвате - едно безразличие във семейството ,, помислете  с майката

# 49
  • Мнения: 3 010
Teenproblem. Момче, с такова ниво на общуване, цяло чудо, че имаш две на ротация за ерекцията! Я метни една снимка - да видим тия две хубавици за какво воюват!  Grinning Grinning

# 50
  • Мнения: 2 220
Сега я искаш много, щото не ти е в къщата. Остави я да пътува. И така не се отговаря на жена, сори. Жените обичат с ушите.

# 51
  • Мнения: 1 443
Принцесата очаква да бъде боготворена и носена на ръце, няма нищо сложно в казуса. Само ще кажа, жална му майка на танкиста, ако я вземе за жена. И пак нещо не разбрах, разведен ли е, в демократичен брак ли е, живее с бившата си жена заради децата, или просто женен мъж с любовница?
Разведен който се върти около децата си защото неможе без тях.

Как издържа бившата ти жена да и се мотаеш постоянно? Завиждам и за нервите, които има, тц тц...
Нещо в поведението ти кара любовницата да задава такива въпроси. Нещо май не е много сигурна в теб. Какво е отношението и към твоите деца? Изясни първо това,за да не се налага да избираш между нея и дечицата.

# 52
  • Мнения: 12 790
Tankista, ти доста прекарваш при бившата заради децата, е естествено любимата да иска да й потвърдиш какво значи тя за теб и какво - майката на децата ти.
Ако малко се беше съсредоточил, щеше да й отгоовориш нещо, с което да премахнеш тази несигурност.  И то точно което мислиш: че тя е единствена за теб, а бившата не означава нищо.

Тя сега за да иска извинение, явно се е обидила от отговора, макар както го описваш, няма ниищо обидно. Говори с нея, кажи й какво е нейното място в живота ти и не се опитвай да бъдеш чак толкова обективен, с разсъждения от рода на това, че бившата например е имала по-големи гърди, а "ти, мила" - по-дълги крака. Съвсем излишно, не влизай в такава дискусия.

# 53
  • Мнения: 2 408
попитам ли мъжа си, аз ли съм по-хубава или някоя друга и той да вземе да ми шикалкави, направо го размазвам. Ще ме излъже, ако трябва, ама да не ме дразни с глупости - за любимия трябва да съм най-красива аз.
А като вървите с мъжа ти по улицата и срещнете Мис България и питаш "аз ли съм по-хубава или тази" какво да каже горкия човечец?
Толкова пък да сте суетни жените... търсете си ласкатели тогава. И на автора това мога да кажа: няма за какво да се извиняваш - да си търси някой да я лъже, ако това иска. Ако настоява, точно това ѝ кажи: не знаех, че си толкова суетна.

# 54
  • Мнения: X
А като вървите с мъжа ти по улицата и срещнете Мис България и питаш "аз ли съм по-хубава или тази" какво да каже горкия човечец?
Новата Мис България не е удачен пример.Smile Айде, да кажем Мис Свят Simple Smile
Е, щом тя притиска мъжът й да я лъже за такива очевидни неща, представям си как с такъв тренинг би го превърнал в изпечен лъжец, който няма да я лъже с лекота само от куртоазия...

Лъжите променят мозъчната структура: https://www.huffpost.com/entry/small-fibs-lead-to-big-lies_n_580 … 7e4b000d0b1584348

# 55
  • Мнения: 7 946
Уж било по-лесно и просто да се живее без лъжи? Клишетата всички ги знаем, но колко могат да ги осъществят и на действия? Sunglasses

# 56
  • Мнения: 5 481
Много ви е криворазбрана искреността. Едва ли мацката ще вземе съвсем насериозно отговор "Ти си най-красива на света", ама коя жена не иска да чуе от любимия, че в неговите очи по-красива няма? И е съвсем разбираемо защо момичето пита - защото този охлюв се навърта около бившата си (въпреки че в първия пост каза, че е женен) даже не разбрах дали не живее там, защото се били разбрали да "живеят демократично". Тоест, той живее с друга жена и момичето иска да се увери, че все пак тя е по-важната и провява най-нормална суетност. Пък честния му с честен, обявява, че жена му е първа красавица. Пък тук даже в нови изблици на чесност, заявява, че всички жени са хубави! Я пътя!
Допълвам се - абе тоя автор май послъгва доста, въпреки че тук го играе Рицарят на честната дума. Първо женен съм, после през две думи жена ми, жена ми и накрая - разведен съм. На кого тогава вика "жена ми"?

Последна редакция: чт, 23 яну 2020, 21:20 от Spiritlight

# 57
  • Варна
  • Мнения: 838
Мис България не е добро сравнение, че такива кучета са носили тази титла през годините (ама, предполагам, си говорим принципно - за някоя "официална" красавица;)

Жена, която е достатъчно умна и е наясно със своите природни дадености, никога не задава такива въпроси на мъжа си (освен ако и тя не е тръгнала към някой конкурс за красота).
Скрит текст:
Спрях да задавам подобни глупави въпроси още като много млада. Защото отговорът винаги беше един и същ - все аз съм "по" и "най" (скуука - никакви сложни казуси!), дори когато ми е било пределно ясно, че другата е недостижимо красива.
И в крайна сметка стигнах до извода, че е същото като гениалната питанка на някои мъже: "Моят ли е по-голям, или на бившия ти?".
За мен, казусът не е много сложен.
Тя е инфантилна и, съответно - тънкообидна, дребнава и много ревнива (абе, перфектна!).
Той - по принцип е прав. Но на тези си години и след един развод не е разбрал, че правотата на дребно и болезнената истина "право в очи" - често нямат много общо със спокойния семеен живот.

Трябва да са честни един с друг за истински важните неща. А тук - някакви глупави фасони, цупене... Пети клас направо.
Не знам как очакват да "мелят брашно" заедно, щом за такива дреболии се разделят отсега.
(Явно това е цената, да си с перфектната жена;)

# 58
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Но те и двете са красиви, според мен всяка жена е красива аз 100 пъти съм и казвал че тя за мен е единствената вие смятате че да излъжеш е по добре отколкото да кажеш истината, но аз не смятам така. И жена ми да ме пита ще и отговоря по същия начин че няма грозни жени има мъже без вкус. И продължавам да мисля че съм отговорил правино на въпроса.!!!

Тази жена иска да й се извиниш. Сигурен ли си, че точно за това настоява да й се извиниш? Имало е скандал, а този въпрос е възникнал някъде по средата на скандала. Очевидно тя не се чувства достатъчно обичана от тебе. Може би има и други неща, които я карат да се чувства така. За мен например е странно, че започваш тази тема с "Аз съм женен от 16 г.", а след 2 страници уточняваш, че всъщност си разведен. Живееш като женен с другата, представяш се като женен от 16 г., може би има и други неща, които правиш като женен?

Аз намирам нейния опит да се сравнява с жена ти по красота за тъп, но за нея може би е важен. Може би това е нейният начин да се почувства единствената. Може да е несигурна. Може да е лигла. Може да е всичко - ама ти всъщност наистина ли я обичаш? Бубанка е много права - човек трябва генерално да реши този въпрос за себе си - дали иска да е прав или иска да е щастлив. В много случаи от желанието да бъде прав се стига до резултат да не е щастлив. 

Аз не се имам за красавица и никога не питам мъжа си да ме сравнява с други жени по красота, но пък понякога искрено се възхищавам на жени, които са изключително красиви от природата, просто дето се казва, господ е сипвал красотата с кофи върху тях. И се е случвало да кажа с възхищение за някоя актриса - боже, колко е красива - точно както ще се възхитя на красиво диво животно. И като питам мъжа ми дали и той смята, че е много красива, той казва с един леко объркан тон - ами... де да знам. За мен ти си най-красивата и единствената. Тази може и да е красива, но аз без нея съм живял и досега и ще си живея щастливо и за в бъдеще, а без тебе ще съм много нещастен. Понякога потвърждава, че жената е красива, но винаги добавя, че аз съм жената, която той обича или без която не може или нещо от този сорт. В твоя отговор не виждам нещо, което да я накара да се почувства единствената. Казваш, че такива са ти чувствата към нея, ама не личи в този отговор. В него вероятно тя е прочела нещо като "абе хубава си, ама не си нещо особено - и жена ми е хубава". Помисли дали точно това си искал да й кажеш.

# 59
  • Мнения: 975
Значи бил женен от 16 г, стоял с жена си, заради децата, после бил разведен. Според мен жена му не знае, че са разведени, може би на лирическият герой така му се иска. Другото, което не разбирам, защо всички си мислят, че децата им са толкова тъпи. Много е здравословно да живееш с родители, които не се уважават и си имат любовници, ама те децата не ги виждат тия неща, не усещат. И не, не съдя никой. Просто не си подценявайте децата, хора. Като станат на по 14-15 г така им заработва мозъка, че само вреди може да им се нанесат с тези глупости в стил “заради децата”

# 60
  • Мнения: 55
Здравейте имам следния проблем:
Женен съм от 16 години имам 2 деца който много обичам но със жена ми нещата не вървят никак и съм и казал че съм с нея само заради децата и сме се разбрали да си живеем демократично в името на децата. Преди 3 години срещнах 1 жена и се влюбих в нея тя е жената за която винаги съм мечтал, тя е красива, умна, добра абе перфектната жена за мен. С нея почти не се караме и сне много щастливи заедно но дойде петък и започнахме някакъв скандал в който последва въпрос коя е по красива жена ми или тя ня който аз отговорих че всяка жена е красива и че всяка от тях си има и хубави черти и лоши черти и сега вече седмица сме разделени заради моя отговор какво ще кажете вие аз правилен отговор ли съм дал или грешен защото каза че ще се върне при мен само след извинение а аз няма да св извиня защото мисля че съм прав но искам помощ защото може и да не съм разбрал женската логика. Благодаря предваеително
Конкретно по твоя въпрос дали си разбрал женската логика... Твоята "перфектна" жена, така както ти я описваш, е искала да похрани егото си с този въпрос и след като за теб е такава, би трябвало да ѝ отговориш положително. Ето затова се е разочаровала и иска извинение.
Друг въпрос по твоя "сложен любовен казус" - след като тази жена е перфетната в твоите очи, защото мъчиш семейството си и не си с нея?
Пишеш, че е заради децата, но ако ти не си щастлив с това семейство, искаш ли и децата ти да пораснат в тази среда? Нямам представа на колко години са.

# 61
  • Мнения: 76
Купи цветя на жена си, излезте двамата на кино, забавлявайте се... Съживете я тая връзка, явно сте си омръзнали, нормално, но защо търсиш нова жена, след като сте създали семейство тя е  перфектната!

# 62
  • Мнения: 672
Мен пък ми е тъпо поведението на "гаджето". Незряло и инфантилно. Това говори и за по-нататъшни възможни изпълнения на тема ревност. Авторе, имай го в предвид, щом е почнала със сравненията. Отделно да се РАЗДЕЛИ с теб заради неудовлетворителен отговор!!! Хайде да се поразсърди, добре. Ама чак раздели, ми смятай по-нататък тогава как ще те зарязва ако й се стори че малко по-усмихнато си поздравил някоя позната и ако не я увериш, че тя е по-хубавата... На мен това ми е супер тъпо и никога не ми хрумват подобни въпроси. Ест.че хубави жени - бол. Ама и аз съм хубава и този човек е с мен, това е. Подобни сравнения са смешни, че и да се поставят на въпрос и да предизвикват конфликти... Авторе, нещо ми изглежда незряла тая жена, не знам как си чертаеш и бъдеще на розови облаци с нея, нещо и ти не гледаш реално на нещата...

# 63
  • Мнения: X
Аз пожелавам на автора да му се отвръща със същата искреност. Всички бъдещи жени да са честни и никога да не го лъжат, че е по - надарен, по - богат, по - добър любовник, по - добър баща... Абе, всички бивши са по - по - най от него. Със сигурност ще "лети" поне 10 см над земята от кеф, че е толкова зле горкия... ама нали не го лъжат кооолко е велик. Simple Smile

# 64
  • Мнения: 3 589
Това наистина е сложен казус.
Такова ниво на сложност, че ми гори главата откакто го почетох. 😂😂😂👌👌
Утре едната от двете ще те пита кои обувки да обуе - червените или черните - и тогава какво ще правим не знам, но с една тема едва ли ще мине 🤣🤣🤣🤣

# 65
  • Down south
  • Мнения: 7 681
Драмата на лирическият герой е голяма. Той на 38. Малко женен, с малко деца, живеещ демократично със съпругата си, която така и не става ясно, дали е такава или не. Съпруга, може би бивша, а може би все още действаща.
Любовницата/жената на живота му, се явява малко "екстра" на 33 години е и след 3 години връзка, някак остава неоценена. Сърдита е, заради това, че не е на пиедестал.

Да се съберат двете мадами и да го притиснат в ъгъла с дръжката на метлата, прахосмукачката или каквото там имат под ръка.
Важното е да го държат на разстояние и така да го поразпитат, коя е по-по от другата.




# 66
  • Мнения: 1 224
Любовницата била умна хаха Ами жена ти е пусни да си търси щастието,че ти явно не знаеш какво имаш до теб.

# 67
  • Мнения: 661
Убедих се, че мъжете са много прости.... Съжалявам, авторе, но това е несериозно...И определено, любовницата ти не е умна, доста е елементарна за 33 годишна жена,при това пълна с комплекси..

# 68
  • Мнения: 18 299
Авторе, подценяваш важността на комплиментите. 😁 Не те разбирам, да ти кажа. Можеш например да купиш 101 рози и билети за круиз, за да покажеш любовта си, но това не е евтино. Няма да го направиш май, деца имаш да издържаш. Комплиментите са безплатни, нооо ти и това не искаш да направиш за нея. Тогава какво ще направиш за тая жена, за да се почувства специална? 😁

# 69
  • Мнения: 2 345
Аз мисля, че почва да не й стига на любовницата това дето й даваш навлиза в периода на искането. Започна да се чувства несигурна и затова така се държи. Всички връзки имат нужда от развитие, дори най-хармоничните. И в крайна сметка коя е по-красива от двете, чисто физически? Питам, да си отговориш сам, защото знам, че знаеш, но не искаш да звучиш ангажиращо, в смисъл, че "пазиш територия" подсъзнателно - "Ти си прекрасна, но си до тук, семейството си е отделно".  Не знам дали е глупава или кокетна мацката, но определено ми се струва, че почва да ти нарушава зоната на комфорт, излизайки от удобната роля на жена мечта извън семейството. Намек в стил- "До кога ще бъда втората.."

Последна редакция: пт, 24 яну 2020, 10:28 от unabella

# 70
  • Мнения: 2 408
Тогава какво ще направиш за тая жена, за да се почувства специална? 😁
Каква е тази несигурност у всички жени, че все трябва да са специални и неповторими? Малко мъже могат да разберат подобно мислене (освен може би модерните напоследък суетни женчовци).
Аз например никога съм нямал нужда някой да ме уверява какъв съм специален - нали се виждам сам себе си? Здрав, прав, корав дето се вика, хапвам, пийвам, спортувам, секс правя, работя успешно и съм полезен на хората, имам пари в джоба, децата растат здрави и весели - е какво да търся ласкателства и сравнения с другите? Никога не съм очаквал от жена ми да ми каже какъв съм специален и неповторим и колко би била нещастна без мене. Утре ако се гътна и умра какво, няма да ме прежали ли? Ми ще си намери някой друг като мене. Или тя ако ме напусне, нима няма да си намеря и аз друга ли? Човек трябва да има самоувереност и самодостатъчност. Мъжете, поне стабилните, не могат да разберат такива дребнави съмнения и несигурност, може би затова имат проблем с комплиментите.

# 71
  • Мнения: X
Авторе,
Скрит текст:
подценяваш важността на комплиментите. 😁 Не те разбирам, да ти кажа. Можеш например да купиш 101 рози и билети за круиз, за да покажеш любовта си, но това не е евтино. Няма да го направиш май, деца имаш да издържаш. Комплиментите са безплатни, нооо ти и това не искаш да направиш за нея. Тогава
какво ще направиш за тая жена, за да се почувства специална? 😁
Нищо.....кВо да се пъне.   Smiley
Всички женКи са красиви, ако не е тя, ще дойде следващата...ей го и chris-чо го потвърждава.  Laughing
Ама ха, ще се мОри  той да засвидетелства уважение и любов, да не е просТ!

# 72
  • Мнения: 19 872
Аз съм на мнението на Крис. Човек трябва да има базово самочувствие, а не да чака да го четка партньора с подобни "залъгалки" колко съм най-най-прекрасна.

# 73
  • Мнения: X
Скрит текст:
Здравейте имам следния проблем:
Женен съм от 16 години имам 2 деца който много обичам но със жена ми нещата не вървят никак и съм и казал че съм с нея само заради децата и сме се разбрали да си живеем демократично в името на децата. Преди 3 години срещнах 1 жена и се влюбих в нея тя е жената за която винаги съм мечтал, тя е красива, умна, добра абе перфектната жена за мен. С нея почти не се караме и сне много щастливи заедно но дойде петък и започнахме някакъв скандал в който
последва въпрос коя е по красива жена ми или тя ня който аз отговорих че всяка жена е красива
Скрит текст:
и че всяка от тях си има и хубави черти и лоши черти и сега вече седмица сме разделени заради моя отговор какво ще кажете вие аз правилен отговор ли съм дал или грешен защото каза че ще се върне при мен само след извинение а аз няма да св извиня защото мисля че съм прав но искам помощ защото може и да не съм разбрал женската логика. Благодаря предваеително
Не пише, че жената нон-стоп иска залъгалки колко е най-най-прекрасна.
Попитала е веднъж, била е "отрязана" с "...ама, мило, вие всичките жени сте прекрасни!".
Ами, сори, ама това не е мъж, а задник.
Без извинения.

Пп:почва да ми се изяснява защо първата му жена го е отсвирила като мъж....   Smiley   но удобно го ползва като помощник и банкомат.

# 74
  • Мнения: 5 481
Защо си мислите, че тези комплименти се приемат за чиста монета? Онзи ден се възхищавах на красотата на една известна актриса и я навирах в очите на приятеля ми да се възхити и той, а той я огледа и каза - ти си по-хубава. Ами, много приятно ми стана, отидох и си го нацелувах! Знам, че даже не се и доближавам до нея, имам огледало, не допускам и че той наистина го мисли, но ме накара да се чувствам специална и важна за него.

# 75
  • Мнения: 18 299
Двата пола имат различни потребности. Да речем ММ няма никаква потребност да получава цветя. Ако нещо ми дойде идея да му подаря един букет, той ще ми се чуди на акъла и ще пита защо не съм взела килограм пържоли например. И обратното, аз обичам цветя. Ако получа пържоли вместо цветя, аз ще съм ошашавената. Flushed Различни нужди.

# 76
  • София
  • Мнения: 2 846
Авторът е свикнал да налага своите модели. Да му е удобно на него, да се съобразяват с него, да живят всички така, както той пожелае. Живее с жена си и децата си, ама си има и гадже за разтуха и разнообразие. И сега това гадже прояввява един малък, невинен бунт за нещо незначително на пръв поглед. Обаче реално си е много значително. Защото сигналът, който любовницата дава е, ще направиш ли нещо така, че да ми е добре на мен, не само на теб. А отговорът, който получава е - ще правя нещата, както на мен ми харесват, а ти ще продължиш да се съобразяваш с това. Наистина ли тези, които обвиняват любовницата и я определят като лигава и незряла, не разбират подтекста на ситуацията? Мнооого елементарно!

# 77
  • Мнения: 2 345
Авторът е свикнал да налага своите модели. Да му е удобно на него, да се съобразяват с него, да живят всички така, както той пожелае. Живее с жена си и децата си, ама си има и гадже за разтуха и разнообразие. И сега това гадже прояввява един малък, невинен бунт за нещо незначително на пръв поглед. Обаче реално си е много значително. Защото сигналът, който любовницата дава е, ще направиш ли нещо така, че да ми е добре на мен, не само на теб. А отговорът, който получава е - ще правя нещата, както на мен ми харесват, а ти ще продължиш да се съобразяваш с това. Наистина ли тези, които обвиняват любовницата и я определят като лигава и незряла, не разбират подтекста на ситуацията? Мнооого елементарно!

Именно!
Ах, тези мъже. Жените са прекрасни само докато мълчат удобно, нали....

# 78
  • София
  • Мнения: 19 249
Според мен трябва да почерпиш, че си се отървал.
Такъв въпрос се задава от 10-годишно дете, но не и от човек на нейните години.

Млад си се оженил и вече сте си писнали с жена ти. За мен е по-добре мирен и щастлив развод и свобода да си търсиш качествена жена. Тази, която споменаваш, не е.
Зарежи приказките за мъжки и женски мозък, ако ти не си ОК с нещо - си в правото си да реагираш съответно.
Не съм видяла тук да съветват жената да погледне през мъжките очи. Вкл. и в тази тема.

Последна редакция: пт, 24 яну 2020, 10:32 от Cuckoo

# 79
  • Мнения: 18 552
Огледалце от стената, коя  е най-хубава на земята?
Снежанка ,кой...

# 80
  • Мнения: 2 345
Според мен трябва да почерпиш, че си се отървал.
Такъв въпрос се задава от 10-годишно дете, но не и от човек на нейните години.

Млад си се оженил и вече сте си писнали с жена ти. За мен е по-добре мирен и щастлив развод и свобода да си търсиш качествена жена. Тази, която споменаваш, не е.
Зарежи приказките за мъжки и женски мозък, ако ти не си ОК с нещо - си в правото си да реагираш съответно.
Не съм видяла тук да съветват жената да погледне през мъжките очи. Вкл. и в тази тема.

Как разбра, че не е "качествена" жена? Това достатъчно ли е да се направи такъв извод?
Ти още малко и онеправдан ще го изкараш. Две жени върти и ни една не гледа през неговите очи. А той/ти какво вижда /ш през своите/неговите очи, ама обективно, не себеугодно?
Той не е казвал, че не е ОК, а споменава конкретна ситуация, доколкото разбрах за първи път.

# 81
  • София
  • Мнения: 19 249
На 33 да задаваш такива незрели въпроси. Ами ако жена му е по-хубава, трябва непременно да излъже, за да проличи колко обича любовницата ли? Що се отнася за неговото поведение - и жени въртят по 2-3 мъже, няма правило.
Скрит текст:
Ако той почтено й каже, че с нея не върви и се маха - тук жив ще го разкостят как е зарязал семейство и деца.
Впрочем, мъжете много по-успешно разделят семейни задължения от привличане. Жените невинаги се справят или поне форумът дава такава идея
Но явно ти си от вечно онеправданите жени. Ау, жената трябвало да си мълчи. Не, не трябва и тя не го прави, но пита глупости. Той пита за женската гледна точка, затова казвам, че не му е нужна, щом не му харесва ситуацията да се извинява заради нещо, казано искрено и което не е обидно.

# 82
  • София
  • Мнения: 2 846
Скрит текст:
На 33 да задаваш такива незрели въпроси. Ами ако жена му е по-хубава, трябва непременно да излъже, за да проличи колко обича любовницата ли? Що се отнася за неговото поведение - и жени въртят по 2-3 мъже, няма правило.
Скрит текст:
Ако той почтено й каже, че с нея не върви и се маха - тук жив ще го разкостят как е зарязал семейство и деца.
Впрочем, мъжете много по-успешно разделят семейни задължения от привличане. Жените невинаги се справят или поне форумът дава такава идея
Но явно ти си от вечно онеправданите жени. Ау, жената трябвало да си мълчи. Не, не трябва и тя не го прави, но пита глупости. Той пита за женската гледна точка, затова казвам, че не му е нужна, щом не му харесва ситуацията да се извинява заради нещо, казано искрено и което не е обидно.

Дрън-дрън!

# 83
  • София
  • Мнения: 19 249
Още една боркиня за правата на...любовницата. А тя впрочем, какво търси със женен мъж, що разбутва това семейство? Или тя отново е права само защото е жена? Горкичката, разбунтувала се и й нашокали канчето
Права си, в своя живот всеки налага своя модел, вкл. и авторът. Ти като искаш - живей по чужди модели.

# 84
  • Мнения: 2 345
Е, тя не разбутва семейството, то е разбутано преди нейната поява.
Всъщност това е идеалната идилия за всеки мъж - семейство, деца и любовница. Женат да му готви и пере, да му гледа и възпитава децата, а любовницата да се грижи за душевния му и мъжки комфорт без да има претенции.

Последна редакция: пт, 24 яну 2020, 15:50 от unabella

# 85
  • София
  • Мнения: 2 846
Още една боркиня за правата на...любовницата. А тя впрочем, какво търси със женен мъж, що разбутва това семейство? Или тя отново е права само защото е жена? Горкичката, разбунтувала се и й нашокали канчето
Права си, в своя живот всеки налага своя модел, вкл. и авторът. Ти като искаш - живей по чужди модели.

Е щом на теб правата на разпищолия се мъж са ти повече присърце, защитавай го. Той според теб е невинния в ситуацията, жертва на харпията - любовница. Смешна си!

# 86
  • София
  • Мнения: 19 249
Е щом на теб правата на разпищолия се мъж са ти повече присърце, защитавай го. Той според теб е невинния в ситуацията, жертва на харпията - любовница. Смешна си!
Ти си смешна, за да жалиш толкова голям човек, на 30+, влязъл в такава връзка съзнателно и доброволно. Тя си знае защо е с тоя мъж и нищо чудно тя да се е разпищолила. Мъжете често са щедри с любовницата.
Не е невинен, но и нейното фръцване е като бонбони Рафаело - говори повече от хиляди думи. Обича го?Друг път

# 87
  • Мнения: 3 010
А вие защо смятате, че това не е било само върха на айсберга, капката, която прелива чашата? Може пък въпросната любовница да са и омръзнали хленчовете на благородния мъж-жертва, който стои в брак заради децата си.

# 88
  • София
  • Мнения: 19 249
Всичко може. Тогава го казва и се маха, а разни измислени причини.

# 89
  • Мнения: 5 481
Чакайте, хора, не се карайте заради пързалката. Той нали бил разведен. Каква любовница, каква жена?

# 90
  • София
  • Мнения: 19 249
Не знам... Да не би в друга тема да е разведен?
Тук е женен проформа

# 91
  • Мнения: 5 481
Не, в тази тема го каза. Разведен бил. После го питахме как хем е женен, хем разведен, но не се появи да обясни.

# 92
  • Мнения: 3 010
Е по същата логика страдалецът-танкист трябва да има топките и почтеността да каже на жена си, че не я обича вече и иска брака да приключи; на децата си, че няма как да остане семейство с майка им, но винаги ще е техен баща; на перфектната жена - че е такава пред нея самата, пред семействата и близките им.
А не да се снишава в позицията на жертва на зли жени, за едната от които седи женен по принуда, а другата му скъсява живота, докато той, клетника, еднички сили му останаха да пусне тема в БГ мама.

Да, Куку, така е - светът щеше да е прекрасно място, ако хората можеха да са по-честни и директни.

# 93
  • Мнения: 5 481
Моля ви, следете информацията! Първият пост не важи вече. По-нататък стана ясно, че е разведен и е предлагал брак на момичето, но то не ще.

# 94
  • Мнения: 3 010
Spiritlight, тогава първият пост е написан некоректно и подвеждащо. Очевидно не съм единствената объркала се. С подобно поведение в стил патологичен лъжец и жертва, момичето добре се е отървало.

# 95
  • Мнения: 2 345
Е, нищо, поговорихме по житейски казус представен с първия пост, обменихме мнения и гледни точки. Пак е нещо.
А относно коректността на този тип теми, няма да коментирам.

# 96
  • Мнения: 975
Като си помисля колко мъже, които са в “процес на развод” са ме сваляли. Винаги едно и също “кофти ми е заради детето, не се разбираме, в процес на развод съм, разделени сме” Благодарна съм, че не съм се хлъзгала и към днешна дата тия жертви още са си с жените, сигурно обаче са си намерили някоя да им се върже на приказките.

# 97
  • Мнения: 19 872
Той обясни, че е разведен, но живеел с жена си заради децата.
А с любовницата искал да си умре, любов му била – умна, красива, перфектна, не се карали за нищо, само скандалче му спретнала, че ѝ казал, че всички жени са красиви по своему. И не ѝ потвърдил, че е по-хубава от жена му. Ем, то ум, то съвършенство, чак да се чуди човек как не я забърсал някой друг перфектен преди танкиста.

# 98
  • Мнения: 672
Авторът е свикнал да налага своите модели. Да му е удобно на него, да се съобразяват с него, да живят всички така, както той пожелае. Живее с жена си и децата си, ама си има и гадже за разтуха и разнообразие. И сега това гадже прояввява един малък, невинен бунт за нещо незначително на пръв поглед. Обаче реално си е много значително. Защото сигналът, който любовницата дава е, ще направиш ли нещо така, че да ми е добре на мен, не само на теб. А отговорът, който получава е - ще правя нещата, както на мен ми харесват, а ти ще продължиш да се съобразяваш с това. Наистина ли тези, които обвиняват любовницата и я определят като лигава и незряла, не разбират подтекста на ситуацията? Мнооого елементарно!
А за какво са й необходими подтекстове? Като не й харесва положението, да му каже - как ще продължаваме, не ми стига това, не ми харесва това положение и т.н. и да решават. Що за детинско - коя е по-хубавата! Даже въпросът не е - държиш ли на мен повече, оценяваш ли ме, ами коя по-хубавата! Все едно момиченце в детската градина - огледалце, я кажи, аз ли съм най-красивата. Не подхожда на 33-годишна ЖЕНА...

# 99
  • Мнения: 3 010
Pr13, добронамерен въпрос: ти винаги ли си била 100% зряла и рационална във всичките си въпроси и реплики към мъжете в живота ти?

# 100
  • Мнения: 672
Не винаги, но на 33 определено малко повече съм била. А и както казах, такъв тип сравнения не са ми хрумвали и мисля, че са безпочвени и безсмислени. И за 33-годишна жена ми се виждат нелепи, айде ако е 20-годишно момиче... Ами това е моето мнение по този въпрос.

# 101
  • София
  • Мнения: 2 846
Скрит текст:
Авторът е свикнал да налага своите модели. Да му е удобно на него, да се съобразяват с него, да живят всички така, както той пожелае. Живее с жена си и децата си, ама си има и гадже за разтуха и разнообразие. И сега това гадже прояввява един малък, невинен бунт за нещо незначително на пръв поглед. Обаче реално си е много значително. Защото сигналът, който любовницата дава е, ще направиш ли нещо така, че да ми е добре на мен, не само на теб. А отговорът, който получава е - ще правя нещата, както на мен ми харесват, а ти ще продължиш да се съобразяваш с това. Наистина ли тези, които обвиняват любовницата и я определят като лигава и незряла, не разбират подтекста на ситуацията? Мнооого елементарно!
А за какво са й необходими подтекстове? Като не й харесва положението, да му каже - как ще продължаваме, не ми стига това, не ми харесва това положение и т.н. и да решават. Що за детинско - коя е по-хубавата! Даже въпросът не е - държиш ли на мен повече, оценяваш ли ме, ами коя по-хубавата! Все едно момиченце в детската градина - огледалце, я кажи, аз ли съм най-красивата. Не подхожда на 33-годишна ЖЕНА...

Ами защото в любовта нещата понякога не са лесни и прости. Защото понякога искаш някой да се сети да направи нещо за теб, а не ти да му казваш. Защото е жена. Защото е несигурна. Защото е кокетка. Защото обича драми. Може да има много  причини. И те не са свързани с възрастта.

# 102
  • Мнения: 672
По-скоро със зрелостта. Така е, но това не е повод да се разделяш чак. Според мен сравненията и изискването да те убеждават, показва проблем с ревност, който ще продължава и в други ситуации.

# 103
  • София
  • Мнения: 10 583
Снощи с милото си говорим по телефона и обсъждаме видна БГ кифла. Очеизвадно по нищо не се доближавам до нея по вид (за акъл да не говорим 🤪). Ми "сипа й доволно с големия черпак", дори да не мисли точно така, дори да виждам разликата между нас, по никой начин нямаше да ми е приятно да го изтъкне на глас.

После се заговорихме за една друга, почти никому неизвестна по други казуси. Каза само Тая с пръст не бих я пипнал.
Е, толкова ми стана кеф!

Абсолютно дебилен отговор си дал на любимата си!

# 104
  • Мнения: 3 010
Е, и аз бих се чувствала несигурна, ако мъжът ми живее с друга жена, че и такава, за която навремето е пожелал да се ожени. Имам дълбоки подозрения, че както авторът не представя ситуацията нито изцяло, нито коректно. Никой не разваля читава връзка заради подобна реплика, колкото и да е неудачна тя.

# 105
  • София
  • Мнения: 2 846
Ама чакайте, мацката просто се сърди, не е казано, че е развалила връзката. Вие какво, никога ли не сте се карали с гаджета и не сте имали периоди на сръдни с тях?

# 106
  • Мнения: 3 010
"и сега вече седмица сме разделени заради моя отговор" - казва авторът

# 107
  • София
  • Мнения: 2 846
"и сега вече седмица сме разделени заради моя отговор" - казва авторът

Еми да, нормално. То всяка караница е завинаги....до следващата.

# 108
  • София
  • Мнения: 10 583
Ако е толкова дебилен при толкова елементарен въпрос, наистина може да им е последната караница.... И кой от къде е.
Щом твърди, че му е важна, може д си пречупи езика да й каже, че е красива повече "всички останали".

# 109
  • Мнения: 672
Ами то ситуацията за тази жена е ясно, че няма как да е удовлетворяваща, въпреки че авторът имал договорка с жена си, но все пак живее там. Но в такъв случай това трябва да иска да обсъди - как ще се продължава занапред, щом толкова държи на нея. А дали е по-хубавата, дори да я беше уверил, че безспорно е така и че е жената на живота му, това как ще я топли ако ситуацията си е все такава... Авторът да каже какви са му плановете относно тая жена, щом пък от ангажимент към децата трябва да седи у тях с официалната жена...

# 110
  • Мнения: 18 299
Щом твърди, че му е важна, може д си пречупи езика да й каже, че е красива повече от "всички останали".
Дайс, именно. Simple Smile

# 111
  • София
  • Мнения: 19 249
Ако е толкова дебилен при толкова елементарен въпрос, наистина може да им е последната караница.... И кой от къде е.
Щото въпросът не е дебилен

# 112
  • София
  • Мнения: 10 583
Ако е толкова дебилен при толкова елементарен въпрос, наистина може да им е последната караница.... И кой от къде е.
Щото въпросът не е дебилен
Но не е изникнал от нищото.
А по някое време в караница.
Кой знае какви други "прями" простотии е надрънкал.

# 113
  • Мнения: 35 968
Снощи с милото си говорим по телефона и обсъждаме видна БГ кифла. Очеизвадно по нищо не се доближавам до нея по вид (за акъл да не говорим 🤪). Ми "сипа й доволно с големия черпак", дори да не мисли точно така, дори да виждам разликата между нас, по никой начин нямаше да ми е приятно да го изтъкне на глас.

После се заговорихме за една друга, почти никому неизвестна по други казуси. Каза само Тая с пръст не бих я пипнал.
Е, толкова ми стана кеф!

Абсолютно дебилен отговор си дал на любимата си!

наистина ли има жени, които се радват искрено на подобни реплики?
приемам такива разговори като изказване на някакво мнение, не като храна за егото ми или проява на неговата любов към мен
за акъла е същия тип четка Grinning

# 114
  • Мнения: 305
Спасило се е момичето.Че ще я последва съдбата на първата.Ако обожаваш една жена и го показваш, другото е постна работа.

# 115
  • Варна
  • Мнения: 838
И какво й е на "съдбата" на първата?
Ние дори не разбрахме обърканите отношения в този, така сложен, любовен казус;)
Аз, поне - не съм.

# 116
  • Мнения: 2 714
Спасило се е момичето.Че ще я последва съдбата на първата.Ако обожаваш една жена и го показваш, другото е постна работа.
И защо обожанието да е свързано точно с красотата й? И, ако не е, трябва ли да излъже? Направо не мога да повярвам какви критерии за чувства имат някои...

# 117
  • Мнения: 18 299
При мъжете обикновено е свързано с красотата на жената. Е, вкусове различни,  един харесва едно, друг -друго, въпросът е конкретният мъж да я намира за хубава. Не съм чула някой да каже „Много грозна, но съм луд по нея!” Joy

# 118
  • Мнения: 55
И какво й е на "съдбата" на първата?
Ние дори не разбрахме обърканите отношения в този, така сложен, любовен казус;)
Аз, поне - не съм.
И аз....

# 119
  • София
  • Мнения: 10 583
наистина ли има жени, които се радват искрено на подобни реплики?
приемам такива разговори като изказване на някакво мнение, не като храна за егото ми или проява на неговата любов към мен
за акъла е същия тип четка Grinning

Далеч по-добре е мъжът да е дебил и дърво и да не може две мили думи да ти каже. Разбира се.

# 120
  • Down south
  • Мнения: 7 681
Цитат
Далеч по-добре е мъжът да е дебил и дърво и да не може две мили думи да ти каже. Разбира се.
Не, по-добре е да "сипва с голям черпак",  което съм сигурна, че не е нещо позитивно и да върви по свирката на свирещата.
Объркано мислене и странна ценностна система. Ако въобще има такава.

# 121
  • Мнения: 35 968
дайс, това, което написах, не касаеше неговия хипотетичен дебилизъм, а възприемането от жената на подобни думи като комплимент

# 122
  • София
  • Мнения: 5 729
Стой си при жена си, защото скоро тази ще те натири. И от 2 стола ще останеш на земята накрая. Отговорът ти е правилен, но жената дето е уж толкоз "страхотна" – не е правилната.
Със жена ми няма смисъл, там нещата са приключили с нея съм заради децата и то е силно казано с нея аз обичам любовницата в кавички и искам да се оженим тя е жената с която искам да остарея

Искрено се смея.
Жени се за любовницата  и след 1г съжителство ще пишеш пак тук, но ще ревеш от нея.
Розовите очила с всеки път падат все по-бързо.

Последна редакция: пт, 24 яну 2020, 23:39 от trikitil

# 123
  • Мнения: 1 109
Не изчетох всички отговори. Авторе, въпросът на любовницата е почти жалък. Би следвало да и стига фактът, че предпочиташ и избираш нея пред жена си. Представям си и продължението в стил: "Мило, коя е по-хубава??" "Ти, любима!" "Лъжееееш! Лъжеш ли, признай си?!?" И изобщо, ако действително жена има нужда да зададе подобен въпрос на мъж, тя никога няма да е сигурна дали отговорът е бил искрен. Мисля, че човек, който уважава партньора си, би следвало да уважава и старанието му да не говори кофти зад гърба на бившата си жена. Дребнавото злословене и обсъждане на бившите е тъпо, камо ли сравняване на външния вид.

И все пак, авторе, се замисли дали любовницата ти се чувства достатъчно харесвана от теб чисто физически и дали генерално нещо в отношението ти не куца.

# 124
  • Мнения: X
Абе, чак с черпака е прекалено. Ама на зададен въпрос от Уж любимата жена "Хубава ли съм? /Обичаш ли ме? /Готина ли съм?" - и подобни, да се изцепиш "А, всичките жени сте красиви /Обичам цялото женско население на планетата!" е дебилна тъпотия. Сори. Влюбеният човек се "оглежда" и в очите на любимия. Когато "не вижда" в тях най - прекрасния си образ, нормално е да изпитва съмнение и да пита... Абе, на всяка жена ще й потънат гемиите, ако усети, че вече не е най - най за мъжа си и той я "слага" в една редица с всички останали, ама тук са... широкоскроени. Simple Smile Като знам женското съревнование кой номер приоритет е...

# 125
  • Мнения: 305
Спасило се е момичето.Че ще я последва съдбата на първата.Ако обожаваш една жена и го показваш, другото е постна работа.
И защо обожанието да е свързано точно с красотата й? И, ако не е, трябва ли да излъже? Направо не мога да повярвам какви критерии за чувства имат някои...
Мъжете с постно отношение към жените не са интересни.Господинът просто в момента е влюбен в поредната жена, но има голяма вероятност всичко да свърши със същото безразличие както с предишната.

# 126
  • Мнения: 5 481
А и за да стигне дотам, че да зададе такъв въпрос, горкото момиче кьорав комплимент не е получило от този ценител на женската красота, та се налага да си проси. То пък какво си изпроси - хубави сте всички...

# 127
  • Мнения: 3 865
щом за такова нещо те е напуснала кво ли ще е като се случи нещо сериозно. Наивен си, манипулира те много майсторски. Дай си почивка от нея да ти се избистри главата па белким ти просветне, че трябва да се отървеш от нея. Самият факт че ходи с женен мъж е лампичка, че или е безскрупулна кучка или няма сериозни намерения (аз ходех с женен, защото не исках сериозна връзка, а за временно забавление и за двамата, въпреки че бая бях хлътнала де).

# 128
  • Мнения: 2 714
А и за да стигне дотам, че да зададе такъв въпрос, горкото момиче кьорав комплимент не е получило от този ценител на женската красота, та се налага да си проси. То пък какво си изпроси - хубави сте всички...
На такъв въпрос това е единственият нормален отговор на уважаващ себе си мъж. Ако беше се сравнила с друга, не с жена му, може би и отговорът би бил друг. Не комплименти за себе си, хейт по съпругата е очаквала, затова се е връцнала.

# 129
  • София
  • Мнения: 17 592
Здравейте имам следния проблем:
Женен съм от 16 години имам 2 деца който много обичам но със жена ми нещата не вървят никак и съм и казал че съм с нея само заради децата и сме се разбрали да си живеем демократично в името на децата. Преди 3 години срещнах 1 жена и се влюбих в нея тя е жената за която винаги съм мечтал, тя е красива, умна, добра абе перфектната жена за мен. С нея почти не се караме и сне много щастливи заедно но дойде петък и започнахме някакъв скандал в който последва въпрос коя е по красива жена ми или тя ня който аз отговорих че всяка жена е красива и че всяка от тях си има и хубави черти и лоши черти и сега вече седмица сме разделени заради моя отговор какво ще кажете вие аз правилен отговор ли съм дал или грешен защото каза че ще се върне при мен само след извинение а аз няма да св извиня защото мисля че съм прав но искам помощ защото може и да не съм разбрал женската логика. Благодаря предваеително


Не разбрах само кое от децата си обичаш много ("който") и кое - не особено?

# 130
  • Мнения: 5 481
Скрит текст:
А и за да стигне дотам, че да зададе такъв въпрос, горкото момиче кьорав комплимент не е получило от този ценител на женската красота, та се налага да си проси. То пък какво си изпроси - хубави сте всички...
На такъв въпрос това е единственият нормален отговор на уважаващ себе си мъж. Ако беше се сравнила с друга, не с жена му, може би и отговорът би бил друг. Не комплименти за себе си, хейт по съпругата е очаквала, затова се е връцнала.

Да не забравяме - бившата, с която той живее или виси нон-стоп при нея, това така и не се уточни. И за какво да е очаквала хейт? Очаквала е едно много просто - ти си по-хубава. Елементарна и съвсем разбираема ревност е проявила. Вие как бихте се чувствали ако мъжът, който твърди, че сте единствена за него, живее с бившата си за по-демократично? Абе дано да се е отървало момичето завинаги.

# 131
  • Мнения: 2 714

Да не забравяме - бившата, с която той живее или виси нон-стоп при нея, това така и не се уточни. И за какво да е очаквала хейт? Очаквала е едно много просто - ти си по-хубава. Елементарна и съвсем разбираема ревност е проявила. Вие как бихте се чувствали ако мъжът, който твърди, че сте единствена за него, живее с бившата си за по-демократично? Абе дано да се е отървало момичето завинаги.
Живее с децата си, не с бившата. Това, че и тя е там, очевидно, за него е без значение. И ако ние го разбрахме от две думи, не знам как тя не го е разбрала за 3 години. Да не говорим, че това са били условията, при които е почнала връзката. Жалкото е, че й е важно дали е по-хубава само, явно не разчита на други предимства, въпреки, че той ги отчита.

# 132
  • Мнения: 7 946
Странно си е - да си разведен и да живееш с бившата си жена.

# 133
  • Мнения: 5 481
Айде бе, живеел с децата, пък бившата случайно се помотква и тя там! Нищо не съм му разбрала аз от двете думи, освен че е охлюв и не може да прецени коя жена иска.

# 134
  • Варна
  • Мнения: 838
Живее с децата си, не с бившата. Това, че и тя е там, очевидно, за него е без значение. И ако ние го разбрахме от две думи, не знам как тя не го е разбрала за 3 години.
Е, стига, де:)
Всички истории, разказвани от мъже, които живеят със семейството си (но искат и да поддържат връзка за секс настрани), започват така.

Не го е разбрала за 3-те години (!); защото мъж, който иска да е с "перфектната за него жена", никакви деца не могат да спрат. Още повече, че той не стои при тези деца, щом има време да поддържа връзка.
Затова, аз например, нищо такова не съм разбрала:) Виждам, че и други неразбрали има.
Документи за развод, поне, показал ли е?

# 135
  • Мнения: 19 872
Като ми каже някой – стоя заради децата. И какво стоиш заради децата, какво им даваш? Присъствие. Та нали най-важното – примерът за обич, уважение, нежност между мъжа и жената – липсват. За какво стоиш там? За касичка? Децата малоумни ли са, няма да видят студенината и проформата на "семейство". Някои цял живот си играят на семейство и после любимата ми фраза "ама защо на мен?". Ами, затова, защото цялата ти работа е такава, само постановка, не правиш нищо както трябва и истински.

# 136
  • Мнения: 15 572
Значи, заставаш пред огледалото и повтаряш, повтаряш, повтаряш, докато ти стане, като рефлекс:

- Хубава ли съм - Да
- Напълняла ли съм - Не
- Добре ли ми стои тази рокля - Да
- Пенка /Драганка, Петканка и т.н./ по-хубава ли е от мен - Не
- Аз ли съм най-красивата жена на света за теб - Да
- Мислиш ли, че трябва да отслабна малко - Не

Ами не е ядрена физика бе човек. Толкова ли е трудно да се отрепетират няколко фрази. После пускате тема след тема във форума. Ами вземете се постарайте малко. Ейййй, не ги научихте тези работи и това си е

# 137
  • София
  • Мнения: 149
Задала ти е риторичен въпрос.
И то толкова риторичен,че се чудя като толкова я искаш защо не и каза каквото иска да чуе?Искаше да и натриеш носа или наистина си бил откровен?
А че въпросът  и е повече от инфантилен в това спор няма!

Общи условия

Активация на акаунт