Сложен любовен казус!!!

  • 8 244
  • 137
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8
Ами щом толкова я обичаш, защо не й направиш удоволствието да й кажеш нещо, което явно е важно за нея! Ти щом за такова дребно нещо се запичаш, представям си какъв живот я чака, когато става дума за важни неща.
Освен това не се прави на наивен. Не може да не ти е ясно, че думите ти са повод,  не причина за сръднята й. Явно й е дошло до гуша да чака да се разведеш и очаква да направиш решителна крачка.
Аз съм разведен и 100 пути и предлагам да де оженим но тя още не била готова

# 31
  • Мнения: 19 668
Като си я харесваш такава несигурна любовницата в красотата си, тогава ще ѝ вървиш по гайдата и ще ѝ пускаш благородни лъжички. Това е положението – или имаш топки и стоиш да ти ги дърпа в истеричните си пристъпи или ѝ казваш, каквото иска да чуе и си отрязваш сам топките. Животът е несправедлив, а? Simple Smile

# 32
  • Мнения: 8
Ако си с нея "заради децата", имам един въпрос: даваш ли й време за нея само, през което ти оставаш с децата, тя излиза и не питаш къде? Еквивалентно ли е това време на твоето, прекарано с "перфектната"? Да не излезе, че си с нея заради децата, ама все едно те няма?

И след като ти си с по-красива, как ще се усетиш, ако тя има забежки с по-богат? Или по-млад, хубав и надарен, или по-висок?
Аз никога не съм я питал къде и защо ходи

# 33
  • Мнения: 1 502
Здравейте имам следния проблем:
Женен съм от 16 години

Аз съм разведен и 100 пути и предлагам да де оженим но тя още не била готова

Последно женен или разведен сте ?

# 34
  • Мнения: X
Не знам...за мен това са така наречените благородни лъжи.
Какво ще помогне на връзката ми, ако съм искрена и кажа на мъжа ми, че съседа прави най-страхотното барбекю?
Или, че колата на колегата му е винаги по-чиста?Или, че бившето ми гадже е най-страхотния любовник, който съм имала?
На мен не ми струва нищо, а печеля спокойствие, доволен мъж, щастливо съжителство.
Не разбирам искреност, която наранява любимия човек....

# 35
  • Мнения: 7 869
Разведен си, но живееш с бившата си жена и децата? Joy

Цитат
Светът на откритите и откровени хора е винаги по-лесен и щастлив.
Няма такова нещо. Светът на откровените и открити хора е много по-труден. Малък процент хора са дорасли да чуват директно чужди мисли, които не винаги им хресват или съвпадат с очакванията им. За по-щастлив (твърде разтегливо понятие), не знам. По-лесно ли се спи, спокойно вечер - да.

# 36
  • Мнения: 70
Вместо да влагаш усилия в това КАК да си оправиш отношенията с любовницата ,вземи да вложиш същата енергия и мисъл в това как да спасиш семейството си!

# 37
  • Мнения: 5 265
Женен, разведен? Реши последно какъв си. Аз ако съм на девойката изобщо няма да ти обърна повече внимание. Като е толкова красива жена ти, стой си при нея.

# 38
  • Мнения: 169
Здравейте имам следния проблем:
Женен съм от 16 години имам 2 деца който много обичам но със жена ми нещата не вървят никак и съм и казал че съм с нея само заради децата и сме се разбрали да си живеем демократично в името на децата. Преди 3 години срещнах 1 жена и се влюбих в нея тя е жената за която винаги съм мечтал, тя е красива, умна, добра абе перфектната жена за мен. С нея почти не се караме и сне много щастливи заедно но дойде петък и започнахме някакъв скандал в който последва въпрос коя е по красива жена ми или тя ня който аз отговорих че всяка жена е красива и че всяка от тях си има и хубави черти и лоши черти и сега вече седмица сме разделени заради моя отговор какво ще кажете вие аз правилен отговор ли съм дал или грешен защото каза че ще се върне при мен само след извинение а аз няма да св извиня защото мисля че съм прав но искам помощ защото може и да не съм разбрал женската логика. Благодаря предваеително

Аз мисля, че подобно поведение е крайно инфантилно. Първо въпросът е абсурден, тип търсене на внимание и второ като знаеш, че отговорът може да не ти хареса, не задаваш "умни" въпроси. Отговорът ти е правилен, макар и не особено искрен. Аз лично бих предпочела да чуя такъв отговор, защото той показва уважение към жените по принцип и някакво ниво на зрялост. Друг е въпросът, че подобен тъп въпрос не бих задала, но хора всякакви.

Обаче на мен друго ми прави впечатление, ти сигурен ли си, че тя ти се е обидала точно заради това, а не за нещо друго? Поставил си я в ситуация хем да имаш сериозна връзка с нея, хем да не си съвсем сингъл. Струва ми се, че нещо не е наред в тая история. Всъщност вие с жена ти имате отворена връзка, при която сте заедно двамата, а после ходите и при други хора ли? Любовницата наясно ли е с точната ситиация? Може би очаква да се разделиш с жена ти. Според мен тя по-скоро на това се дразни - че е втора цигулка. Помисли си за себе си какво точно искаш.

# 39
  • Мнения: 2
Аз също смятам, че жената е права да се разсърди, кой мъж на въпроса коя е по-красива аз или жена ти, ще отговори и двете? Дали е любовница или не няма значение това. Помисли го от друга страна ако жена ти зададе въпрос коя е по-красива аз или някоя, от която ревнува и ти й кажеш и двете, според мен реакцията ще бъде същата. Затова мъжът ми, за да си няма главоболия, на този въпрос винаги отговаря че аз съм. Една жена иска да чува от човека, с който е, че тя е най-красива за него, а не отговор всички сте красиви.

Но те и двете са красиви, според мен всяка жена е красива аз 100 пъти съм и казвал че тя за мен е единствената вие смятате че да излъжеш е по добре отколкото да кажеш истината, но аз не смятам така. И жена ми да ме пита ще и отговоря по същия начин че няма грозни жени има мъже без вкус. И продължавам да мисля че съм отговорил правино на въпроса.!!!
За мен ти си избрал да си признаеш, че жена ти е красива колкото любовницата ти даже и повече. Хем си с нея /любовницата/, хем си ги поставил на равно.  Не може на една жена при така зададен въпрос да отговориш по този начин, така си признаваш, че все още обичаш жена си. Сега ще си търпиш последствията.

# 40
  • Мнения: 5 265
Абе каква искреност, това е глупост на висша степен! Как ще кажеш на жена, че съперницата ѝ е красива! То бива, бива, ама не стига, че любовницата е втора цигулка, ами и в лицето ѝ казват, че не е и кой знае каква красавица Grinning Чак аз се ядосвам, хубаво, че се е отървало момичето! Всички жени му били хубави, бреее, голям кавалер! Айде, мерси, няма нужда от толкова галантност!

# 41
  • Мнения: 866
Не съм чел другите, но само ще кажа БЯГАЙ ОТ ТАЗИ ЖЕНА, това направо е смешно. Тая "принцеса" освен това ти гарантирам, че е от жените, които правят мъжете си абсолютни чехлювци, те обикновено търсят такива, които могат да си въртят на малкият пръст.

Бягай далеч, макар, че ми е ясно, че ти няма да направиш това, заради някакви си мнение на непознати. Единствено може да си я ползваш като любовница и задължително преди и след секс трябва да и казваш, колко е невероятна и, че няма друга като нея на земното кълбо !

Преди секс (същинското) в любовната игра може да включиш целуване на стъпалата, леко засмукване на палче, целувки на всякъде и аз тигарантирам, че ще е на седмото небе и като го правиш това, също и шепнеш в ушето, че няма по-красива от нея на света. Гарантирам, че ще свърши няколко пъти още преди да сте почнали "съществената" част ! Wink

# 42
  • Мнения: 7 869
Женено-разведения, не отговори как е започнал скандала и поради какво е възникнал въобще, за да се стигне до прословутия въпрос? Скандал от един не се прави, нали?

# 43
  • Мнения: 6 032
Принцесата очаква да бъде боготворена и носена на ръце, няма нищо сложно в казуса. Само ще кажа, жална му майка на танкиста, ако я вземе за жена. И пак нещо не разбрах, разведен ли е, в демократичен брак ли е, живее с бившата си жена заради децата, или просто женен мъж с любовница?

# 44
  • Мнения: 8
Принцесата очаква да бъде боготворена и носена на ръце, няма нищо сложно в казуса. Само ще кажа, жална му майка на танкиста, ако я вземе за жена. И пак нещо не разбрах, разведен ли е, в демократичен брак ли е, живее с бившата си жена заради децата, или просто женен мъж с любовница?
Разведен който се върти около децата си защото неможе без тях.

Общи условия

Активация на акаунт