Сложен любовен казус!!!

  • 8 258
  • 137
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 30 802
Тогава чакай и въпрос - на децата ли държиш повече или на Нея...

# 46
  • Мнения: 1 376
Не разбрах. От 16 години си женен или си на 16 години?

# 47
  • Мнения: 2 796
Е че каква любовница на разведен, свободен мъж е тази, просто гадже с претенции.

# 48
  • Мнения: 261
Стой си при жена си, защото скоро тази ще те натири. И от 2 стола ще останеш на земята накрая. Отговорът ти е правилен, но жената дето е уж толкоз "страхотна" – не е правилната.
Със жена ми няма смисъл, там нещата са приключили с нея съм заради децата и то е силно казано с нея аз обичам любовницата в кавички и искам да се оженим тя е жената с която искам да остарея

Ти искаш да остарееш с любовницата а тя какво иска ???? иска да я лъжеш . Но те жените искат да чуват че са НАЙ ,НАЙ НАЙ .....красиви но не държат на умни - хей голям проблем е това . Имаше коментар че любовницата иска да те върти на прУст  .
За оставането ти със съпругата заради децата ?? мисля че е грешка - те децата разбират фалша колкото и да ги " лижеш "   задайте си въпросът на какво ги учите , какво им показвате - едно безразличие във семейството ,, помислете  с майката

# 49
  • Мнения: 3 010
Teenproblem. Момче, с такова ниво на общуване, цяло чудо, че имаш две на ротация за ерекцията! Я метни една снимка - да видим тия две хубавици за какво воюват!  Grinning Grinning

# 50
  • Мнения: 2 220
Сега я искаш много, щото не ти е в къщата. Остави я да пътува. И така не се отговаря на жена, сори. Жените обичат с ушите.

# 51
  • Мнения: 1 436
Принцесата очаква да бъде боготворена и носена на ръце, няма нищо сложно в казуса. Само ще кажа, жална му майка на танкиста, ако я вземе за жена. И пак нещо не разбрах, разведен ли е, в демократичен брак ли е, живее с бившата си жена заради децата, или просто женен мъж с любовница?
Разведен който се върти около децата си защото неможе без тях.

Как издържа бившата ти жена да и се мотаеш постоянно? Завиждам и за нервите, които има, тц тц...
Нещо в поведението ти кара любовницата да задава такива въпроси. Нещо май не е много сигурна в теб. Какво е отношението и към твоите деца? Изясни първо това,за да не се налага да избираш между нея и дечицата.

# 52
  • Мнения: 12 725
Tankista, ти доста прекарваш при бившата заради децата, е естествено любимата да иска да й потвърдиш какво значи тя за теб и какво - майката на децата ти.
Ако малко се беше съсредоточил, щеше да й отгоовориш нещо, с което да премахнеш тази несигурност.  И то точно което мислиш: че тя е единствена за теб, а бившата не означава нищо.

Тя сега за да иска извинение, явно се е обидила от отговора, макар както го описваш, няма ниищо обидно. Говори с нея, кажи й какво е нейното място в живота ти и не се опитвай да бъдеш чак толкова обективен, с разсъждения от рода на това, че бившата например е имала по-големи гърди, а "ти, мила" - по-дълги крака. Съвсем излишно, не влизай в такава дискусия.

# 53
  • Мнения: 2 369
попитам ли мъжа си, аз ли съм по-хубава или някоя друга и той да вземе да ми шикалкави, направо го размазвам. Ще ме излъже, ако трябва, ама да не ме дразни с глупости - за любимия трябва да съм най-красива аз.
А като вървите с мъжа ти по улицата и срещнете Мис България и питаш "аз ли съм по-хубава или тази" какво да каже горкия човечец?
Толкова пък да сте суетни жените... търсете си ласкатели тогава. И на автора това мога да кажа: няма за какво да се извиняваш - да си търси някой да я лъже, ако това иска. Ако настоява, точно това ѝ кажи: не знаех, че си толкова суетна.

# 54
  • Мнения: X
А като вървите с мъжа ти по улицата и срещнете Мис България и питаш "аз ли съм по-хубава или тази" какво да каже горкия човечец?
Новата Мис България не е удачен пример.Smile Айде, да кажем Мис Свят Simple Smile
Е, щом тя притиска мъжът й да я лъже за такива очевидни неща, представям си как с такъв тренинг би го превърнал в изпечен лъжец, който няма да я лъже с лекота само от куртоазия...

Лъжите променят мозъчната структура: https://www.huffpost.com/entry/small-fibs-lead-to-big-lies_n_580 … 7e4b000d0b1584348

# 55
  • Мнения: 7 932
Уж било по-лесно и просто да се живее без лъжи? Клишетата всички ги знаем, но колко могат да ги осъществят и на действия? Sunglasses

# 56
  • Мнения: 5 428
Много ви е криворазбрана искреността. Едва ли мацката ще вземе съвсем насериозно отговор "Ти си най-красива на света", ама коя жена не иска да чуе от любимия, че в неговите очи по-красива няма? И е съвсем разбираемо защо момичето пита - защото този охлюв се навърта около бившата си (въпреки че в първия пост каза, че е женен) даже не разбрах дали не живее там, защото се били разбрали да "живеят демократично". Тоест, той живее с друга жена и момичето иска да се увери, че все пак тя е по-важната и провява най-нормална суетност. Пък честния му с честен, обявява, че жена му е първа красавица. Пък тук даже в нови изблици на чесност, заявява, че всички жени са хубави! Я пътя!
Допълвам се - абе тоя автор май послъгва доста, въпреки че тук го играе Рицарят на честната дума. Първо женен съм, после през две думи жена ми, жена ми и накрая - разведен съм. На кого тогава вика "жена ми"?

Последна редакция: чт, 23 яну 2020, 21:20 от Spiritlight

# 57
  • Варна
  • Мнения: 838
Мис България не е добро сравнение, че такива кучета са носили тази титла през годините (ама, предполагам, си говорим принципно - за някоя "официална" красавица;)

Жена, която е достатъчно умна и е наясно със своите природни дадености, никога не задава такива въпроси на мъжа си (освен ако и тя не е тръгнала към някой конкурс за красота).
Скрит текст:
Спрях да задавам подобни глупави въпроси още като много млада. Защото отговорът винаги беше един и същ - все аз съм "по" и "най" (скуука - никакви сложни казуси!), дори когато ми е било пределно ясно, че другата е недостижимо красива.
И в крайна сметка стигнах до извода, че е същото като гениалната питанка на някои мъже: "Моят ли е по-голям, или на бившия ти?".
За мен, казусът не е много сложен.
Тя е инфантилна и, съответно - тънкообидна, дребнава и много ревнива (абе, перфектна!).
Той - по принцип е прав. Но на тези си години и след един развод не е разбрал, че правотата на дребно и болезнената истина "право в очи" - често нямат много общо със спокойния семеен живот.

Трябва да са честни един с друг за истински важните неща. А тук - някакви глупави фасони, цупене... Пети клас направо.
Не знам как очакват да "мелят брашно" заедно, щом за такива дреболии се разделят отсега.
(Явно това е цената, да си с перфектната жена;)

# 58
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Но те и двете са красиви, според мен всяка жена е красива аз 100 пъти съм и казвал че тя за мен е единствената вие смятате че да излъжеш е по добре отколкото да кажеш истината, но аз не смятам така. И жена ми да ме пита ще и отговоря по същия начин че няма грозни жени има мъже без вкус. И продължавам да мисля че съм отговорил правино на въпроса.!!!

Тази жена иска да й се извиниш. Сигурен ли си, че точно за това настоява да й се извиниш? Имало е скандал, а този въпрос е възникнал някъде по средата на скандала. Очевидно тя не се чувства достатъчно обичана от тебе. Може би има и други неща, които я карат да се чувства така. За мен например е странно, че започваш тази тема с "Аз съм женен от 16 г.", а след 2 страници уточняваш, че всъщност си разведен. Живееш като женен с другата, представяш се като женен от 16 г., може би има и други неща, които правиш като женен?

Аз намирам нейния опит да се сравнява с жена ти по красота за тъп, но за нея може би е важен. Може би това е нейният начин да се почувства единствената. Може да е несигурна. Може да е лигла. Може да е всичко - ама ти всъщност наистина ли я обичаш? Бубанка е много права - човек трябва генерално да реши този въпрос за себе си - дали иска да е прав или иска да е щастлив. В много случаи от желанието да бъде прав се стига до резултат да не е щастлив. 

Аз не се имам за красавица и никога не питам мъжа си да ме сравнява с други жени по красота, но пък понякога искрено се възхищавам на жени, които са изключително красиви от природата, просто дето се казва, господ е сипвал красотата с кофи върху тях. И се е случвало да кажа с възхищение за някоя актриса - боже, колко е красива - точно както ще се възхитя на красиво диво животно. И като питам мъжа ми дали и той смята, че е много красива, той казва с един леко объркан тон - ами... де да знам. За мен ти си най-красивата и единствената. Тази може и да е красива, но аз без нея съм живял и досега и ще си живея щастливо и за в бъдеще, а без тебе ще съм много нещастен. Понякога потвърждава, че жената е красива, но винаги добавя, че аз съм жената, която той обича или без която не може или нещо от този сорт. В твоя отговор не виждам нещо, което да я накара да се почувства единствената. Казваш, че такива са ти чувствата към нея, ама не личи в този отговор. В него вероятно тя е прочела нещо като "абе хубава си, ама не си нещо особено - и жена ми е хубава". Помисли дали точно това си искал да й кажеш.

# 59
  • Мнения: 975
Значи бил женен от 16 г, стоял с жена си, заради децата, после бил разведен. Според мен жена му не знае, че са разведени, може би на лирическият герой така му се иска. Другото, което не разбирам, защо всички си мислят, че децата им са толкова тъпи. Много е здравословно да живееш с родители, които не се уважават и си имат любовници, ама те децата не ги виждат тия неща, не усещат. И не, не съдя никой. Просто не си подценявайте децата, хора. Като станат на по 14-15 г така им заработва мозъка, че само вреди може да им се нанесат с тези глупости в стил “заради децата”

Общи условия

Активация на акаунт