Сложен любовен казус!!!

  • 8 299
  • 137
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 19 249
Не знам... Да не би в друга тема да е разведен?
Тук е женен проформа

# 91
  • Мнения: 5 482
Не, в тази тема го каза. Разведен бил. После го питахме как хем е женен, хем разведен, но не се появи да обясни.

# 92
  • Мнения: 3 010
Е по същата логика страдалецът-танкист трябва да има топките и почтеността да каже на жена си, че не я обича вече и иска брака да приключи; на децата си, че няма как да остане семейство с майка им, но винаги ще е техен баща; на перфектната жена - че е такава пред нея самата, пред семействата и близките им.
А не да се снишава в позицията на жертва на зли жени, за едната от които седи женен по принуда, а другата му скъсява живота, докато той, клетника, еднички сили му останаха да пусне тема в БГ мама.

Да, Куку, така е - светът щеше да е прекрасно място, ако хората можеха да са по-честни и директни.

# 93
  • Мнения: 5 482
Моля ви, следете информацията! Първият пост не важи вече. По-нататък стана ясно, че е разведен и е предлагал брак на момичето, но то не ще.

# 94
  • Мнения: 3 010
Spiritlight, тогава първият пост е написан некоректно и подвеждащо. Очевидно не съм единствената объркала се. С подобно поведение в стил патологичен лъжец и жертва, момичето добре се е отървало.

# 95
  • Мнения: 2 345
Е, нищо, поговорихме по житейски казус представен с първия пост, обменихме мнения и гледни точки. Пак е нещо.
А относно коректността на този тип теми, няма да коментирам.

# 96
  • Мнения: 975
Като си помисля колко мъже, които са в “процес на развод” са ме сваляли. Винаги едно и също “кофти ми е заради детето, не се разбираме, в процес на развод съм, разделени сме” Благодарна съм, че не съм се хлъзгала и към днешна дата тия жертви още са си с жените, сигурно обаче са си намерили някоя да им се върже на приказките.

# 97
  • Мнения: 19 883
Той обясни, че е разведен, но живеел с жена си заради децата.
А с любовницата искал да си умре, любов му била – умна, красива, перфектна, не се карали за нищо, само скандалче му спретнала, че ѝ казал, че всички жени са красиви по своему. И не ѝ потвърдил, че е по-хубава от жена му. Ем, то ум, то съвършенство, чак да се чуди човек как не я забърсал някой друг перфектен преди танкиста.

# 98
  • Мнения: 672
Авторът е свикнал да налага своите модели. Да му е удобно на него, да се съобразяват с него, да живят всички така, както той пожелае. Живее с жена си и децата си, ама си има и гадже за разтуха и разнообразие. И сега това гадже прояввява един малък, невинен бунт за нещо незначително на пръв поглед. Обаче реално си е много значително. Защото сигналът, който любовницата дава е, ще направиш ли нещо така, че да ми е добре на мен, не само на теб. А отговорът, който получава е - ще правя нещата, както на мен ми харесват, а ти ще продължиш да се съобразяваш с това. Наистина ли тези, които обвиняват любовницата и я определят като лигава и незряла, не разбират подтекста на ситуацията? Мнооого елементарно!
А за какво са й необходими подтекстове? Като не й харесва положението, да му каже - как ще продължаваме, не ми стига това, не ми харесва това положение и т.н. и да решават. Що за детинско - коя е по-хубавата! Даже въпросът не е - държиш ли на мен повече, оценяваш ли ме, ами коя по-хубавата! Все едно момиченце в детската градина - огледалце, я кажи, аз ли съм най-красивата. Не подхожда на 33-годишна ЖЕНА...

# 99
  • Мнения: 3 010
Pr13, добронамерен въпрос: ти винаги ли си била 100% зряла и рационална във всичките си въпроси и реплики към мъжете в живота ти?

# 100
  • Мнения: 672
Не винаги, но на 33 определено малко повече съм била. А и както казах, такъв тип сравнения не са ми хрумвали и мисля, че са безпочвени и безсмислени. И за 33-годишна жена ми се виждат нелепи, айде ако е 20-годишно момиче... Ами това е моето мнение по този въпрос.

# 101
  • София
  • Мнения: 2 846
Скрит текст:
Авторът е свикнал да налага своите модели. Да му е удобно на него, да се съобразяват с него, да живят всички така, както той пожелае. Живее с жена си и децата си, ама си има и гадже за разтуха и разнообразие. И сега това гадже прояввява един малък, невинен бунт за нещо незначително на пръв поглед. Обаче реално си е много значително. Защото сигналът, който любовницата дава е, ще направиш ли нещо така, че да ми е добре на мен, не само на теб. А отговорът, който получава е - ще правя нещата, както на мен ми харесват, а ти ще продължиш да се съобразяваш с това. Наистина ли тези, които обвиняват любовницата и я определят като лигава и незряла, не разбират подтекста на ситуацията? Мнооого елементарно!
А за какво са й необходими подтекстове? Като не й харесва положението, да му каже - как ще продължаваме, не ми стига това, не ми харесва това положение и т.н. и да решават. Що за детинско - коя е по-хубавата! Даже въпросът не е - държиш ли на мен повече, оценяваш ли ме, ами коя по-хубавата! Все едно момиченце в детската градина - огледалце, я кажи, аз ли съм най-красивата. Не подхожда на 33-годишна ЖЕНА...

Ами защото в любовта нещата понякога не са лесни и прости. Защото понякога искаш някой да се сети да направи нещо за теб, а не ти да му казваш. Защото е жена. Защото е несигурна. Защото е кокетка. Защото обича драми. Може да има много  причини. И те не са свързани с възрастта.

# 102
  • Мнения: 672
По-скоро със зрелостта. Така е, но това не е повод да се разделяш чак. Според мен сравненията и изискването да те убеждават, показва проблем с ревност, който ще продължава и в други ситуации.

# 103
  • София
  • Мнения: 10 584
Снощи с милото си говорим по телефона и обсъждаме видна БГ кифла. Очеизвадно по нищо не се доближавам до нея по вид (за акъл да не говорим 🤪). Ми "сипа й доволно с големия черпак", дори да не мисли точно така, дори да виждам разликата между нас, по никой начин нямаше да ми е приятно да го изтъкне на глас.

После се заговорихме за една друга, почти никому неизвестна по други казуси. Каза само Тая с пръст не бих я пипнал.
Е, толкова ми стана кеф!

Абсолютно дебилен отговор си дал на любимата си!

# 104
  • Мнения: 3 010
Е, и аз бих се чувствала несигурна, ако мъжът ми живее с друга жена, че и такава, за която навремето е пожелал да се ожени. Имам дълбоки подозрения, че както авторът не представя ситуацията нито изцяло, нито коректно. Никой не разваля читава връзка заради подобна реплика, колкото и да е неудачна тя.

Общи условия

Активация на акаунт