Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 59

  • 51 569
  • 731
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 949
Антиейдж и хидратиращи 🙂

# 661
  • Мнения: X
Благодаря за отговора за ГР, на няколко места в София на щандовете им го няма този продукт...
Исках да взема измивния гел на Биотен, ми той не става за очи, взех на Агива с розова вода- беше намален в Кауфланд, в тубичка е. От едно ползване усещането ми е много добро- не люти, не дразни очите и изми грима, ще видим дали ще го бъде.

# 662
  • София
  • Мнения: 10 594
Момичета, купих си този шампоан от Елитис, беше на промоция под 3 лв. Днес го пробвах и за теста не сложих нито маска, нито продукт без отмиване и смея да твърдя, че косата ми е супер! (само 1 миене, засега).

Кажете как е като състав и ако някой има наблюдение - да сподели.

Скрит текст:


# 663
  • Мнения: 526
Да не остана и аз без серум с вит Ц  Wink Грабнах една от останалите две бройки.

# 664
  • Мнения: 1 941
Другата седмица в Кауфланд ще бъде намалена мицеларната вода на Здраве.

Доволни ли се от нея?

# 665
  • Мнения: 2 591
Другата седмица в Кауфланд ще бъде намалена мицеларната вода на Здраве.

Доволни ли се от нея?
Пълен отврат. Адско щипене, парене, зачервяване. Използвам я само за леки корекции сред грим. Кожата ми беше като възпалена и протрита. Не става и за очи.

# 666
  • Мнения: 5 723
Аз пък в момента ползвам точно тази мицеларна вода Здраве и нямам проблем с нея.

# 667
  • Мнения: 4 619
Как е като консистенция серумът с вит ц?

# 668
  • Мнения: 15 348
Ами като леко сгъстено прясно мляко е. Joy Белезникав един такъв, леко течен.

# 669
  • Мнения: 4 706
За какво се използва този серум с цитамин С и доволни ли сте? Simple Smile за кожа склонна към засушаване добре ли е?

# 670
  • Мнения: 4 423
Потенциално глупав въпрос - маските за лице на Балеа, напр тази с мляко и мед - едната част от пакетчето за едно ползване ли е? Тоест, на мен ми стигна да намажа три лица с него Joy Хем повторих.
 Всичко ли трябва да сложа на едно, на такъв много дебел слой, или?

# 671
  • софия
  • Мнения: 4 180
Аз го ползвам за два пъти, много ми е дозата за веднъж.

# 672
  • Мнения: 4 423
Дариела,  тоест - за 1.19 лв 1 бр от 2 пакетчета  реално ти стига за 4 пъти?

# 673
  • Мнения: 135
Morella Allan Poe, принципно витамин Ц се използва за избистряне на тена и против стареене, тъй като е антиоксидант и се свързва със свободните радикали, които могат да предизвикат мутации в клетъчното ДНК. Като цяло забележимият ефект при мен, но не от серума на Балеа, ползвам Дъ Ординери, е сияйна кожа с равен тен.
 
Luchia^^^, уж е за едно ползване, винаги съм си го измазвала цялото, но имам и доста голяма тиква, следователно повече лицева площ Grin

# 674
  • софия
  • Мнения: 4 180
Лучия, да.

Общи условия

Активация на акаунт