Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 59

  • 51 451
  • 731
  •   1
Отговори
# 150
  • Deutschland
  • Мнения: 5 421
Обмислям да си взема продукти за коса на Ревлон, не професионални засега, за да редувам с профитата. Някой да е ползвал? Намерих и Tresseme, пише, че са ползвани от професионалисти, ама впредвид цената от 2€, се съмнявам.
Взех си серията на ogx с арган, но косата ми е супер суха след употреба.

# 151
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Някакви отзиви за серията на Bioten  - Hyaluronic Gold? Взех си ги днес и малко подир дъжд качуплка ми е питането.
Аз имам само серума.Лек е,не е силно парфюмиран,но изглажда и напомпва кожата като всички продукти с хиалуронова киселина на Биотен.Даже и за някой с по-мазна кожа ще е добре.

# 152
  • София
  • Мнения: 6 798
Някакви отзиви за серията на Bioten  - Hyaluronic Gold? Взех си ги днес и малко подир дъжд качуплка ми е питането.
Аз имам само серума.Лек е,не е силно парфюмиран,но изглажда и напомпва кожата като всички продукти с хиалуронова киселина на Биотен.Даже и за някой с по-мазна кожа ще е добре.
Благодаря ти, мазна е моята. Преди малко се намазах, на мен ми се стори парфюмиран доста, но пък хубаво мирише.

# 153
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Колагеновият(поне старият) е доста по-силно парфюмиран.

# 154
  • Мнения: 5 832
Отидох да търся маската за очи на Шабенс и серума на Марион с колаген в Лили. Нямаха нищо на Марион, маската е в друга опаковка, нея я взех. Трябва ми серум. Имате ли наблюдения върху тези?
Скрит текст:


# 155
  • Мнения: 15 317
Обсъждани са многократно. Ревюел прилични. Биотен - форумски любимец. Делия - много малко количество/висока цена, мненията са от силно положителни до негативни, от вълшебни до нищоправещи.

# 156
  • София
  • Мнения: 11 489
И аз в момента съм с дневния Биотен мултиколаген. Гъстичък е в сравнение с Ейдж Специалиста на Лореал (дневния), но пък изненадващо не ми мазнее и попива добре. Доволна съм. А съм с мазна кожа по принцип.
Преди това ползвах дневния Ейдж Специалист и го похвалих и него. Избистри ми се тена. Абе от много години не бях ползвала кремове от този ценови клас, направо съм изненадана приятно.

# 157
  • Мнения: 5 832
Обсъждани са многократно. Ревюел прилични. Биотен - форумски любимец. Делия - много малко количество/висока цена, мненията са от силно положителни до негативни, от вълшебни до нищоправещи.
Бях се засилила към Биотен, но вече не купувам нищо преди да чуя отзиви тук.Smile
Можеш ли да направиш съпоставка между Биотен и колагеновия на Марион? Ако са на едно ниво, да не обикалям като будала да търся Марион.

# 158
  • Мнения: 15 317
Ами аз харесвам и двата, но Биотен са по силно ароматизирани, ако не ти пречи аромата грабвай Биотен. Хубав е определено. Ох, и Марион са хубави. С една дума, който и да вземеш, няма да съжаляваш, но имай предвид аромата, който при Биотен е силен, по думи на съфорумки, на мен не ми е, та не съм голям критерий по отношение на ароматизирана козметика.

Последна редакция: пн, 27 яну 2020, 15:19 от Джаста Праста

# 159
  • Мнения: 1 679
Хиалуроновия на Делия е много хубав, но се ползва само вечер.  Иначе в Лили има серуми на Марион, не знам защо е нямало в конкретния обект.

# 160
  • София
  • Мнения: 6 258
Някакви отзиви за серията на Bioten  - Hyaluronic Gold? Взех си ги днес и малко подир дъжд качуплка ми е питането.
Взех серума и околочния, бях се засилила за цялата серия, но състава на кремовете е безкраен и ме домързя да го чета и анализирам Joy Серума ми е парфюмиран, мирише ми на нещо за пране - прах, омекотител. Слабичък е, аз нанасям Бъфет на ТО , после него, после крем,  после слънцезащита, която също е по- мазничка и така като комбинация е ок.
Околочния ми допада за дневен, не ми е недостатъчно плътен и подхранващ за нощен, но за мен повечето кремове за околочния контур са ми такива, затова и никога не ги ползвам самостоятелно.
Продължавам да си търся плътен и мазен такъв.

# 161
  • Мнения: 5 832
Ами аз харесвам и двата, но Биотен са по силно ароматизирани, ако не ти пречи аромата грабвай Биотен. Хубав е определено. Ох, и Марион са хубави. С една дума, който и да вземеш, няма да съжаляваш, но имай предвид аромата, който при Биотен е силен, по думи на съфорумки, на мен не ми е, та не съм голям критерий по отношение на ароматизирана козметика.
Освен да ги взема и двата и да не  се мъча.Smile
Сега съм с един на Виктория с охлюви и е пълна боза. Може просто да не е моят продукт.

# 162
  • Мнения: 576
Здравейте,може ли да ми препоръчате по-евтин аналог на ето този продукт за коса - Ми аманте,Много съм доволна ,купувам го няколко пъти вече,но сега искам да взема нещо по евтино..



 Елсев има два продукта ,дали са подобни?



и този



и ако да,кой от двата Yum Yum Yum

Благодаря!

# 163
  • * Under the stars *
  • Мнения: 408
Скрит текст:
За проблемна акнеична кожа, без значение от възрастта - La Roche Posay Effaclar серията. Не мога да нахаваля Effaclar K+. Duo ми идва много силно, май е по-скоро за тийнейджърите.
На 35г съм и пак си го ползвам всеки втори ден. Чувствителните кожи са си чувствителни. Моята, колкото и хубав да е друг крем, трябва да я поддържам с Ефаклар К-то, за да не се обрина.
Скрит текст:

Подходящ ли е за по - суха кожа ? Че съм в търсене на крем  . Нещо й стана на моята . По принцип е нормална , единствено след баня я усещах по - суха , но сега ... Дали заради времето или нещо друго стана ужасно суха по брадичката , около устата и носа , получават ми се люспи чак . Плескам по една шепа крем , пробвах няколко различни и няма и няма , бели се и това е . Какво да й мажа отгоре ? Дали някой серум да не пробвам , подходящи ли са за сухи кожи ? Досега не съм използвала .

# 164
  • Мнения: 1 679
Задължително трябва да е нещо с хиалуронова киселина според мен.

Общи условия

Активация на акаунт