Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 59

  • 51 631
  • 731
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 6 395
Аз моите ги редя на кърпа сами да си изсъхнат и да си заемат форма. Преди ги миех с бебешки шампоан, но вече повече от година карам със сапун Сейфгард и нищо им няма. Почиства супер, защото бебешкия шампоан не се справяше добре с тези за фдт, бронзър и т.н.

# 136
  • Мнения: 15 356
Аз ги мия с измивна пяна,в момента имам Нивеа и четки и блендерчето с нея измивам.
Благодаря за съветите,понамокрих ги малко,оформих с пръсти и си върнаха първоначалната форма.Бях ги прежалила,понеже едната не помня от кога е даже,другата е същата,купувана миналата година за 7лв.Ама нали ви казвам,куча марка.Просто няма да ги суша със сешоар вече.

# 137
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 725
Моите ги мия със сапун против петна на Криспа или един друг немски. Оставям ги леко под наклон. Сешоара ги разрошва и може да размекне лепилото. Същото важи и за сушенето на радиатор според мен, но не съм го правила.

# 138
  • София
  • Мнения: 1 434
Купих цялата серия когато излезна. Шампоанът и балсамът ги изхвърлих до половината, защото се усетих, че косата ми страшно се изсуши, започна да се връзва и къса по краищата. И в друга тема ги обсъждахме и имаше доста недоволни, а не е да не съм използвала десетки пъти Елсев. Балсамчето без отмиване сякаш е по-добре, но и него разкарах. Като цяло не препоръчвам.

# 139
  • Мнения: 1 376
Аз съм завършила профил Изобразително изкуство в гимназията и оня ден се чудих тъкмо дали стават за гримиране художническите четки, че имам бая.

# 140
  • Мнения: X
Гримьор съм вече  почти три години (без няколко месеца) и понякога вечер мия толкова четки, че се радвам повече ако мия чинии. Лично аз ги мия със сапун “Бочко” , най-любим ми е със смрадлика. Сапуна “отблъсква” водата и съхнат адски лесно. Ползвала съм доста различни препарати/сапуни специално за почистване и не съм оставала очарована от тях. Само този сапун , успява да изкара всичко. След като съм ги измила, те са си мокри, капе си вода от тях. Аз я попивам в хавлия , имам една мъничка и я ползвам само за това. След като попия водата , разтърквам в хавлията косъмчетата и се старая да следвам формата на четката, така помагам на четката да исъхне и попивам излишната вода. Слагам да съхнат на “ръба” на шкафа , като оставям косъмчетата да висят извън мястото на което са поставени четките. Така запазват формата си и се запазват “пухкави”. Това е “моя” начин, който работи за мен, надявам се да помогна на някой и да не объркам с “обяснения”. До сега съм нямала разлепена, прецакана и повредена четка. Но никога не е късно😅

# 141
  • Мнения: 112
Мм страхотна темичка!!! Имам нужда от помощ. Търся си крем за лице. Може и да не е много нискобюджетен. Проблема е, че от повечето кремове за лице ми излизат пъпки. Иначе съм със смесена кожа към суха. Много ще се радвам, ако някоя е имала такъв проблем и е намерила подходящ крем. Simple Smile
Забравих да спомена - на 28 съм

# 142
  • Пеликания
  • Мнения: 2 492
Дневен или нощен? За по-дълбока хидратация или просто ежедневен крем? Със SPF фактор ли да е?

# 143
  • Мнения: 151
Интимният гел е английски,купих го днес от superdrug,цената му е около 5  паунда,води се медицински,за всекидневна употреба,използвах го вече,харесва ми.Не знам дали се продава в България,нямам идея.Ако пазарувате онлайн от Superdrug с посредник може да си го вземете,предпоръчвам.
Ееее, жалко! Тъкмо си помислих, че вече ги продават и в България 😟 Много харесвам коремчето на Vagisil. Продават се на много места, между другото.

# 144
  • Мнения: 112
Добър вариянт на българския пазар е интимната пяна Гинексид. Също е мидицинска. Аз съм доволна от нея. Струва около 15-18лв. И стига за около 3 месеца. Simple Smile

# 145
  • София
  • Мнения: 6 395
Мм страхотна темичка!!! Имам нужда от помощ. Търся си крем за лице. Може и да не е много нискобюджетен. Проблема е, че от повечето кремове за лице ми излизат пъпки. Иначе съм със смесена кожа към суха. Много ще се радвам, ако някоя е имала такъв проблем и е намерила подходящ крем. Simple Smile
Забравих да спомена - на 28 съм
Нямам конкретна препоръка на крем, но ще дам един съвет. Намери в интернет съставките на кремовете, от които ти излизат пъпки и открии общите.
Аз например се обривам от алое, от кокосово масло/вода. И като цяло от масла, понасят ми сквалан, шипково, кафеено и май само за тези съм сигурна, че са ми ок.
Просто избирай продукти с по-изчистен и беден състав, за да хванеш кое не ти понася. Търси тестери, доколкото е възможно.

# 146
  • Мнения: 1 376
Добър вариянт на българския пазар е интимната пяна Гинексид. Също е мидицинска. Аз съм доволна от нея. Струва около 15-18лв. И стига за около 3 месеца. Simple Smile
Да, аз я ползвам
Ако излизат пъпки, препоръчвам серуми. И аз по-тежки кремове не понасям

# 147
  • Мнения: 1 514
За проблемна акнеична кожа, без значение от възрастта - La Roche Posay Effaclar серията. Не мога да нахаваля Effaclar K+. Duo ми идва много силно, май е по-скоро за тийнейджърите.
На 35г съм и пак си го ползвам всеки втори ден. Чувствителните кожи са си чувствителни. Моята, колкото и хубав да е друг крем, трябва да я поддържам с Ефаклар К-то, за да не се обрина.
Скрит текст:

# 148
  • София
  • Мнения: 6 807
Някакви отзиви за серията на Bioten  - Hyaluronic Gold? Взех си ги днес и малко подир дъжд качуплка ми е питането.

# 149
  • Мнения: 1 696
И hyaluronic 3D и hyaluronic gold са хвалени тук, за сега не съм видяла някой да се оплаче от тях. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт