ОКТОМВРИйчето е упорито и инато, пази всичко свое като злато - Тема 17

  • 33 876
  • 218
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 18 700
Бива при нас.Ходи един път седмично на ясла и това е.Говори с изречения.Всичко е не и не може.Крещи като луда,тропа,катери се и расте ,гони 1м.височина вече.

# 31
  • Мнения: 18 448
И ние сме добре. Във фаза да махаме биберона сме и е по-тегаво заспиването. Официалната версия е, че ги е прибрала феята на бибчовците, за да ги даде на малките бебета. На втория ден започна да се пазари да ходим да купим. Joy Отделно доскоро беше в ревлив период, който поне отшумява.

# 32
  • Мнения: 833
Подготвяме се за градина от следващия месец, уж изявява вече желание. Все ми говори на тази тема. Макар, че и на бабин дом не й е зле. Но поне ще се среща с деца, ще общува със себеподобни, което виждам, че й липсва. Много обича бебето, а и то й отвръща подобаващо.
Взе първи уроци по ски, очарована е. Язди и понита, много обича животните.

# 33
  • Мнения: 35 110
Това за срещата със себеподобните се оказа нож с две остриета... Моето дете прихвана толкова кофти неща от другите деца, че в чудо се видях. То не бе хапане, плюене, удряне. Спокойното ми дете стана нещо страшно за няколко месеца...

# 34
  • Мнения: 833
Хаха, в нашия случай може и да е за добро. Тя не е от спокойните деца. Но напоследък като се прибере имам чувството, че ми говори някоя стара баба. Прихванала е интонацията, изразите, диалекта, абе всичко което ме дразни у баба й... Ако ме разбирате какво имам предвид...

# 35
  • София
  • Мнения: 18 700
Бибата скоро няма да я махне,за пишкането казва от време на време като и е кеф обаче.

Хитруш,как е разбойника?

# 36
  • Мнения: 833
Малкият е такъв разкош! Нищо общо със сестра си. Папка, спинка и само се смее. Много обича да му обръщат внимание.

Последна редакция: пт, 13 мар 2020, 08:30 от Hitrushana

# 37
  • София
  • Мнения: 18 700
Бонбони,живи и здрави да са ви!:heart:

# 38
  • Мнения: 18 448
Да разбирам, че от четвърти опит има шанс да ти се падне хрисимо дете. Joy

# 39
  • София
  • Мнения: 685
Страхотни са, много си приличат, а каката изглежда много голяма, браво!
Малкият си изгриза едната биба, а другата е с няколко дупки, но я премята в уста нощно време, а скъсаната в ръка. Ходи на ясла, но май пак се задава хрема, омръзна ми Confused Родителите от вчера не се допускат вътре, само до външната врата, сборна група са и много малко деца.
Крис, притеснявам се,защото на летището има голямо струпване на хора, когато ги чекирам са ми на метър разстояние-всякакви националности, вкл.и китайци и само се шашкам хаха

# 40
  • Мнения: 35 110
Нас никога не са ни допускали до яслата. Само до шкафчетата , после влизат през една врата. Нищо не знам за яслата. Нито къде яде, къде спи, къде играе. Той нищо не разказва. Добре, ще друго дете от неговата група е по- разговорливо. От нея разбрах, че някакво ударило моето дете.
Когато са на сборни групи не го пускам .

# 41
  • София
  • Мнения: 18 700
Аз купувам биба всяка  седмица,къса ги на две тотално.
Идва и казва,биба къса,мама купи Ени нова.

Последна редакция: ср, 11 мар 2020, 21:26 от midnightStar

# 42
  • Мнения: 833
Хаха, ами не! И второто беше бебе еднорог, но само беше... Сега е нахакана и неразбрана тийнейджърка. А най-голямата беше дивак като малката, но сега е хрисимо и добро “дете”, на 21 г. Сменят си характера по някое време, защо и как не мога да кажа. Само знам, че няма гаранции за нищо.
Елени, виждам, че много е пораснала, на мама е душицата май?!?
Момичета дайте да видим малчуганите, много време мина...

# 43
# 44
  • Мнения: 411
Много яко ,качвайте снимки ,мале колко са пораснали,моя си е един мъник...Иначе няма биба, махна я на 16 август(просто не я поиска за сън и на другия ден я искаше ,но не е било драма) ,помня защото се бяхме зарекли от 19 да я махаме Wink Имам успех и с памперса ,лошото е че много рядко казва ,но не се напуква вече или е много рядко,пуска малко и казва има ако ...Обаче успех само за пишкането имаме.Даже махнах к вечерния памперс ,два дена ми се стори празен памперса ,викам му ти пикаш ли ...той не и му каза,че вече няма да му слагам и така.За сега няколко дни е ок,ще видим натам.

PeacockLove, радвам се ,че при малкия е минало за ден ,да ти минава и на теб бързо.
Midnight ,каква голяма госпожица си имаш,страхотна е Simple Smile
Хитрушке ,многоо си приличат дечицата . Казваш много са различни ,поне сега ти е по спокойно нали Simple Smile ще кажеш като малката тръгне на детска как ще е и там.
Попи недей така...от 4 път...ако е така ,аз се отказвам на 1-вото Wink(шегувам се ,добричък ни е ,но ми взе здравето с неговото злоядство ,почти всеки ден ми се реве)
AleksandraT , радвам се ,че сте добре . Влизаш преобличаш се ..хвърляш дрехите за пране ,къпане или дезинфектант и така. Ще отмине. Предполагам какво ти е ,въпреки,че няма как да се поставя на твоето място ,страшно е .Аз все се надявам да преувеличават .Но съм голямо бъзе.

Общи условия

Активация на акаунт