Между двама

  • 6 446
  • 145
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 30
Въпроса е , че аз съм на 21 години и като чели още незнам какво искам . За сега търся забавление . При план А ми липсваше малко внимание защото беше от друг град и се виждахме 3 дена в седмицата , от друга страна ми беше добре защото имах свободно време . План Б ми обръща много внимание но си мисля , че и той ще изневери защото се запознахме в такава ситуация и му нямам още доверие пък и е трудно като свикнеш с някои . Най лошото е , че много се обърках от цялата ситуация защото в началото беше много заплетено план А се виждаше с мен и негова бивша но се грижеше материално за мен през това време . Докато аз се виждах с план Б и с план А от лятото . А план Б беше обвързан и се криеше от неговата вече бивша приятелка . Та с план Б се криехме като идиоти хотели , квартири и така и имаше много тръпка .Сега живеем в тях но той ми се струва малко скучен все в тях да си седим което писва в едно време а план А винаги ме водеше по заведения и така а и двамата са ревниви .

# 31
  • Мнения: 41
Очевидно и с двамата няма как да се получат някакви сериозни отношения. Аз се обърках кой на кого изневерява, май всеки на всеки..
Просто помисли ти какво търсиш в момента от една връзка - обвързване, забавление, пари?

# 32
  • София
  • Мнения: 35 098
В този тюрлюгювеч на отношения, пари и полово предавани болести, аз не виждам бъдеще.
Авторке, малка си, бий шутове и на двамата (и пусни скапаните пари) и поеми отговорност за себе си. Учи, работи, расти. Това е опит и го приеми като такъв - как да бъда честна първо със себе си.

# 33
  • Мнения: 30
И вие сте прави , със сигурност мисля , че и двамата явно не са за мен . Сега сигурно ще си дам още малко време с новия пък ако не стане , не стане все пак мисля да му дам шанс. Пък ще видим не мисля , че единия или другия в крайна сметка ме обичат истински с оглед на ситуацията .

# 34
  • Мнения: 11 621
Не, не се отказвай! Та ти почти имаш собствен бизнес, но не си го осъзнала! Само на 21, а колко чувствено-практична.....   Ако си направиш бизнес стратегия, големи кинти могат да паднат.

# 35
  • Мнения: 4 303
Ех, тези златотърсачки!

# 36
  • Мнения: 7 914
Малинка, евтино се продаваш.

# 37
  • Мнения: 410
👀
Много бих искала тази и подобни теми да са пързалки.
Авторке на 21год. си , имаш толкова пред себе си и си прекалено малка да търсиш на хляба мекото.Зарежи и двамата и започни да работиш върху себе си , учи , работи.След време е напълно възможно сама да си позволяваш всичките позитиви от план А , при него ако отпаднат парите , не смятам , че ще ти е все още такава тръпка...

# 38
  • Мнения: 715
Зарежи план А. План Б колкото и да е смотан и безпаричен, няма как да ти навреди толкова, дори и да ти изневери, няма да е края на света. Пази се от мъже 20 години по-големи от теб. Този си е купувал младост и свежост срещу евтини парцалки и екскурзии. Не си готова за деца, а пък План А напира и може да те изманипулира за дете. Кюткай си там с момчето на твоята възраст. И не чакай той да ти прави интересното. Учи, работи и няма да ти е скучно.

# 39
  • Мнения: X
План А е дрЪт пергишин, явно каращ и кризата на средната възраст. Той няма да спре да кръшка, дори най - вероятно ще почне да сменя "трофеите" още по - често... А теб те иска, понеже го раздаваш гадже тип Балама, да му родиш 1-2 деца, сакън да не се затрият "скъпоценните" му гени.

# 40
  • Мнения: 30
Прави сте план Б също има възможности , но според мен му трябва малко време защото и той още ми няма доверие . Нормално е в началото , страх ме е само да не ме лъже но засега мисля че е добре .Иначе и с него пътуваме , но по рядко .

# 41
  • Мнения: 3 726
Търси си някой, който не ревнува. Тия и двамата прекаляват.

# 42
  • Мнения: 11 621
Ами ти не си за вярване, прав е човекът. А ти да лъжеш не те ли е страх? Изобщо как си го представяш този живот? Имаш ли мечти, как се виждаш след 10 години?

# 43
  • София
  • Мнения: 35 098
Липсва ми сиренината мъдрост в тая тема....

# 44
  • Мнения: 30
Да аз уча в университет , отделно се занимавам и с други неща.Винаги съм гледала да съм по-самостоятелно пък и родителите ми помагат . Мисля си сега , че просто този човек ме манипулираше с материални неща за да ме задържи и накара да се преместя при него ( той е от по малък град , но има и апартамент в моя град ) обичаше ме по негов начин , но искаше сериозни отношение пък от 3 години връзка последната излизаше с бивша . Беже ми взел и скъп автомобил които си взе естествено като се разделихме пък беше зел и на нея . След като се разделихме той се събра с нея , но ми звънеше да реве по тел че съм му липсвала и как правил всичко за мен , тя разбра изпокараха се и сега той ми каза , че няма да е с нея.

Общи условия

Активация на акаунт