КАУФЛАНД - тема 40

  • 57 256
  • 767
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 966
Здравейте, някой има ли отзиви за инхалатора, който ще бъде на промоция?

# 121
  • Мнения: 4 841
Нар има, но на нищо не прилича. А децата ми, не знам за добро или лошо, се изхранват основно на плодове и зеленчуци.

# 122
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 818
Лошото е, че наистина не се знае и в плодовете и в зеленчуците какво са вкарали. Аз също ги обичам, но ги ям с ясното съзнание, че ми е вкусно, но не вярвам да ми е здравословно.

# 123
  • Мнения: 5 014
На коя страница е сиренето в тенекия?

# 124
  • Мнения: 1 099
Здравейте! Харесвам Кауфланд и много се радвам на откриването на новия им магазин във Варна, защото ще ми е сравнително близо. Не успях да отида на 23-ти, но сигурно е било лудница. Минах набързо вчера и ми се стори супер - много голям и добре зареден/ подреден, но имаше много хора и ще ходя отново утре през деня. Ще разгледам повече.

От новия каталог набелязах комплекта тави и инфрачервената лампа. Някой ползвал ли е такава, дори и на друга марка. Искам да взема за майка ми, тъй като има сериозни проблеми със ставите (износване). Поне да я облекчава...

# 125
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 818
На коя страница е сиренето в тенекия?

Ако питаш за сирене "Елена", в нашата брошура е на 4-та страница. (под шпековите салами)
Интересното е, че в електронната брошура го няма. Там са сложили луканка или суджук на Тандем.
Остава и да е печатна грешка.  Frowning1

# 126
  • Мнения: 1 148
В бургаската брошура има Елена, но не метална кутия.

# 127
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Нар има, но на нищо не прилича. А децата ми, не знам за добро или лошо, се изхранват основно на плодове и зеленчуци.
Агнес, хубав нар има в Билла, но си нямате Билла в Дружбите.
Днес след обяд отидох за чушки Сиврия, но бяха останали само "некръстени" така да се каже. Всичко беше изобрано. Яд ме е, че вчера не взех повече.

# 128
  • Мнения: 4 841
Мерси, Вики. Ще мина днес през охлюва след работа. Там поне има къде да паркирам, че Била хич не мислят за мобилноста на клиентите си.

# 129
  • Мнения: 784
Егати фалшивата тоалетна хартия на Милде където взехме , не стига че тънка,  все едно влажна ами и дори не пише Милде на нея Grinning

# 130
  • Мнения: 3 961
В бургаската брошура има Елена, но не метална кутия.

Има, но е овче сирене.

Ако питаш за сирене "Елена", в нашата брошура е на 4-та страница.

Малката разфасовка ли? При нас държеше цена 4,99 откакто бяха я пуснали в брошурата преди не знам колко време.

# 131
  • Мнения: 20 172
То има нова тема, аз със тази нова версия ви загубих.
Мерси за брошурата.
В понеделник ще заредя авокадо.
Лъки, пробвала ли си го, хубаво ли е като лидълското?
Да похваля касеролата на Брио, която си купих. Днес за първи път я ползвах - няма загаряне при готвене, бързо и лесно измиване. Съжалявам, че не си купих и тенджера от тази марка.
Аз си купих резервна тавичка от по-големите с грапавото покритие, сега съжалявам, че не взех резерва и от по-малките. Старите не са мръднали, но понеже са много хубави и рядко ги намаляват, та да си имам. 😸

Последна редакция: пн, 27 яну 2020, 09:26 от Lemy

# 132
  • Мнения: 25 757
Купувала съм мрежа авокадо от К, доволна съм. Сега ще видим какво са заредили.

# 133
  • Мнения: 54 467
Аз Лидл-ско не съм купувала, но от това на К съм била доволна винаги.

# 134
  • Мнения: 20 172
Само от лидълското в мрежа сме били винаги доволни, от другите магазини които са по 1 бройка, много пъти се е случвало или да е гадно или да не узрее или нищо.

Общи условия

Активация на акаунт