КАУФЛАНД - тема 40

  • 56 975
  • 767
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 18 993
Прави ми впечатление, че този сезон маслините и зехтините поевтиняха. Поне по промоции са на по-ниска цена. Едва ли им правят по-големи намаления. Явно реколтата е била добра.
Същото се отнася и за кафето. И то е по-евтино. Или поне Лаваца-та.

Или просто цените се нормализират, в Италия зехтините са по 5-6 евро без промоция....

# 2
  • Варна
  • Мнения: 10 782
Добро утро с новия ми грил тиган в действие! Който не си е купил, може само да съжалява Stuck Out Tongue Winking Eye

# 3
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 770
Купих си аз тиган, но все още стои с етикета.
Киса, ММ пита освен филийките от франзела в средата какво си опекла.

# 4
  • Мнения: 35 069
Аз днес ако преборя мързела ще сефтосам тигана за палачинки

# 5
  • Мнения: 54 061
Възползвах се от бързата каса.
Нямаше такива с много покупки, похвално.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 10 782
Купих си аз тиган, но все още стои с етикета.
Киса, ММ пита освен филийките от франзела в средата какво си опекла.

Остана ми смес от филийките (яйца+ прясно мляко), та направих нещо като яйчена палачинка. Grinning

# 7
  • София
  • Мнения: 4 052
Hrisi, помоли в модераторската тема да заключат старата кауфландска, защото още се пише в нея.
Пожелавам си в тази тема да имам по-малко поводи за мрънкане. Генерално К ми е най-удобният и предпочитан магазин.
Киса, огладнях. Joy

# 8
  • Мнения: 35 069
Възползвах се от бързата каса.
Нямаше такива с много покупки, похвално.
Много е удобна. Поздравявам за решението им!
Аз бях с 4 неща днес. Минах много бързо

# 9
  • Варна
  • Мнения: 10 782
И пърленки на грил тигана направих. Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 933
Аз пък с моя късмет пак ще мия за без пари Stuck Out Tongue Winking Eye
Вече втора година не съм купувала на редовна цена таблетки. Имаше обаче само 3 кутии останали. Видях и един друг модел, но цената не ми хареса, та ще ги дебна и тях.

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 869
Къде ги намирате тия ефтинии?
Аз въобще даже не съм забелязала в нашия Кауфланд да има на такива цени продукти.

# 12
  • Мнения: 4 841
Таблетки и аз имам за година напред. При нас има само финиш преоценени, но никак не са намалени. Последният път като бяха с хубаво намаление стоях и гледах и не взех, щото съм заредена яко.
Иначе и аз вече нищо намалено не хващам. Като успея да стигна до магазина, всичко е обрано.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 40 599
Къде ги намирате тия ефтинии?
Аз въобще даже не съм забелязала в нашия Кауфланд да има на такива цени продукти.
и аз все се чудя... Simple Smile ама и аз рядко ходя, де.

# 14
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 770
При нас имаше намалени детски халати на 5 лв. от този вид:
Скрит текст:
, детски спален чувал от 12.99 лв. също бе намален, но не помня на колко, блузки с дълъг ръкав по 2 бр., бебешки бодита - 2 бр., дамски чехли, батерии Сони - 4 бр., дамски и мъжки тениски от серията "Междузвездни войни" по 5 лв. - това без червен етикет.

С червения етикет леко се излагат, защото понякога така слагат цените, че промоционалната цена на продукт с червен етикет, е по-ниска.

Общи условия

Активация на акаунт