Кой пол гледа по-практично на връзката - жените или мъжете?

  • 8 758
  • 421
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 35 101
Хората, които са скачени съдове дългогодишно, според мен са обезличени в своя АЗ. Няма индивидуалност, допълват се с другата личност. Което не е лошо, просто не е моето.

# 361
  • Мнения: X
Хората, които са скачени съдове дългогодишно, според мен са обезличени в своя АЗ. Няма индивидуалност, допълват се с другата личност. Което не е лошо, просто не е моето.
Лошо е, нямат идентичност. И ако се случи нещо с единия, другия се предава.

# 362
  • Мнения: 2 857
Дай направо да се развеждат, викам аз, че да си спасят и малкото останала идентичност!
Ама ха ! Безличници такива!
Smile

# 363
  • София
  • Мнения: 35 101
Защо да се развеждат? Нека си живеят, ама да дишаш редом с другия ми е прекалено.
Не може да харесваш всичко, което харесва другия. Да, може да се припокриват интересите, ама на 100 процента ли?

# 364
  • Мнения: 13 809
Да не от второ лице ще пиша по повода от първо. От 29 години се познаваме със съпруга ми и от 28 сме заедно и сме от тези дето са скачени съдове. Мъжът ми работи  от  вкъщи почти 20 години  а аз  съм от близо 15 години вече домакиня. 24 часа сме заедно буквално. Не смятам че сме се обезличили . Имаме нормални караници после сдобряване като всяко семейство. Май сдобряванията стават  по- лесно понеже как да се сърдиш на човек дето е с теб  в стаята. Говорите изяснявате и напред. Наистина правим всичко заедно. Освен фирмени партита и срещи на класа на съпруга ми - там не ходя. И когато съм на кафе с приятелки той не е с мен. На мен ми е ок. Горе долу това правим отделно.  Понякога като съм уморена му казвам - излезте с децата без мен. Излизат но казват че не им е същото. И аз като като съм без тях ми е чоглаво. Но може би причината да сме такива е защото първо сме такива хора и второ сме заедно от много млади.

Последна редакция: сб, 25 яну 2020, 23:44 от _re_ge

# 365
  • Мнения: 6 150
Не може да харесваш всичко, което харесва другия.
Може, с обезличаване.
Мене например на риба дори с дупка между очите не може да ме завлачи. А пък на танци .. изпотрябвал ми е, дървото му с дърво, при положение че ще има хубави танцьорчета.
Прав си, Дидояне, предава се.

# 366
  • София
  • Мнения: 35 101
Не, това не е харесване, това е заставяне.
Аз на риба не бих отишла,освен, ако не е на някое привлекателно място и бих могла да се пека и да плувам.
Не бих заставила и партньор да харесва разнородните ми интереси. Занимавам се се с много неща, да го влача с мен би било ужасно. Просто, защото искам да видя и разговарям с други хора. Да ми крепи г*за - айде, няма нужда.

# 367
  • Мнения: 2 857
....
Аз на риба не бих отишла,освен, ако не е на някое привлекателно място и бих могла да се пека и да плувам.
...

Подсети ме, че жена ми веднъж идва с мен за риба с тази цел. Но понеже бяхме в около 4:30 на язовира, си поспа в колата още 5 часа, после се пече и чете книга 2-3 часа, а накрая издивя и към 12  ми вика: "Олеее, голяма скука! Няма ли да си тръгваме?"  
А аз : "Чакай де, тъкмо дойдохме и ти вече искаш да тръгваме!" Smiley
Познай дали е изявила втори път желание!

Иначе ѝ направих снимка на рибарската ми платформа с въдица в ръка

# 368
  • Мнения: X
Хич не се оплаквай - дал си си задника, ще търпиш 😁😁😁

# 369
  • София
  • Мнения: 35 101
Е, язовир! Левълите Допел, левълите....
Хората ловят риба в морета, океани...

# 370
  • Мнения: 2 857
15 години, Горджъс, 15 години!  Били сме и млади с висок левъл, но ниски възможности.ц

# 371
  • BG
  • Мнения: 2 173
Е, язовир! Левълите Допел, левълите....
Хората ловят риба в морета, океани...
Даже в кап Кук...

# 372
  • София
  • Мнения: 35 101
Ми, прилъжи я сега. Покажи й хубавата страна на риболова Grinning
Всички сме били безпарични и щастливи, обаче.

Е, язовир! Левълите Допел, левълите....
Хората ловят риба в морета, океани...
Даже в кап Кук...
То, па голямото изживяване. Тия хора са ми  - тц, тц,тц

# 373
  • Мнения: 2 857
Тази година се каним.
И миналата се каним
И по-миналата ....

# 374
  • BG
  • Мнения: 2 173
Ми, прилъжи я сега. Покажи й хубавата страна на риболова Grinning
Всички сме били безпарични и щастливи, обаче.

Е, язовир! Левълите Допел, левълите....
Хората ловят риба в морета, океани...
Даже в кап Кук...
То, па голямото изживяване. Тия хора са ми  - тц, тц,тц
Ми, гледам че някой тук го имат за квалитетно място... Ти да видиш.

Общи условия

Активация на акаунт