Кой пол гледа по-практично на връзката - жените или мъжете?

  • 8 716
  • 421
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 2 857
Хич не се оплаквай - дал си си задника, ще търпиш 😁😁😁

Знаех си аз, че само предника беше по-добрия вариант, ама а де ...

# 376
  • София
  • Мнения: 34 933
Тази година се каним.
И миналата се каним
И по-миналата ....
Да не съм подстрекател, ама по темата - бъди практик.
Дърпаш я и казваш- ела сега да обсъдим, да изберем, да пуснем отпуски и да платим капаро.
После снимки!

# 377
  • Мнения: 7 869
Сега се сетих, че мъж (с който бях) ми е подарявал въдица и риболовен билет. Интересното е, че той не беше рибар и нямаше билет, а и аз не съм била запалена по риболова. Joy Не знам, това някакъв практичен изблик ли е бил?

# 378
  • BG
  • Мнения: 2 173
Не, объркал се е нещо. Радвай се, че не бил ловджия.

# 379
  • Мнения: 7 869
Не, объркал се е нещо. Радвай се, че не бил ловджия.
Ами всъщност беше ловджия, да. Flushed

# 380
  • BG
  • Мнения: 2 173
Значи е имал. А, калашниците къде ги държиш - при въдицата ли?
А бе, те това е бил практичен мъж, но недооценен...

# 381
  • София
  • Мнения: 34 933
Зъбния душ е практечен подарък. Риболовен билет е отбиване на номера.

# 382
  • Paris, France
  • Мнения: 13 878
Но за да сме съвсем честни, в повечето случаи всички ние си вярваме, че не е бил в нас проблема.
Вярно си е. Но мога да ти кажа и на мен каква ми е била кривината съвсем честно.

Стига с тия кривини! Никой не може да е винаги прав и всеки греши. Нещо, което е нищо за един е фатално за друг. Трябва да спреш да си търсиш кусури и да излизаш да се забавляваш.

Трябва да ми дадеш адреса на мяу бара за да идем с децата. Тук си имаме Le café des chats - котешко кафене. Няма вход, безплатно е, котетата не са за осиновяване, а са си на заведението, седят и лежат по диваните и спят по гредите над главите на хората, ходят по пианото, в кенефа влизат, в кухнята, която е долу. Спирката на метрото е Bastille за който желае да го посети. Ако дойдеш ще те заведа. Следобед е пълно с IT-та, които си работят на компютрите, заобиколени от сладки мацки, мърррр. През учебно време няма много хора, но събота и неделя има опашка на улицата и никой не ще да излиза, хаха.

https://lecafedeschats.fr/

# 383
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Най-съмнително ми е как така и 5-те го ревнували абсолютно безпричинно? Това някакъв нов похват за самореклама ли е? Joy
Вики, доста обрани сме дори, бих казала.
Какво чудно има? Simple Smile Повечето са ми изневерявали, като изключим една, която беше 15 години по-малка и друга, с която просто се разбрахме, че не успяваме да се нагодим дълго време и се разделихме като цивилизовани хора. А и още една преди това, която беше туркиня и нейният баща пък заплашваше да ме коли. Grinning Останалите ги хващах "в крачка". А сигурно си чувал(а), че много от хората, които са склонни към изневяра, ревнуват много, защото самите те имат такива помисли и допускат всякакви сценарии към човека до себе си. Simple Smile
 Другата причина е, че когато се разхождаме с моята жена (за съответния период), зяпам не под поличките на другите жени на улицата, а под калниците на колите, по уплътненията на стъклата, по чистачките, по сглобката, огледалата и т.н. Innocent И съответно са ме обвинявали неведнъж, че уж съм се преструвал на много праведен и кой знае какви ли мръснишки помисли съм имал към мацките наоколо. И скандали са ми спрятали на тази тема, защото една жена науми ли си, че един мъж е виновен, нищо не може да я убеди в противното. Smiley
 Аз пък най-якото беше, когато няколко пъти двечки от тях упорито ме караха да гледам красиви жени по улицата, че да се успокоят, "че и аз съм като другите мъже". Ти да видиш... Trollface

Последна редакция: нд, 26 яну 2020, 00:00 от На кака жребчето

# 384
  • Мнения: 7 869
Пиронче, изтърпях съчиненията ти до "моята жена". Като чуя мъж, така да се изказва и спирам да го слушам (чета). Твърде практични ми идат изказванията ти. Аз съм романтична душа. Simple Smile

# 385
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Пиронче, изтърпях съчиненията ти до "моята жена". Като чуя мъж, така да се изказва и спирам да го слушам (чета). Твърде практични ми идат изказванията ти. Аз съм романтична душа. Simple Smile
За теб са съчинения; аз пиша само и единствено 100% факти. Simple Smile Не съм писал "моята приятелка", а "моята жена", тъй като във връзките си винаги подхождам с любов, сериозност и отговорност, а при съвместния живот под един покрив сме били буквално като семейство, с всичките му хубави страни и битовизми. Само дето не сме имали подпис и халки. Simple Smile Затова и не написах "моята съпруга".

# 386
  • София
  • Мнения: 34 933
Що ли аз не се сещам да изневерявам....

# 387
  • Мнения: X
Според мен, полът няма нищо общо, ако и двамата партньори са наясно със себе си...

# 388
  • Мнения: 6 166
Само от това как говори за бившите си и ми призлява, а като добавим и това, че се заяжда с напълно непознати и че винаги той трябва да е прав, да има последната дума, да надприказва жените и направо се чудя що се мъчи да излиза с жени.

(Това, че всичките му бивши са му изневерявали не ме очудва никак. Добре ги разбирам. Това някой да ти соли на главата, да си търси за какво да те вини, да ти натяква и постоянно за припомня: "Преди 5 г помниш ли га яде риба .. Е, аз я платих". Не знам коя няма да си търси друг при тези условия.)

# 389
  • BG
  • Мнения: 2 173
Що ли аз не се сещам да изневерявам....
Нали се изповяда! Сега си праведна душа...Sweat Smile

А иначе серизно по темата - тр'я да се завъртиш около жребчо. Там всички жени изневеряват. Неминуемо е - няма се правиш интересна...

Последна редакция: нд, 26 яну 2020, 09:37 от Tony34Al

Общи условия

Активация на акаунт