Най-гадната зодия за жена! :)

  • 23 939
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Аз предлагам да мобилизираме Близнаците и Водолеите и да ги разквартируваме по домовете.Значи да се падне по един,на семейство.Ако не достига бройката,ще си внесем от някоя не-рискова държава.И без такива-искаме/не искаме...Изобщо няма да ги питаме Stuck Out Tongue Winking Eye Да си носят шегите,закачките и оцветявките.Всички сме се запасили предостатъчно с провизии,така че ще има предоволно и за тях.Само да я разгонят тази скука. Grinning

Последна редакция: ср, 18 мар 2020, 19:47 от Nina_Z

# 706
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 676
Аз съм затворена с бебе Раче, кака му Везнище, баща им Близначко и един нищо неподозиращ котарак, който незнам коя зодия е... Grinning

Аз съм, в случая, тая дето се е паникьосала за последващата криза... Много ме е шубе в какъв свят ще ми порастнат децата Cry
И за съжаление, не съм обнадеждена...

Иначе се опитвам да си вкарам чакрите на мястото им с едни-два гоблена... Предизвиквам се с разни неща... Упражнения правим вечер всички заедно... Уж сме добре.

 Би ми влязъл в употреба някой забавен, неангажиращ разговор с интересни хора...

# 707
  • Мнения: 360
Следя една мацка в инстаграм - yourscorpioprincess. Професионално се занимава с астрология.

Тя казва, че времето е перфектно, за да поработим върху нашата heart chakra. Каквото и да значи това.

Аз скуката вече я боря. Отсяват се отношенията с не толкова добри основи, и се заздравяват добрите приятелства. Работя от вкъщи - поне работа има. Обещала съм си от утре да започна да тренирам и да уча, че и лекциите се трупат. Не е чак толкова зле, може би имаме нужда да се обърнем към себе си и да обикнем това, което сме,  за да станем по - добри.  ❤ Поне сега липсва всичко отвън, което ни разсейва.

Spread love, not a panic!

P.S. Аз съм затворена с майчето - Близнаци. Но, е точно на границата с Рак. Според астроложката ми е рак. Общо взето е едно много бъбриво, ерудирано раче. Някак си успокоява ситуацията.

# 708
  • София
  • Мнения: 17 814
Ох, вие за карантината говорите.
Схванах "бих се затворила" по друг начин.
И се учудих на избора за тройка Joy

Само с друг рак бих се затворила под карантина.  Все едно съм само аз, но имам гласове в главата. Мултиплицирана. И рибите стават- ще бистрим теории, книги и пътешествия.
Със скорпин ще се избием, ако сме затворени. Или ще ме изнасили. С близнаци и стрелец ще изперкам тотално и може и да ги наръгам с тъп предмет само за да млъкнат. С дева ще се натоваря много здраво, като се закритикуваме. С телец и везни ще умра от скука, от овена и козирог няма да има къде да избягам и ще ме боли постоянно глава. С водолей ще ми е странно, като във вакуум.

# 709
  • Мнения: 2 220
Нина, след 1 час ще те боли главата и ще се чудиш защо ти беше Grinning

# 710
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 852
И сама мога да изкарам карантината. Винаги имам с какво да се занимавам. Trollface Пък като искам човешки контакт - всички са на един разговор разстояние.

Но по практични подбуди сме се събрали 2 Рачки, 1 Коза, 1 Лъв и малък Везньо. УжасТ. Едните приемат положението сериозно, спазват хигиена, заредили са храна. Другите зодии с голямото самочувствие са над нещата...

# 711
  • На Марс
  • Мнения: 8 718
в момента мога да говоря с всеки интелигентен и добронамерен човек без значение коя зодия е

тука изгорех Simple Smile

# 712
  • Мнения: 36 004
пънч, с теб ще пием, няма да си говорим Grinning

# 713
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Нина, след 1 час ще те боли главата и ще се чудиш защо ти беше Grinning
Ааа,не,няма да ме боли, Grinning напротив,ще ми е много интересно.Стоя си на позицията.Прегледах пак провизиите,преброих т.х... Stuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking Eye

Последна редакция: ср, 18 мар 2020, 21:11 от Nina_Z

# 714
  • София
  • Мнения: 6 353
Нина, след 1 час ще те боли главата и ще се чудиш защо ти беше Grinning
Мен 3-ти час ме боли глава. Дали е от виното или от това, че вкъщи сме водолей, близнак и две кучета ( едното е лъв, другото не знам). Само се притеснявам за храната, защото в това отношение близнака става телец, ако няма друго за правене - яде. Аз затова намирам занимания, добре че на всичко се връзва и се ентусиазира.

# 715
  • На Марс
  • Мнения: 8 718
пънч, с теб ще пием, няма да си говорим Grinning

внимавай ... покрай хоумофиса наплънех, ще трябва и да ме носиш Simple Smile

# 716
  • Мнения: 11 505
Ако някой иска да си помълчим... Blush

# 717
  • Мнения: 48 003
Ако някой иска да си помълчим... Blush
аз Simple Smile. Рак съм. Едва ли съм много приятна за карантина Simple Smile

# 718
  • Мнения: 6 164
И аз искам малко мълчанка, че туу мъч информация и теоретици ми идва вече. Най-добре сама с книгата в ръка.

# 719
  • Мнения: 10 013
Никой не ми трябва в тази ми фаза. Почивам си. Открих Мари Кондо и подреждам с юнашка сила. Всяко нещо си има място. Щастливо ми е. Мммда. Венера в Дева. Grinning
Когато не подреждам, тренирам. Рачко и Рибко си строят с легото и рисуват комикси. Девата се е затворил в стаята си, и от там ни вопъл, но стон. Фамилия интроверти. Всички водни у нас имаме сериозно присъствие на Дева, а Девите са с водни Луни или Асцедент.

Утре отивам за маски, че вече има забрана за излизане без. Граждани над 65г ще пазаруват от 10:00 до 12:00. Интересни времена.....

Общи условия

Активация на акаунт