Най-гадната зодия за жена! :)

  • 23 941
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 39
Тъпо е да определяш човек по зодията му, защото ако започнеш да учиш астрологията ще разбереш,че характера на човек зависи от цялата му натална карта и кой аспекти изпъкват най-силно..И в някой случаи слънчевият знак почти не влияе на характера, а при други се отличава най-силно.А също има много други фактори като например родителите,средата в която е отгледан човек и т.н.
Моят личен пример: Аз съм зодия близнаци с асцендент Дева и повечето ми планети са в огнени знаци и затова ще кажа като един близнак че съм много забавен човек,обичам да се веселя,обичам забавните хора с чувство за хумор, винаги гледам не чак толкова сериозно на нещата ,но от друга страна мога да бъда много отговорна и мразя недовършени неща и като цяло мразя някой да нарушава правилата,които са дадени.Също съм доста предпазлива,резервирана, трудно се отпускам с нови хора и най-вече във връзка, винаги подбирам думите си и държа на честността и верността в отношенията!Мразя интриганти и дребнави хора,обичам стабилните хора , които са до теб каквото и да става.

# 691
  • Мнения: 1 129
Аз пак да оплюя жените везни. Един единствен човек може да тресне врата, да събере колегите и да крещи против вас, при това така, че да го чувате. И това непровокирано и изцяло на педал от емоция. И както твърди, че за нищо не ставащ, така после те пита какво да прави. Цел: да го свършиш ти, защото тя не може, а ако се случи гаф ти да го отнесеш, а тя с чисто сърце да твърди, че няма общо.
Мъжете везни не са така и чак се чудя как може да плюеш на достойнството си така и да се излагаш като кифладжийка. И лошото не е само тази колежка, ами и че майка ми е везни, че и свекърва ми. Крякат тия жени, не се и чуват кви ги дрънкат и винаги прави, бе, ей!

# 692
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Харесвам Близнаци.Интересни сте и със страхотно чувство за хумор.Казвала съм го и преди,но-много ерудирани,с разностранни интереси.В тава време на изолация по домовете,освен с домашните ми,с удоволствие бих се затворила в компанията на близнаци,стрелец,овен и водолей.Ще стане луд купон.

П.П А вие, кои зодии бихте предпочели за компания в това време на изолация?

Последна редакция: ср, 18 мар 2020, 14:53 от Nina_Z

# 693
  • Мнения: 10 013


П.П А вие, кои зодии бихте предпочели за компания в това време на изолация?

Само 3: Дева, Рак, и Риби, т.е. децата ми. 🙂

# 694
  • София
  • Мнения: 6 353
Аз съм казвала, че най-близките ми приятелки са Деви, но точно сега не ги искам около себе си. И двете са истерясали, но не заради пандемия, а заради икономическа криза. Изнервят ме.
Лъвовете също - ами сега? а после?... пълна паника.

Ако се съберем компания от близнаци и водолей мисля, че най-лежерно ще мине всичко.

# 695
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Моите приятелки и те са Стрелци,но съм забранила повече от 2 да сме на едно място.Обаче ако се присъедини някой Близнак или Водолей да ни разказва нещо интересно,се усмиряваме..за кратко.

# 696
  • Мнения: 1 200
Моите компаньони са си Везнянко- хлапе, и един дърт Козел, чудесни са за подобни моменти!!
Единият си работи, в импровизирана лаборатория, търси корона вируса в купчета лед, под микроскоп, които предварително си е замразил, а другият му е все тая, какво се случва наоколо, по нищо не се различава от нормален ден. Не се оплаквам, никой не е в паника у нас, но ние си излизаме, не ни е наложена карантина все още.
Иначе, аз съм на телефон по цял ден, да успокоявам панирани;  овни, най-вече овни, което ме изумява, една луда близначка ми праща смешни снимки, и няколко воднички душици, с които си говорим за съвсем други неща, които също са трагични, но нямат общо с Корончо. Sparkling Heart

# 697
  • Мнения: 39
Аз с стрелец не се разбирам,, (макар,че майка ми е)прекалено са ми първични , постоянно искат да стане на тяхното и не ги интересуват другите хора.Много несъобразителни и най-описващата ги дума - Нахални. Като цяло във всяка зодия намирам недостатъци ,но най-близките ми хора са от зодиите скорпион, козирог,везни,Водолей
А зодиите,които най-не ми допадат са: риби ,телец , близнаци, стрелец и лъв

# 698
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Нахални-не,по-скоро сме малко арогантни. Grinning
Аз ако се затворя със Скорпион...някой ще умре/убит,но няма да съм аз Stuck Out Tongue Winking Eye

# 699
  • Мнения: 360
Бих се затворила със Скорпион, Рак и Водолей. ❤

# 700
  • Мнения: 2 220
Аз съм си затворена с малкото теленце, ядем си, мързелуваме си, малко се инатим. Идилия.

# 701
  • София
  • Мнения: 17 815
Бих се затворила със Скорпион, Рак и Водолей. ❤
Наведнъж ли Joy
В дълбоки води налазваш.

# 702
  • Мнения: 360
Наведнъж, да. 😁 Стига да са подходящите. Приятелка - Рак.
Гадже - Скорпион.
А, водолейчето да ме вдига интелектуално с теориите си 😁
Че в тази скука малко теми за размисъл няма да са зле.

# 703
  • Мнения: 36 005
скучно ми е
в момента мога да говоря с всеки интелигентен и добронамерен човек без значение коя зодия е

# 704
  • Мнения: 6 164
а другият му е все тая, какво се случва наоколо, по нищо не се различава от нормален ден.
Същото и в нашия изолатор, където вечер и съботно-неделно пребивава Козел. Другият обитател на затвора е малкото Скорпи и вечната война помежду ни, особено като тръгне да разхищава двете най-ценни валути - сапуна и тоалетната хартия. С едното се плацика по цял ден, другото го прави на лепенки и маски на куклите.

Общи условия

Активация на акаунт