На пазар във Варна - тема 55

  • 25 205
  • 752
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 8 759
Откъде да си взема добър стъклен протектор за дисплея на Iphone 11 pro ?

# 91
  • Мнения: 15 356
За какви електроуреди става дума? Защото аз миналата седмица се скъсах да звъня на разни обяви за да ми изкупят стара пералня, стара миялна и стар бойлер, но от всички обяви ми обясниха, че ако искам да ми ги заплатят, трябва да ги занеса на място. Ако дойдат да ги вземат от адрес, извозват ги без заплащане.
https://metalika7.net/%D1%83%D1%81%D0%BB%D1%83%D0%B3%D0%B8/%D0%B … 0%B5%D0%B4%D0%B8/
Ей тука пробвала ли си?Някой познат ги беше ползвал,обаче не помня историята каква беше.

# 92
  • Варна
  • Мнения: 36 606
Писна ми да ми се смеят по телефона и викнах единствените, които не ми се смяха ами човешки обясниха как стоят нещата. Дойдоха, взеха и ме отърваха. Не ми е дерт, че изтървах пет лева.

# 93
  • Варна
  • Мнения: 1 200
Да попитам някой скоро дали е подменял водомер студена вода? Във ВиК ли ходихте и тромава ли е процедурата, или директно с оторизираната фирма сменяхте?
Мисля, че вече само техниците от ВИК сменят водомерите.
Не е тромава процедурата. Може да не ходите във ВИК. Обадете се по телефона и си запишете час.

# 94
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Откъде да си взема добър стъклен протектор за дисплея на Iphone 11 pro ?
Моят ми го сложиха в Пикадили парк, срещу магазина на Найк, но за Max модела. На вички телефони там съм си слагала стъкла, доволна съм. Аз търся хубав стъклен протектор за камерата. На посоченото място нямаше, нито калъфи. Поръчах вече, но докато дойде, ако намеря качествено стъкло, ще  добре.

# 95
  • Мнения: 8 759
Благодаrя, ще отида там.

Аз си поръчах протектор за камерата от Aliexpress чакам го другата седмица, евентуално.

Препоръчаха ми и Speck калъфите ама за 11 про не ми харесват.
За Pro Max има хубави модел обаче .
Малко завиждам. Grinning

# 96
  • Варна
  • Мнения: 4 444
За калъфа- ако няма опция проба при тази цена, не бих купила. Досега бях доволна от Cellularline, но вече се оказаха абсолютно не пасващи на корпуса и съответно не предпазват. В Зора и Технополис ги предлагат, но като отвориш и сложиш- греда.

# 97
  • Мнения: 8 759
Греда? Какво имаш предвид?

Тъкмо разглеждах сайта на Зора и си бях наумила да отида и да го видя на живо..

# 98
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Имам предвид, че не пасва за новите модели. Всичко е запечатано в кутия. Като отворихме вкъщи и пробвахме- изобщо не покриват ъглите на предния панел, дупките за микрофони и зарядно са все едно аз съм  ги изрязвала, материалът няма общо с този, който беше преди 2 години. За Cellularline става въпрос. Ако в Зора позволят проба- да. Иначе по-добре за тази сума оригинален Apple, около 40 долара са. Миналата седмица ги гледах на едно летище.

# 99
  • Мнения: 654
Откъде да си взема добър стъклен протектор за дисплея на Iphone 11 pro ?

https://grabo.bg/protektor-za-displei-0zuzqf

Аз от тук си поръчах /за друг модел/ и съм доволна. Отидох на място и ми го смениха за 2мин. Обадете се и питайте дали имат и за Вашия модел. Мили са и отзивчиви.

# 100
  • Варна
  • Мнения: 1 596
Нашият водомер изведнъж спря да отчита. Инкасаторката подаде някакво заявление и ни се обадиха за уговорка на час за смяна от техници към ВиК. Изключително бързо го смениха, за минути, ние имахме опасения, че ревизионният ни отвор е малък, но нямаше проблем. Мисля, че 60 лв струваше смяната с водомера, а имаше опция и за 120 за такъв с ел. отчитане.

# 101
  • Мнения: 1 472
Звънях на тел. Вик. Единият вариант е да си купя водомер и да отида във ВИК, после идва техник и прави монтаж, демонтаж, пломба. Заплащане 22лв. Другият е обаждане  към оторизирана фирма - идва на място и се плаща 65лв.

# 102
  • Мнения: 654
Търся подложка за кухненски шкафове. Може би на ролка или поне по- голям размер. За почти всички шкафове ми трябва, затова търся по- голяма площ. Зная за магазините за обков и кухнески елементи. Трябва ми инфо от първо лице- и заради цената и заради качеството.
Намери ли? Моля, сподели ако купиш, че и на мен ще ми трябват Simple Smile

# 103
  • Мнения: 8 759
Имате предвид нещо подобно ли линк  

Ако е това , то видях в магазин Тип топ за около 3 лв. Цяло руло.

# 104
  • Мнения: 13 809
Писна ми да ми се смеят по телефона и викнах единствените, които не ми се смяха ами човешки обясниха как стоят нещата. Дойдоха, взеха и ме отърваха. Не ми е дерт, че изтървах пет лева.
. Същото направихме и ние - отърваха ни от много неща, включително истари батерии. Взеха всичко  от входната врата , имахме  стара съдомиялна , телевизор, скенер,  видеокасетофон, двд плейър. Сами ги транспортираха до долу. Като тръгнаха - Оказа се че сме забрави един стар касетофон.  Звъннахме им докато бяха долу. Казаха че ще дойдат на следващия ден ако се сетим междувременно за още нещо. И дойдоха. С парите от това едва ли щяхме да си оправим финансовото състояние.

Общи условия

Активация на акаунт