На пазар във Варна - тема 55

  • 25 080
  • 752
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7
От Метро и Офис 1 сме купували кашони и големи и малки, но не мога да кажа точно какви размери предлагат

# 76
  • Варна
  • Мнения: 1 735
Търся детски балсам за устни, за момче (в ДМ бяха все момичешки). Гледах в нета едни на Хип, обаче къде мога да ги намеря? Или Себамед, или друг?

# 77
  • Варна
  • Мнения: 36 473
Ако е тъмносиния на Нивеа, проблем ли е? Мисля, че цветът на флакона е достатъчно момчешки. Аз го ползвам от години и съм много доволна.

# 78
  • Мнения: 15 356
Има и Нивеа мъжки,в ДМ в Гранд мол съм го виждала
https://apteka.framar.bg/30014004/%D0%BD%D0%B8%D0%B2%D0%B5%D0%B0 … D1%8A%D0%B6%D0%B5

# 79
  • Варна
  • Мнения: 1 735
Идеята ми е да е с по-изчистен състав, да става за малко дете. Цветът не е толкова важен, стига да не е твърде момичешки (разни принцеси и подобни).

# 80
  • Мнения: 8 749
Вижте в Балев Био или в някой друг био-магазин може да имат от балсамите на Зоя .

https://www.zoya.bg/en/category?id=1&q=Балсам+за+устни&cathandle=Zoya-BG-Organic-Natural-super-store

# 81
  • Варна
  • Мнения: 4 904
Ползваме козметика на Биодерма и балсамите ни са отново техни от атодерм серията.
Аз лично на медицинските се доверявам повече.

# 82
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Има някаква инструкторка Руми Илиева, която прави био козметика. Много хвалят балсамите и за устни. Не съм пробвала, били само от естествени масла.

# 83
  • Мнения: 286
Търся детски балсам за устни, за момче (в ДМ бяха все момичешки). Гледах в нета едни на Хип, обаче къде мога да ги намеря? Или Себамед, или друг?

Спасател съм вземала, има ги в аптеките и са с различни вкусове. И Хималая мисля, че имаха.

# 84
  • Мнения: 175
Здравейте, трябват ми два кашона, здрави, с определени размери 55/35/25 или с 1-2см разлика? Намерих в интернет сайт, но ми се иска първо да разбера дали из някой магазин във Варна предлагат? Благодаря
Във Аико има картонени кутии има и един размер кашони.Вижте първо във сайта във секция домашни потреби-кутии за съхранение.Кашона е 4,99 лв,кутиите са за 7,99лв.

# 85
  • Мнения: 3 123
Някой поръчвал ли е бродирана кърпа (не е за дете) и от къде е останал доволен?

# 86
  • Мнения: 576
Flowers Bouquet за фризьорските салони.

Балсам за устни безцветен синия на Нивея, иначе от аптеките от мед,козметика.

# 87
  • Мнения: 385
Издирвам фирма, която изкупува стари електроуреди. Преди бях виждала залепена обява на входа, но не съм записала номер.

# 88
  • Мнения: 1 469
Някой поръчвал ли е бродирана кърпа (не е за дете) и от къде е останал доволен?
Преди няколко години бродирах чаршаф, за кръщене, при Жельо шивача, срещу църквата Св. Никола. Не знам дали сега предлагат такива услуги.

Да попитам някой скоро дали е подменял водомер студена вода? Във ВиК ли ходихте и тромава ли е процедурата, или директно с оторизираната фирма сменяхте?

# 89
  • Варна
  • Мнения: 36 473
За какви електроуреди става дума? Защото аз миналата седмица се скъсах да звъня на разни обяви за да ми изкупят стара пералня, стара миялна и стар бойлер, но от всички обяви ми обясниха, че ако искам да ми ги заплатят, трябва да ги занеса на място. Ако дойдат да ги вземат от адрес, извозват ги без заплащане.

Общи условия

Активация на акаунт