ТВ спамо чат - за минали, настоящи и бъдещи формати, за участниците в тях и не само

  • 10 061
  • 742
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 905
Аз пък се рових в ИГ на СтоЕнча.. На тази снимка много ме радва Grinning

# 301
  • София
  • Мнения: 3 824
Котенце Stuck Out Tongue

# 302
  • Мнения: 2 645
Заякнала или налята? 😀 Има разлика . Според мен е с малко по груби и едри кости. Не знам как да го обясня. Въпрос на физика.

Може би в Игрите, на плажа, всички бяха отслабнали до минимум и затова ми се виждаха еднакви. Бяха фиданки и двете. Но вероятно в естествени условия едната просто си е по-едра. Те всъщност еднояйчни близначки ли са, казаха ли си?


emiliq.nikolova88, това котка ли или куче? Joy Боже, пет минути гледам в снимката и не мога да разбера.

# 303
  • Другата България
  • Мнения: 37 430
Заякнала или налята? 😀 Има разлика . Според мен е с малко по груби и едри кости. Не знам как да го обясня. Въпрос на физика.
Ами не знам, гледам ги в ИГ и в лице като че ли са различни, едната е доста по-....налята, добре, за мен си е налята.Blush

# 304
  • Мнения: 1 905
Врабец, чистокръвни кученце, порода Померан. Ей го тука се вижда. Ама малко и на мишка прилича... Ама само малко Grinning

# 305
  • Мнения: 2 645
А, благодаря, да. Тук вече си е куче Grinning

# 306
  • Мнения: 9 127
По-високата близначка не беше ли Елена. Тази с кожените дрехи. Тя ми се видя сега много по-висока и едра. Особено в краката, както беше се облегнала на бара и слушаха песен.
Къде сбъркахме не разбирам пък сега. Нали коментираме участниците от игрите как се представят след предаването и чакаме новите "набори" за игрите. Свързваме нещата какви са във формата преди и сега след него, като характери, личен живот, клюки... това нарушени е ли е?
Ми аз не знам тогава за какво да пиша и къде бъркам((

# 307
  • Другата България
  • Мнения: 37 430
Нека ги коментираме, но да не намесваме други формати и предавания. За които си има съответните теми, в които предполагам същите участници се коментират също и се получава дублиране.
Аз така разбрах написаното и за мен не е проблем. Аз се впечатлих само от външния им вид, за артистичността им и другите им качества имам наблюдения от "Игрите", а и от ИГ и нета.

# 308
  • Мнения: 1 905
Merri_An като ги спомена в Игрите, на какво се натъкнах в ИГ с коментари от Весо - знамето... Grinning

# 309
  • Другата България
  • Мнения: 37 430
Втория? Тоест, за Добрин отново говорят? Аз не мога да им схвана хумора, ама и не винаги го разбирам този техния хумор.
Иначе наистина не може да им се отрече, че са доста духовити момичета.
Абе Еми, какъв Весо-знамето ти се привижда, ти го сънуваш този младеж!
Това е съвсем различен човек, който ги гъбарка, Велконечииси....

Последна редакция: вт, 28 яну 2020, 23:21 от Merri_An

# 310
  • Мнения: 2 515
Наистина е странен и често смешен само за тях. Туй Весо знамето ли е, или Велко Пешев 🙄🧐

Трудно е да не споменаваме други формати, тъй като нашите хора участват в тях, но явно ще трябва да се постараем. ✌

Елена май е близначката вляво. Тя е и някак си по-груба от сестра си. Стефания ми изглежда по-нежна.

Вторият им брак беше с Милчев. 😋

# 311
  • Мнения: 1 905
Не мога да ги различна и туй то. 😀
Меrri_An верно, че не бил Г-н Веско Панчев... Въъхх.. Не съм го дочела... 😀
А относно двата брака... Ами Джулката им беше поп на 1вия... Какво да правиш. СъдбЪ. Sunglasses

# 312
  • Другата България
  • Мнения: 37 430
Не, категорично не е Весо това, сега погледнах в ИГ директно.
Някакъв друг техен фен е.
Биляна, направо забравих за Милчев. Тоест, аз тях смятах да не ги гледам в студиото когато отпаднаха, но ги гледах отчасти без коментарите за Юлиян, които очаквах всъщност и заради които не исках да ги слушам. Та сега се сетих за Милчев и това, че припадаше по тях, както и за "брака" им. И сега ги разбрах всъщност, хуморът им разбрах.
А да, Юлиян им беше попа, то оттам всъщност дойде разтрогването, но пък и по сметка бил, та няма драма предполагам.....Joy

# 313
  • Мнения: 1 905
Не, категорично не е Весо това, сега погледнах в ИГ директно.
Някакъв друг техен фен е.
Аз като видя В и П в едно и само Веско  Панчев ми се види...BlushGrinning

# 314
  • Мнения: 2 515
Аз пък не разбрах как точно първият им брак е бил "по сметка", защото, когато беше сключен, сметките още не бяха излезли. 😋😁

Общи условия

Активация на акаунт