ТВ спамо чат - за минали, настоящи и бъдещи формати, за участниците в тях и не само

  • 9 963
  • 742
  •   1
Отговори
  • Другата България
  • Мнения: 37 133
Привет на всички бивши, настоящи и бъдещи фенове на приключилия първи сезон на формата. Hug
Пускам тази тема по свое желание и по молба на доста от пишещите във всички теми за него по време на излъчването и след приключването му. Идеята ни е да споделяме всякаква информация, снимки, линкове, видеоклипове, статии,  публикации и изобщо който каквото прецени за всички участници от изминалия сезон, за самия сезон, както и такава за предстоящия втори сезон. По обясними причини не всеки може да следи всичко и навсякъде, затова се надявам да си бъдем полезни в общуването, както и да спазваме правилата на форума и добрия тон на комуникация.Hands Pray
Молбата ми е да се избягват лични обиди и персонални нападки, коментарите да се ограничат само до предаването и участниците в него - вече бивши, бъдещи и предполагаеми такива.

Ще започна разбира се с една снимка на кое - на знамето, естествено, славянското, което се развя /развяло се е/ и в Чикаго, Илинойс.Blush

За никого не е изненада предполагам, не е изненада и казаното от Веско :
Цитат
След приключването на снимките лятото се прибрах в Америка за да работя, съответно взех знамето на СЛАВЯНИТЕ! Тогава бяхме трима финалисти!
Знаем, Веско, знаем, че тогава бяхте трима. Вие и после бяхте трима в полето, след два месеца, ама останаха двама...как и защо, надяваме се все някога официално да разберем. Както и се надяваме на мемоарите за последните две официални битки.

Последна редакция: ср, 29 яну 2020, 19:33 от Merri_An

# 1
  • Мнения: 896
Чудесна си Мери Ан,много благодаря за темата!
Да бъде място където всички ще се чувстват добре!
А колкото до знамето🤣- сега светът ще разбере кои са "славянии..."

# 2
  • Мнения: 9 124
Благодаря, Мери Ан!
В началото помислих, че това със знамето е някакъв фотошоп, ама май не е. Не мога да повярвам, че сагата със славянското знаме става вече и американска))
Чакам да видя Юли в черешката с нетърпение. Гласувах с -не , за втория сезон да гледам.
Мразя нагласените неща, а финалът в първия беше  такъв поне за мен. Голямо разочарование да гледаш всяка вечер нещо и чакаш финал, а накрая..
Не съм видяла нищо интересно в нета за никой след заключването на предишната тема и не мога да съм полезна с клюка за момента.

# 3
  • Мнения: 2 394
Здравейте и благодаря много за темата. Мисля, че ще си има своите последователи и че ще има какво да си обсъждаме.
В анкетата гласувах с "не съм решила". Всичко зависи от кастинга им. Ако  гледам предаването вече ще бъде с различна нагласа и без някакви очаквания..Може да се гледа с идеята да разгадая чия кауза ще е печеливша.
Снимката на Веско не е колаж. Виждат се две силни славянски ръчички които го държат.
 Аз продължавам да питам под неговите снимки в ИГ, но все още нямам отговор.😀
Коментирах и под постове на Добрин. Имам даже "харесвам" на мое мнение от негова страна.

# 4
  • Мнения: 2 619
И аз благодаря за темата!
Гласувах с "Не съм решила" за втория сезон. Макар че у дома Нова върви за фон и ще го загледаме по някое време.
Аз имам няколко снимки от инстаграм за показване, но довечера. Wink
Някой да е прочел нещо за прословутата фенска среща на Юлиян докато бяхме без тема?

# 5
  • София
  • Мнения: 1 207
Merri_An, благодаря ти  и аз!
В анкетата гласувах с "Да, разбира се". При всички положения ще започна да го гледам, а дали ще продължа.... зависи от това дали ще ми е интересно. Сигурно пак ще ме разочароват, но аз съм оптимист Joy
За фенска среща нищо не съм чела, но пък Юлката наскоро се беше изтъпанчил на на снимките облечен с фолио. Толкова секси, че хич и не ща да го публикувам hahaha
СЛАВЯНИНЪТ си замина за Ю ЕС ЕЙ и сега чакам снимки със знамето от кабината на камиона - може да е претапицирал седалките вече или пък тавана.... Thinking

# 6
  • Мнения: 2 394
Чакаме още един фен да се включи в темата за да изпълним бройката от 8 останали фена на Юлиян. 😀
Но много би ми било интересно по колко фена са останали на другите участници.

# 7
  • Мнения: 3 494
Чакаме още един фен да се включи в темата за да изпълним бройката от 8 останали фена на Юлиян. 😀
Ето ме. Simple Smile Не разбрах защо беше заключена старата тема, но се радвам, че има нова. Аз не съм коментирала нищо след финала, защото бях страшно разочарована, но ви четях. Не се заричам, че няма да гледам новия сезон. Форматът ми харесва, не ми хареса реализацията му, но не съм и очаквала друго, при положение че Тупарев е продуцент.

# 8
  • Мнения: 1 872
Ей ме на. Фен номер 9. 😁 Гласувах, че ще гледам... това мое пусто любопитство. 😁 Благодаря МериАн за темичката, че много ми липсвахте.
 Относно Весо.. На мен ми направи впечатление, ама не съм сигурна де, че единият от постовете си в ИГ го е редактирал и е съкратил излиянието си...

# 9
  • Другата България
  • Мнения: 37 133
Благодаря, момичета.Hug
Нека само да кажа, че темата не е само за фенове на Юлиян, а и на всички останали, като разбира се не трябва да изпадаме в крайности и лични нападки. Аз например очаквам с нетърпение участието на Е/С в "Черешката на тортата", стига да имам възможност ще ги гледам, но ми се иска тези, които следят предаването да драснат кога ще бъде то. Не мога да свикна и с тази 7/8 ТВ, те нямат и постоянно излъчване...май, четох тук във форума, в темата за нея някакви мнения, ама засега като че ли повече са разочарованите. Това във връзка със стартирането на шоуто на двете сестри там. Та и техните изяви са ми и ще са ми интересни предполагам.
Не следвам Добрин, но му поглеждам в профила отвреме навреме. Много ми се иска да прочета някъде нещо за това къде и в какво е вложил наградата, в каква/какви каузи. Засега не намирам нищо конкретно. Последната му публикация е за мръсния въздух в Перник. Което наистина е проблем, но и за този в София много може да се каже и да се напише.
В анкетата гласувах с "Не". Засега съм категорично на това мнение. Разбира се, има много време /предполагам, не знам кога ще започнат снимки за нов сезон/ до тогава, но на този етап не мисля да си го причинявам отново. Но все пак си оставям вратичка.Blush

# 10
  • Мнения: 1 872
Аз съм фен на Черешката и я следя с интерес. Ще ви кажа за участието на Е/С, но засега все още не е ясно.
Добата и аз никъде не го виждам, а си го следя. И в профила на СтоЕнча надничам, ама оня само мускули показва.. Пълен леш е.

# 11
  • Другата България
  • Мнения: 37 133
Аз като един вече напред с материала ИГ фен Joy следвам няколко човека именно заради евентуални новини, сторита, клипчета или каквото дойде. На останалите хвърлям по едно око когато имам време. Нищо не ме е впечатлило засега. Хора като Георгиус, Венцислава, Радостина, Александър направо се загубиха, активни са само "обичайните заподозрени".
Амелия се е впуснала в реклама на какво ли не, последната, която видях и ми стана смешно беше на някакъв крем за лице, който мноооого добре действал на сухата ѝ кожа през зимата. Ако искаме да го пробваме, да пишем на кого-на Анита Аризанова Grinning. Прабългарската Анита. Та кой кум, кой сват, кой на булката брат....

# 12
  • Мнения: 2 394

Много сме, силни сме..😃 . Тия участници дето Merri_An ги споменава се дистанцираха доста от формата. Почти нямат снимки в ИГ. Аз ги следя в ИГ, не всички разбира се. Само интересните за мен. Във Фейсбук не мога да ги чета щото нямам профил и затова ми е интересно и съм благодарна за всяко по - така мнение оттам. То и тук и в ИГ си направих профил само заради ИВ.
Как е Ана Мария тя си е заключила профила а не искам да я следвам. Все още ли е в България.

# 13
  • Другата България
  • Мнения: 37 133


Това са й най - пресните снимки, от фитнеса има още. Преди НГ имаше публикация за концерт в Мездра, значи все още е била на родна земя.

# 14
  • Мнения: 2 619
Та мен ми е по-лесно да ги следя във ФБ, но те не са активти там. Постват по-малко неща и със закъснение.
Освен на Юлиян и Весо, от време на време хвърлям по едно око и на профилите на Добрин и Пламен. Тези на Томас и Амелия Мира са ми прекалено рекламни. Имам чувството, че и щраусови ферми ще рекламират, ако им предложат.

Общи условия

Активация на акаунт